Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Anubiss-RE [27l] Amazonia NEW+Co2 22W/27L
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Anubiss-RE [27l] Amazonia NEW+Co2 22W/27L  (Przeczytany 27111 razy)
vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #30 : Styczeń 08, 2012, 16:57:37 »

czyli wg tej tabeli CR z tych zdjęć:

http://filipstanczykakwarium.tumblr.com/post/14238606991/krewecie-w-nowym-regale

to SS No-entry hinomaru?
Zapisane

gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #31 : Styczeń 08, 2012, 17:06:46 »

i początkowo zrozumiałem to tak jak gosiek pisze, ale teraz już sam nie wiem :/


No i nigdy się nie dowiesz bo nie ma jednolitych ustaleń.

Tu TT z bielą jest np opisane jako A: http://www.fishyou.com/crs-grades.gif
Tu jeszcze inna składanka, można by lecąc od góry określać je jako C, B, A, S itd: http://images39.fotosik.pl/153/285d7e494f02191c.jpg


A teraz bądź tu mądry i pisz wiersze Wink

Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #32 : Styczeń 08, 2012, 17:24:48 »

Vento, to co ty masz u siebie to na pewno nie jest A, więc śpij spokojnie. W śród Crystali ,które widziałem, to te co my mamy jedne z fajniejszych, bo widziałem już wiele szkarad w baniakach.

Abstrah*ąc od gradacji (bo do tego faktycznie można nie dojść) ustrzeliłem kilka nowych fotek  Cool








Zapisane

sebtul
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 314



« Odpowiedz #33 : Styczeń 14, 2012, 23:26:26 »

Tylko pozazdrościć. Baniaczek fajowy, mieszkańcy również. Pilnuj aktualizacji aby cieszył oko nie tylko Twoje.
Może kiedyś mój herbatnik choć w części będzie tak dobry.
Zapisane

gg - 4479432
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #34 : Styczeń 19, 2012, 22:08:34 »

A to jaka gradacja ??  Cool



Vento, ty też miałeś taki mini glonik na Amazonii NEW ? bo obecnie z tym walczę, a w RA widziałem ich baniak na NEW i oni też taki glonik tam mają.
Zapisane

Tola
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 233



« Odpowiedz #35 : Styczeń 19, 2012, 23:27:51 »

A to jaka gradacja ??  Cool
  conajmniej SS Wink
Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #36 : Styczeń 20, 2012, 00:20:17 »


Vento, ty też miałeś taki mini glonik na Amazonii NEW ? bo obecnie z tym walczę, a w RA widziałem ich baniak na NEW i oni też taki glonik tam mają.

pokaż zdjęcie tego 'glonika' Smiley Ja na NEW męczyłem się głównie z sinicami. Reszta jakoś mnie ominęła.
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #37 : Styczeń 20, 2012, 09:23:10 »



Chodzi mi o takie małe niteczki na heniu, czasem dochodzące do 1cm ale to sporadyczne, od 5 dni leje EC by się tego pozbyć, ale nie przynosi to skutku, wczoraj zrobiłem wcześniejszą podmianę, leję na razie tylko potas i ze 2x podałem makro, bo widziałem braki u Ludwigi r. Niteczki pojawiły też się na mikrosorium a pogostemon helferi ominęły.

A i tu należy dodać, że zważywszy na krewetki nie nawożę już gazem na maxa a podaję sporadycznie, jak tylko widzę niepokojące zachowania to automatycznie odcinam dopływ gazu bo to tylko 27l tu łatwo zagazować obsadę
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 09:25:00 wysłane przez Anubis-RE » Zapisane

gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #38 : Styczeń 20, 2012, 10:09:05 »

Nonooo... ale się podciągasz w fotkach kolego Cheesy
gratki Smiley
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #39 : Styczeń 20, 2012, 14:07:08 »

Nonooo... ale się podciągasz w fotkach kolego Cheesy
gratki Smiley

Przestałem walczyć z automatem, teraz robię z manuala  Cool
Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #40 : Styczeń 20, 2012, 14:14:05 »

głowy nie dam, ale takie glony są raczej typowe dla nowych zbiorników. Nie mieszaj za dużo z nawożeniem, to same zejdą Smiley
Zapisane

Mateusz121
Nowy
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #41 : Styczeń 25, 2012, 19:23:10 »

Zrób może jakieś zdjęcia Smiley
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #42 : Luty 03, 2012, 19:30:06 »

Postaram się jutro zrobić małą aktualizację, bo jak się jutro nie zbiorę w sobie to nigdy Cheesy

Pozdrawiam wszystkich Wink
Zapisane

baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #43 : Luty 03, 2012, 19:37:03 »

Postaram się jutro zrobić małą aktualizację, bo jak się jutro nie zbiorę w sobie to nigdy Cheesy

Zobaczymy czy się zbierzesz? Tongue Sam jestem ciekaw fotek Wink
Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #44 : Luty 04, 2012, 20:11:16 »

No to jestem, tak jak obiecałem.
Nieco baniak zarósł glonem, bo kilka spraw oderwało mnie skutecznie od baniaków i bańki widziałem czasem 2h dziennie ale zwykle w ogóle, bo światełko samoczynnie się wyłącza.

Baniak się rozrósł, ale strasznie zarósł czarnym glonem w postaci czarnych nitek.
Tigerki niestety nie wytrzymały, padły pod koniec tygodnia od czasu zakupu w odstępie kilku dni, natomiast na crystalach nic wrażenia nie robi. Jednak RO przy tigrach, przy takiej wodzie jaką dysponuję jest musowe.

Wprawne oko po obejrzeniu pierwszych fotek od razu znajdzie różnice  Cheesy
http://img849.imageshack.us/img849/502/10018761.jpg

Heniu w kilku miejscach wypłynął za sprawą 3 Helenek, które wprost uwielbiają pod nimi nocować, Ludwigi po tym jak gubiły wszystkie liście
teraz fajnie rosną (są już po 2 przycince). Henio jest po 1. Z prawej strony doszła sadzonka od Venta o ile się nie mylę to bolyxa japonica, jeśli nie to niech mnie ktoś poprawi.
Na razie dopiero się ukorzenia.



Nie mam zbyt dużo czasu, dlatego nie polowałem na krewetki ale jedną uchwyciłem Wink



Jeśli są pytania to postaram się odpowiedzieć Smiley
Pozdrawiam.
Anubis-RE
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
 
Skocz do: