Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Akwarystyczne pogaduszki « Sposób na dobre czyszczenie glonów z szyb w akwarium
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Sposób na dobre czyszczenie glonów z szyb w akwarium  (Przeczytany 2540 razy)
Arron
Zainteresowany
**
Wiadomości: 133



« : Wrzesień 24, 2011, 11:01:29 »

Otóż nie dawno odkryłem bardzo dobry sposób na czyszczenie szyb w akwarium. Koszt takiego czyścika to paczka chipsów 50 gr-1zl a w paczce chipsów np maczugi znajduje się karta o takie http://www.google.pl/imgres?q=mr+snaki+gladiatorzy&hl=pl&biw=1680&bih=906&gbv=2&tbm=isch&tbnid=0SdY591jYIM1IM:&imgrefurl=http://collections.pl/offer-gladiatorzy-mr-snaki-vt13073.htm%3Fview%3Dnext&docid=nWonQ9Rs9dSakM&w=1024&h=768&ei=1ql9TrD6L4rR4QSZvIHZDg&zoom=1     . Dzięki nich możemy bezproblemowo usuwać wszelki nalot na szybach, u mnie występują zielenice na które nie działały żadne szmatki, bałem się użyć czyścika żyletkowego a ta karta idzie jak burza, wszystko ładnie schodzi a wiec Polecam Bardzo
Zapisane
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 24, 2011, 11:53:15 »

No Ameryki nie odkryłeś. Każdy ma swój sposób na takie rzeczy, linijka, żyletka, karty jak bankomatowe, itd.
Zapisane
netka888
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 395

Akwarystyka to pasja... Practise, go and win !


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 24, 2011, 12:06:47 »

Dla mnie najlepszym sposobem jest używanie czyścika magnetycznego Smiley
Zapisane

The only reason why God created man is because he was disappointed with the monkey - M. Twain

                 
...In sleep he sang to me
In dreams he came
That voice which calls to me
and speaks my name
And do I dream again?...

...........................................................
Arron
Zainteresowany
**
Wiadomości: 133



« Odpowiedz #3 : Wrzesień 24, 2011, 12:19:54 »

Wiem ale jeśli komuś się to przyda to bd dobrze. Zielenice jest bardzo trudno usunąć a tymi kartami schodzi ładnie
Zapisane
netka888
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 395

Akwarystyka to pasja... Practise, go and win !


« Odpowiedz #4 : Wrzesień 24, 2011, 13:46:53 »

też kiedyś próbowałam takimi kartami, zielenice schodziły ładnie i przede wszystkim szybko. Czyścikiem trzeba się sporo namachać, szczególnie jeśli przednia szyba to profil  Sad
Zapisane

The only reason why God created man is because he was disappointed with the monkey - M. Twain

                 
...In sleep he sang to me
In dreams he came
That voice which calls to me
and speaks my name
And do I dream again?...

...........................................................
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 24, 2011, 14:16:32 »

Skrobaki do szyb samochodowych też się sprawdzają.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: