Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Akwarystyczne pogaduszki « Co zrobić, by akwariowe ozdoby zdobiły a nie szpeciły ?
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor Wątek: Co zrobić, by akwariowe ozdoby zdobiły a nie szpeciły ?  (Przeczytany 31580 razy)
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #75 : Sierpień 25, 2011, 10:09:38 »

Powiem tak  Cool :

Przepisy oraz terminy zostaną określone w nowym wątku pod nazwą "konkurs..." w diale Akwarystyczne pogaduszki nie później jak do końca Weekendu  Wink

Do tego czasu musimy określić resztę detali a jeśli mogę prosić kogoś o dopracowanie szczegółów administracyjnych konkursu to był bym wdzięczny o kontakt na pw, dziś kończę pracę po 18:00  Tongue więc do tego czasu nic sam nie wymyślę.

To na czyje konto będziemy wpłacać na nagrody jest mi obojętne, jeśli wpłynie taka inicjatywa z woli innych mogę użyczyć swojego  Cool.

Nagrody będą zakupione dla wygranych na ich adres za pomocą allegro, ze sklepów internetowych "robi zoo", "24akwarystyczny" oraz "Plantica wrocław".

Ok, muszę lecieć, myślimy pozytywnie nad resztą spraw Wink

PS> rodia, ile tego czasu byś sugerował na ogarnięcie kompozycji w akwa ?? Wink
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #76 : Sierpień 28, 2011, 20:38:48 »

Witam, sorki, że post pod postem, ale nikt w tym czasie nie zdążył nic nowego napisać Wink.

Konkurs ogłoszony tu-----> http://www.akwarium.net.pl/forum/akwarystyczne-pogaduszki/konkurs-na-zanieczyszczone-srodowisko-wodne/ Zapraszamy Wink

A tu nadal czekamy na ciekawe podpowiedzi "Co zrobić, by akwariowe ozdoby zdobiły a nie szpeciły ? " Wink
Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #77 : Wrzesień 17, 2011, 22:42:59 »

a jednak da się zrobić domek z drzewkiem, tak żeby to ciekawie wyglądało:




Dzieło akwarysty z Turcji, które zajęło 265 miejsce w tegorocznym konkursie IAPLC
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #78 : Wrzesień 18, 2011, 09:47:02 »

Tak, też to widziałem, a co więcej widziałem proces tworzenia na zagranicznym forum, stoi to wszystko w oparciu na Lawie Wink, drzewko świetne Smiley
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #79 : Wrzesień 26, 2011, 09:37:18 »

No nic, konkurs utkną w martwym punkcie, a tym czasem znalazłem temat na innym forum, który wzruszył mnie do łez Cheesy, śmiałem się z baniek na potęgę, i muszę się z wami podzielić linkiem Cheesy

http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=11264&postdays=0&postorder=asc&start=15

Sami oceńcie Wink

P.S. Dinozaur mnie rozbroił, ponoć przyzwyczajony do wody hahahaa Cheesy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2011, 17:46:15 wysłane przez Anubis-RE » Zapisane

cross73
Zainteresowany
**
Wiadomości: 58



« Odpowiedz #80 : Wrzesień 26, 2011, 10:28:00 »

Baniak na zdjęciu wygląda całkiem, całkiem, ale dinozaur powala Tongue
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
 
Skocz do: