Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « subek [1100] Moje pierwsze akwarium. Pawiookie.
Strony: 1 ... 14 15 [16]
  Drukuj  
Autor Wątek: subek [1100] Moje pierwsze akwarium. Pawiookie.  (Przeczytany 57476 razy)
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #225 : Luty 27, 2012, 18:01:13 »

myslalem o tym, ale razem z 200-setka sprzedalem szafke, Sad i teraz musial bym kupic calosc na nowo. a w okolicy Olkusza ciezko wyhaczyc dobry zestawic w dobrych pieniadzach.
Jak bys mial cos na oku albo miglo by ci cos to jesli beda dobre pieniadze to max do 75km od Olkusza moge dojechac... ale musialo by naprawde byc warto
Ech, ludzie.
Andrzej sie zainteresował, z serca chciał doradzić, ale to za mało. Najlepiej jakby znalazł dla Ciebie zestaw, najlepiej za darmo.
Co się dzieje z tym światem...
Zapisane

karkosik87
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 96


« Odpowiedz #226 : Luty 29, 2012, 11:05:34 »

myslalem o tym, ale razem z 200-setka sprzedalem szafke, Sad i teraz musial bym kupic calosc na nowo. a w okolicy Olkusza ciezko wyhaczyc dobry zestawic w dobrych pieniadzach.
Jak bys mial cos na oku albo miglo by ci cos to jesli beda dobre pieniadze to max do 75km od Olkusza moge dojechac... ale musialo by naprawde byc warto
Ech, ludzie.
Andrzej sie zainteresował, z serca chciał doradzić, ale to za mało. Najlepiej jakby znalazł dla Ciebie zestaw, najlepiej za darmo.
Co się dzieje z tym światem...

nie badz cyniczny gosciu!!
nie chodzi o to zeby szukal i najlepiej za free... ale jak by mu sie gdzies rzucil przypadkiem w oczy zeby dal znac
a ty odrazu wyjezdzasz ze swoimi kompleksami.
Zapisane
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #227 : Luty 29, 2012, 13:36:55 »

nie badz cyniczny gosciu!!
nie chodzi o to zeby szukal i najlepiej za free... ale jak by mu sie gdzies rzucil przypadkiem w oczy zeby dal znac
a ty odrazu wyjezdzasz ze swoimi kompleksami.
Oczywiście, gościu.
Najlepiej blisko Olkusza, bo dalej nie dojedziesz.
Najlepiej tanio, bo drogim zestawem się nie zainteresujesz.
Napisz jeszcze przedział cenowy, będzie łatwiej szukać Wink
Goścu...


Subek, przepraszam za OT, ale czytając niektóre wypowiedzi nie umiem się powstrzymać...
Zapisane

marucchi
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 56


« Odpowiedz #228 : Marzec 05, 2012, 20:12:21 »

Chciałoby się oglądać bez końca, naprawdę super akwarium!
Pozdrawiam.
Zapisane
karkonosz
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


« Odpowiedz #229 : Marzec 06, 2012, 07:43:27 »

Jak tam obecnie sytuacja w zbiorniku się przedstawia? Udało ci się powstrzymać inwazje akar? Ten polypterus, który stracił ogon się uchował?
Zapisane
subek
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105



« Odpowiedz #230 : Marzec 06, 2012, 08:49:45 »

Poly zregenerował ogon i rośnie spokojnie, jak na razie żadne Akary się nie pojawiają więc chyba działa, pozostaje mi tylko wyłapać te które są teraz i zredukować obsadę do jednej parki.

Przy okazji nagrałem jakiś czas temu krótki filmik z moimi baniaczkami.
 

W 1100 czekam ze spokojem aż trawnik pokryje całe dno i jak na razie żadnych zmian nie planuję.
Zapisane
karkosik87
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 96


« Odpowiedz #231 : Marzec 06, 2012, 15:00:57 »

Piękny samiec akary choc przy jego rozmiarze guz powienien byc wiekszy.
A pawiooka czasem nie pilnuje Ikry?
Zapisane
subek
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105



« Odpowiedz #232 : Marzec 07, 2012, 08:31:59 »

Mnie to akurat cieszy, że nie ma wielkiego guza, strasznie mi się one nie podobają. Ten samiec w ogóle nie mieści się w normach jakie podają dla Akar, wymiary ma mniej więcej Pawiookiej więc jest trochę większy niż go opisują Smiley

Pawiookie często coś kombinują z ikrą niestety są to zbyt powolne cielaki żeby jej upilnować i jeszcze nigdy się nie doczekałem narybku.
Zapisane
karkonosz
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


« Odpowiedz #233 : Marzec 07, 2012, 08:51:30 »

Samiec akary to prawdziwy władca zbiornika Smiley Wygląda świetnie, a że ma chłopak gdzie pływać, to i rozmiary słuszne uzyskał ;-)
Zapisane
karkosik87
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 96


« Odpowiedz #234 : Kwiecień 04, 2012, 20:59:43 »

Wrzucił byś Subek w wolnej chwili jakiś filmik aktualny..
Pozdro
Zapisane
subek
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105



« Odpowiedz #235 : Styczeń 12, 2013, 17:28:50 »

Wrzucił byś Subek w wolnej chwili jakiś filmik aktualny..
Pozdro


Udało się znaleźć wolną chwilę to wrzucam Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 [16]
  Drukuj  
 
Skocz do: