Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Akwarystyczne pogaduszki « Co zrobić, by akwariowe ozdoby zdobiły a nie szpeciły ?
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Co zrobić, by akwariowe ozdoby zdobiły a nie szpeciły ?  (Przeczytany 31857 razy)
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #45 : Sierpień 19, 2011, 11:19:45 »

Klocki Lego Cheesy
Mam jeszcze karton takich klocków, może się pokuszę o taką "kompozycje". hahaha
Zapisane
rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #46 : Sierpień 19, 2011, 11:54:17 »

To jak, organizujemy konkurs? Jeśli tak to na najśmieszniejszą tandetę czy rzeczywiście na coś miłego dla oka?
Zapisane
Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #47 : Sierpień 19, 2011, 12:02:22 »

polecam: Smiley w necie jest tego - masakra!!! a skoro jest to produkowane to ktoś to kupuje






























TU SA AMERYKAŃSKIE TRENDY -> http://www.zharphyn.com/blog/innovative-aquarium-designs/

był tu na forum taki kolega SEKAN który nam zaprezentował swojego czasu american dream, ale niestety Przemek ADMIN wykosił wszystkie zdjęcia i wiadomości na wniosek zainteresowanego - chyba nie mógł znieść wstydu hehe

a co powiecie na coś takiego???


« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 12:36:52 wysłane przez Mirmil » Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #48 : Sierpień 19, 2011, 12:41:02 »

To jak, organizujemy konkurs? Jeśli tak to na najśmieszniejszą tandetę czy rzeczywiście na coś miłego dla oka?
Jak dla mnie to konkurs na grzebanie po necie jest bez sensu. Jak już to na własne przedsięwzięcie, byłbym za takim akwarium konkursowym, które ma wyglądać ładnie, bo jak widać po obrazkach i linkach, szajs bez pomysłu każdy potrafi spłodzić. A czy ktoś zrobi to z samych kiczowatych dekoracji, czy z zielska z wkomponowanym zamkiem, to jego sprawa.
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #49 : Sierpień 19, 2011, 17:20:22 »

Proponuję, by każdy to sobie przemyślał, w zaciszu domowym i w weekend coś uradzimy Wink
Zapisane

Pethro
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2391


« Odpowiedz #50 : Sierpień 20, 2011, 02:50:04 »

To jak, organizujemy konkurs? Jeśli tak to na najśmieszniejszą tandetę czy rzeczywiście na coś miłego dla oka?
najśmieśniejsza tandeta to zbyt proste zadanie, lepiej już organizować konkursik na najładniejsze akwarium z alternatywnymi ozdobami  Cheesy
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #51 : Sierpień 23, 2011, 07:45:15 »

To jak, organizujemy konkurs? Jeśli tak to na najśmieszniejszą tandetę czy rzeczywiście na coś miłego dla oka?
najśmieśniejsza tandeta to zbyt proste zadanie, lepiej już organizować konkursik na najładniejsze akwarium z alternatywnymi ozdobami  Cheesy

Również myślę, że i to mogło by być ciekawe, zarówno dla starych wyjadaczy jak i dla młodych Akwarystów Wink

A więc mamy 2 opcje:
1. Największy obciach. (fotka z neta)(tylko 1 foto na osobę)(zawodnik, który jako 2-gi zgłosi już zgłoszone foto przez kogo innego zostanie o tym poinformowany)
  (skromna nagroda dla 2 miejsc jako i pracy nie wiele Wink )
2. Najładniejsze akwarium z alternatywnymi ozdobami. (własnoręcznie wykonane, które nie było wcześniej prezentowane na łamach innych For i tu ) Nagradzane 3 miejsca.
  (składka ok 20-30zł można rzecz jasna wpłacić więcej, a w wyjątkowych sytuacjach jeśli kogoś nie stać to po uzgodnieniu niższa kwota.)

Oba konkursy mogły by startować jednocześnie Wink
Alternatywny konkurs:
3. Zanieczyszczone środowisko w Akwarium. (Własna praca)(baniak nie prezentowany wcześniej)(treść dowolna byle by związana z tematem) Nagradzane 3 miejsca.
  (składka ok 20-30zł można rzecz jasna wpłacić więcej, a w wyjątkowych sytuacjach jeśli kogoś nie stać to po uzgodnieniu niższa kwota.)

Reszta była by do uzgodnienia Wink. Oczywiście jeśli ktoś ma inną propozycję, można pisać, byle przemyślaną, ale nie typu zabawki w akwarium  Good !

Pozdrawiam wszystkich.
Zapisane

rodia
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1062


memento mori


WWW
« Odpowiedz #52 : Sierpień 23, 2011, 10:53:26 »


Punkt 1 jasne jak najbardziej - można się pobawić.

Punkt 2 - tu można się popisać. Trzeba by tylko dać trochę czasu, aranże mogą być z wykorzystaniem roślin a te potrzebują kilka tygodni na pokrycie zbiornika., nie mówiąc o innych efektach, np. porośnięcia martwego płetwonurka glonami. Tu troszkę czasu będzie potrzeba, ale jeśli będą chętni to i rezultaty mogą zaskoczyć nas wszystkich

Punkt 3 - jak mi starczy czasu to też wystartuję.

Tak więc reasumując ja się pisze na wszystkie 3.

Pozdrawiam, R.
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #53 : Sierpień 23, 2011, 12:04:34 »

W takim razie proszę zgłaszać swoją chęć (z dopiskiem 1,2,lub 3 (wiadomo o co chodzi)) poniżej, a z pewnością któryś z moderatorów forum, pomoże mi zorganizować to od strony technicznej.

Ja rzecz jasna również się pobawię i w 1 i 2 spróbuję coś zdziałać, lub 1 i 3 jeśli będzie więcej osób na 3-rujkę  Good !

A co do wywoływania glonów, to niektórzy już mają u nas dostateczne doświadczenie w ich wywoływaniu Cheesy
Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #54 : Sierpień 23, 2011, 17:44:52 »

A w pkt. 3 to o co dokładnie chodzi? coś w stylu akwarium z oponami, puszkami itp? Smiley Jeżeli tak to ja się mogę pobawić w pkt 2 lub 3 (ale jeżeli 3 to to co myślę, to wole nr 3 Smiley
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #55 : Sierpień 23, 2011, 18:25:26 »

A w pkt. 3 to o co dokładnie chodzi? coś w stylu akwarium z oponami, puszkami itp? Smiley Jeżeli tak to ja się mogę pobawić w pkt 2 lub 3 (ale jeżeli 3 to to co myślę, to wole nr 3 Smiley

A co jest tym co myślisz ?  Grin
Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #56 : Sierpień 24, 2011, 07:06:26 »

No napisałem w pierwszym zdaniu po znaku zapytania Smiley
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #57 : Sierpień 24, 2011, 07:23:44 »

Ducze, interpretacja dowolna w ptk 3 Wink także, jeśli masz ochotę wrzucić do akwarium oponę to droga wolna  Good !.
tylko w taki sposób, by podobało się oceniającym twoją pracę na tyle, by na ciebie zagłosowali Wink a całość trzymała się tematu i uświadamiała ludzi o wzrastającym zanieczyszczeniu wód Wink.

Czekamy na chętnych i organizujemy, bo jak ktoś już wspomniał potrzeba czasu na wyhodowanie roślin i ( Wink glonów) w pkt. 2 Wink
Zapisane

ducze
WhiteWater
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1254



WWW
« Odpowiedz #58 : Sierpień 24, 2011, 10:04:12 »

Myślę, żeby zrobić jeden temat, coś z połączenia 2 i 3, czyli w skrócie "konkurs na akwarium alternatywne" Smiley Chociaż łatwo nie będzie bo próbuję coś na szybko wymyślić i ciężko mi idzie Wink Na zamek w zielsku mam pomysł, jednak nie mam czasu ani kasy na realizację, więc muszę spłodzić coś całkowicie odmiennego Wink Tylko postawiłbym warunek, że jeżeli w akwa mają pływać ryby to warunki muszą im umożliwiać godną egzystencję. Żeby to nie doprowadziło do jakichś chorych eksperymentów na żywych organizmach.

Ale jak coś to ja się zgłaszam, jakieś akwaryjko wolne mam, filtry też, bez zielska to i światło nie będzie problemem. Teraz tylko wymyślić "nienaturalne", ale nieszkodliwe dla ryb, ozdoby Smiley
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 10:09:12 wysłane przez ducze » Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #59 : Sierpień 24, 2011, 10:22:15 »

Bezpieczeństwo żyjących organizmów przede wszystkim, zgadzam się w tym w 100%.

Pomyślę, jeszcze nad tym po pracy Tongue.
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do: