Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Akwarystyczne pogaduszki « Co zrobić, by akwariowe ozdoby zdobiły a nie szpeciły ?
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Co zrobić, by akwariowe ozdoby zdobiły a nie szpeciły ?  (Przeczytany 31873 razy)
Anakinra
Nowy
*
Wiadomości: 27


« Odpowiedz #60 : Sierpień 24, 2011, 11:03:46 »

Ja też doczyściłam ostatnio kilka małych baniaczków... warto byłoby spróbować Smiley
Także już rozpoczynam rozmyślanie Smiley
Zapisane
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #61 : Sierpień 24, 2011, 12:09:32 »

Temat trudny: z jednej strony mamy zrobić zanieczyszczone środowisko, a z drugiej ma być bezpieczne dla żyjątek. Gdyby to tak w naturze było to zanieczyszczenia byłyby tylko problemem związanym z naszym poczuciem estetyki. Nie wiem jakie ekstremalne dekoracje chodzą wam po głowach, ze piszecie tu o bezpieczeństwie ryb Cheesy. Wiadomo, ograniczenia są, nie zrobimy aranżu na tulipanie po Tyskim z obsadą ślimaków. Myślę, że każdy w tej głowie ma coś innego niż dżem i nie będzie aranży typu "żyletkowe wybrzeże" z żywymi stworzeniami.

Pozdrawiam, R.
Zapisane
Anakinra
Nowy
*
Wiadomości: 27


« Odpowiedz #62 : Sierpień 24, 2011, 12:24:21 »

rodia ... nie wpadajmy w panikę.... przecież mamy akwaria i lubimy te nasze żyjątka i nie chcemy by stała im się krzywda Smiley
Wszystko w granicach zdrowego rozsądku Smiley

Wink
Zapisane
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #63 : Sierpień 24, 2011, 12:36:48 »

rodia ... nie wpadajmy w panikę.... przecież mamy akwaria i lubimy te nasze żyjątka i nie chcemy by stała im się krzywda Smiley
Wszystko w granicach zdrowego rozsądku Smiley

Wink

No właśnie moja wypowiedź miała stanowić apel, żeby nie wpadać w panikę. Zdecydowanie nie panikuje Cheesy
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #64 : Sierpień 24, 2011, 12:47:50 »

Tak więc mamy jak do tej pory 4 zainteresowane osoby:

Ja
Rodia
Ducze
Anakinra

ktoś jeszcze chętny, to pisać Cheesy
Zapisane

Anakinra
Nowy
*
Wiadomości: 27


« Odpowiedz #65 : Sierpień 24, 2011, 12:51:35 »

Cytat: rodia
No właśnie moja wypowiedź miała stanowić apel, żeby nie wpadać w panikę. Zdecydowanie nie panikuje Cheesy

Aaaa chyba, że tak Smiley To działamy Cheesy


Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #66 : Sierpień 24, 2011, 12:58:04 »

Myślę, że założę osobny wątek poświęcony temu konkretnemu projektowi, jeśli uzbieramy co najmniej 10 osób to wyznaczamy termin i zaczynamy.

Dlaczego osobny temat? ponieważ wielu użytkowników nie wejdzie przypuszczalnie w ten temat i nie dowie się o konkursie Wink, a tak mamy szanse dozbierać kilku użytkowników.
Nie sądzę, by Vento, który postawił niedawno świeże baniaki oraz emperor, który opiekuje się teraz maluszkiem wystartowali, ale jakiś tam cień nadziei zachowam Cheesy Wink
Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #67 : Sierpień 24, 2011, 14:31:14 »

jeśli będę miał w sobotę wolne, spędzam dzień na kombinowaniu aranżu do 25L, więc może i coś "dziwnego" sklecę, ale nic nie obiecuję, tym bardziej, że brak wolnego szkła... chyba że w przeciekającej profilowanej 25L tylko do zdjęcia coś tam zaleję Wink
Określę się w sobotę.
Pozdr
Zapisane

emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #68 : Sierpień 24, 2011, 19:26:09 »

Nie sądzę, by Vento, który postawił niedawno świeże baniaki oraz emperor, który opiekuje się teraz maluszkiem wystartowali, ale jakiś tam cień nadziei zachowam Cheesy Wink
Miałem nie zabierać głosu w tym wątku, ale zostałem wspomniany więc...
Udziału w konkursie nie wezmę. Temat jak dla mnie jest beznadziejny by nie nazwać tego dosadniej.
Nie będę dalej się nad tym rozwodził bo w/g mnie szkoda czasu.
Mrs planował nowy konkurs na początku września, jednakże ze względu na Wasze plany pomysł spalił na panewce.
Nie ma sensu organizować jednocześnie dwóch konkursów. Patrząc na zainteresowanie wczeniejszymi nie sądzę by którykolwiek doszedł do skutku.
Na koniec zaznaczam, że nie jest moim zamiarem obrażenie kogoś. Jeżeli  organizowany konkurs komuś odpowiada to Jego sprawa, niech startuje.
Moje stanowisko wyraziłem powyżej-miałem do tego prawo.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 19:29:22 wysłane przez emperor » Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #69 : Sierpień 24, 2011, 20:38:23 »

Rozumiem, nikogo rzecz jasna do niczego nie zmuszamy.

Konkurs ma na celu zapewnienie rozrywki dla forumowiczów i pewnych upominków dla biorących udział w konkursie.
Ponieważ jak już emperor wspomniał, poprzednie edycje konkursów nie porwały zbyt wielu ludzi, to jest wysoce prawdopodobne iż tu będzie podobnie a co za tym idzie większa szansa na nagrodę przy luźnej zabawie Wink.
Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #70 : Sierpień 24, 2011, 21:34:38 »

Mrs planował nowy konkurs na początku września, jednakże ze względu na Wasze plany pomysł spalił na panewce.
(...)
Moje stanowisko wyraziłem powyżej-miałem do tego prawo.
Smiley Kurde, nie wiedziałem, że akwarystyka, forum i forumowe konkursy to tak poważna sprawa, żeby się tak napinać Smiley

Tylko mrs ma prawo planować konkursy czy o co chodzi? powstała spontaniczna idea na coś lekkiego a tu zaraz ktoś musiał wyskoczyć z pełną napinką. Wrzuć na luz Wink

Jak już mówiłem, z chęcią wystartuję, nagród może nie być, możemy od tak wrzucić za jakiś ustalony czas "alternatywne" zbiorniki i wybrać najciekawszy. To tak, żeby nie odbierać widzów "pważnym" konkursom!

ps. mrs, jak coś to bez urazy, nijak nie podważam Twoich inicjatyw! ot po prostu emperor po mojemu zbyt się spiął więc odpisałem co na ten temat myślę. W końcu też mam do tego prawo Smiley
Zapisane

rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #71 : Sierpień 24, 2011, 22:01:28 »

Luz chłopaki i dziewoje, nie chce mówić za mrs'a ale niezależnie od "akwarystycznej jakości" naszej inicjatywy nikt nie wiedział o planach mrs'a wiec i nie wiedzę powodów żeby mrs na kogokolwiek mógł się obrażać. (skąd taki pomysł w ogóle???)

No mrs, do tablicy teraz.

Druga sprawa, nasz temat jak pisałem może troche śmieszny na piewszy rzut oka to jednak ja mam kilka pomysłów, które są zdecydowanie czasochłonne. Nie widzę powodów, żeby konkurs mrs'a, o którym wspomniał miłościwie nam napinający się (Cheesy jak to ktoś ujął) Emper(at)or, zrobić planowo, a nasz spontan, ze względu na jego czasochłonność przesunąć na przyszłość trochę.

Ja pamiętam, ze kiedyś tu trochę szumu było z powodu braku inicjatyw z żadnej strony. Nadmiar inicjatyw może tylko polepszyć ewentualne forumowe zastoje.
W ramach promowania inicjatyw: obracam się !!!

Pozdrawiam, R.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 22:10:50 wysłane przez rodia » Zapisane
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #72 : Sierpień 25, 2011, 05:49:17 »

Dobra, czas zabrać głos zanim ktokolwiek zechce spalić mnie na stosie Smiley

Ponieważ jak już emperor wspomniał, poprzednie edycje konkursów nie porwały zbyt wielu ludzi, to jest wysoce prawdopodobne iż tu będzie podobnie a co za tym idzie większa szansa na nagrodę przy luźnej zabawie Wink.
Ponieważ, jak zostało już zauważone, poprzednie edycje konkursowe nie porwały zbyt wiele osób, mam nadzieje, że tym razem - przy nieco luźniejszej formie, będzie zupełnie inaczej. Innymi słowy - życzę Ci/Wam powodzenia. Smiley

Smiley Kurde, nie wiedziałem, że akwarystyka, forum i forumowe konkursy to tak poważna sprawa, żeby się tak napinać Smiley

Tylko mrs ma prawo planować konkursy czy o co chodzi? powstała spontaniczna idea na coś lekkiego a tu zaraz ktoś musiał wyskoczyć z pełną napinką. Wrzuć na luz Wink

Jak już mówiłem, z chęcią wystartuję, nagród może nie być, możemy od tak wrzucić za jakiś ustalony czas "alternatywne" zbiorniki i wybrać najciekawszy. To tak, żeby nie odbierać widzów "pważnym" konkursom!

ps. mrs, jak coś to bez urazy, nijak nie podważam Twoich inicjatyw! ot po prostu emperor po mojemu zbyt się spiął więc odpisałem co na ten temat myślę. W końcu też mam do tego prawo Smiley
Ducze, gdyby nie to zdanie po p.s., zapytałbym dlaczego mnie bijesz, przecież ja jestem grzeczny Smiley
Emperor wyraził swoje zdanie, wy swoje.
Nikt nikomu nie zabrania podejmować jakichkolwiek inicjatyw - nikt nie ma monopolu na konkurs czy też inne formy zabaw.
Ważne, że coś się dzieje.

Luz chłopaki i dziewoje, nie chce mówić za mrs'a ale niezależnie od "akwarystycznej jakości" naszej inicjatywy nikt nie wiedział o planach mrs'a wiec i nie wiedzę powodów żeby mrs na kogokolwiek mógł się obrażać. (skąd taki pomysł w ogóle???)

No mrs, do tablicy teraz.

Druga sprawa, nasz temat jak pisałem może troche śmieszny na piewszy rzut oka to jednak ja mam kilka pomysłów, które są zdecydowanie czasochłonne. Nie widzę powodów, żeby konkurs mrs'a, o którym wspomniał miłościwie nam napinający się (Cheesy jak to ktoś ujął) Emper(at)or, zrobić planowo, a nasz spontan, ze względu na jego czasochłonność przesunąć na przyszłość trochę.

Ja pamiętam, ze kiedyś tu trochę szumu było z powodu braku inicjatyw z żadnej strony. Nadmiar inicjatyw może tylko polepszyć ewentualne forumowe zastoje.
W ramach promowania inicjatyw: obracam się !!!
Nie obraziłem się i nie zamierzam się obrażać Smiley

Panowie, tylko Emperor wiedział o nowym planie konkursowym. PLANIE, który bez Waszego poparcia i tak nie miałby szans realizacji.
A, że ów plan został pokrzyżowany? To prawda. Jednak nie z powodu spinania się, obrażania czy innych górnolotnych powodów. Po prostu nie chce wchodzić nikomu w drogę, skoro jeden konkurs został już ogłoszony...i nie ma tu znaczenia czy jego forma jest luźna czy ambitna.

Jak zauważył Rodia, najważniejsza jest inicjatywa, która mnie bardzo cieszy i zapewniam Was, że Emperora też - choć może nie powinienem mówić za niego...

Wczoraj zastanawialiśmy się jak dużą burze wywołają jego słowa. Emperor stwierdził, że sporą i wygrał...nasz mały wewnętrzny konkurs Smiley

Reasumując, wszelkie inicjatywy pochwalam, natomiast tematy konkursowe nijak mi nie leżą, stąd - podobnie jak Emperor, nie jestem zainteresowany wzięciem udziału w zabawie. I piszę to uczciwie, bez złośliwości , obrazy czy spinania.

Nowy temat konkursowy także nie zostanie ogłoszony - przynajmniej nie z z mojej strony. I tak jak napisałem wyżej, nie obrażam się bo ja Was wszystkich lubie (na tyle na ile można lubić wirtualny nick Smiley ). Ja po prostu koledzy nie chce Wam mieszać i wchodzić w drogę Smiley

Życzę powodzenia i większej frekwencji niż w 2 poprzednich edycjach Smiley
Zapisane

emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #73 : Sierpień 25, 2011, 05:57:30 »

Panowie ja nie denerwuje się lub jak to ująłeś Ducze napinam tak łatwo, a już na pewno nie z tak błahych powodów Smiley.
Nie wiem skąd taka interpretacja mojej wypowiedzi? Nieważne, każdy ma prawo do własnej.
Odnośnie Mrs'a- nie napisałem, że miałby się na kogokolwiek obrażać(Rodia czytaj ze zrozumieniem  Smiley ).
Nie wspomniałem słowem również o tym, że jedyna kompetentną osobą do organizacji konkursów jest  właśnie Mrs.
Temat konkursu mnie nie odpowiada i tyle. Nie ma co dorabiać do tego ideologi o napinaniu się, strzelaniu fochów itd  Cheesy
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #74 : Sierpień 25, 2011, 09:12:54 »

Odnośnie Mrs'a- nie napisałem, że miałby się na kogokolwiek obrażać(Rodia czytaj ze zrozumieniem  Smiley ).

Czytam ze zrozumieniem. Komentowałem słowa Ducze, a nie Twoje.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
 
Skocz do: