Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Anubiss-RE [27l] Amazonia NEW+Co2 22W/27L
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: Anubiss-RE [27l] Amazonia NEW+Co2 22W/27L  (Przeczytany 27240 razy)
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #60 : Lipiec 13, 2012, 12:17:10 »

mmb22 - co do pytania to obecnie podaję tylko EasyCarbo firmy AquaArt, ale to tylko ze względu na to, ze nie mam kiedy jechać napełnić butli z gazem.
Na początku proponuję Tobie podawać potas przez pierwszy okres, oraz podawać co2 lub EC, podmiany na początku robić po 40% co 2-3dni po tygodniu 40% co 5dni, po 2 tyg 30% raz na tydzień zmniejszając dawki potasu.

Ludwigę tnę 1x w tygodniu.  Wink
Rataja nigdy nie miałem.
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #61 : Lipiec 13, 2012, 16:26:39 »

Trzeciego na razie nie będę fotografował, bo rośliny jeszcze nie odbiły, obawiam się, że nie nadają się do tego celu najlepiej Tongue
Natomiast dwa pierwsze rewelka, i zero glonów Cheesy
Pozdrawiam wszystkich.  Good !



Zapisane

vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #62 : Lipiec 13, 2012, 19:54:28 »

daj jeszcze znać co to za szkiełka-jaki litraż mniej więcej i gdzie nabyte, bo fajnie pasują wo wabi. Oświetlenie tylko słoneczne, czy naświetlasz jakoś dodatkowo? Nawozisz czymś? Jak często dolewasz wody?
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #63 : Lipiec 13, 2012, 20:09:30 »

Szkiełka mają koło 3 litrów, kupione w Carrefourze jeśli się nie mylę, nie nawożę, bo na spodzie jest ziemia ogrodowa ale pod ziemie trysnąłem nieco potasu w płynie.
Oświetlenie naturalne bo są na parapecie od wschodu.
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #64 : Lipiec 19, 2012, 20:45:28 »

W między czasie zrobiłem kilka fotek Crystalek, skorki za jakość.







Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #65 : Lipiec 27, 2012, 16:30:54 »

Kolejne karmienie.

Ostatnio padło mi 6 sztuk, upał niesamowity, zapomniałem włączyć wentylatora przed wyjściem do pracy, na szczęście już widzę kolejne maluchy i to dość sporo, na razie są zbyt małe by dały się sfotografować moim sprzętem, więc fotki wstawię jak podrosną.




Zapisane

Damian12
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 216



« Odpowiedz #66 : Grudzień 31, 2012, 19:26:53 »

Cześć Anubis !  Wink
Do podmian stosujesz kranówkę może wiesz jakie ma ona parametry?
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #67 : Styczeń 10, 2013, 17:17:51 »

Sorki Damian12, że nie odpisałem, nawał pracy, różnych spraw. Dolewałem kranówkę z ro1/2.

Obecnie bańka stoi bez roślin, czeka na nowe tchnienie, krewetki idą na sprzedaż, bo już od jakiegoś czasu kupuję taiwany.
Zainteresowanych zapraszam na gg 6341219, Kraków, odbiór osobisty, chyba że będzie ciepło i na odpowiedzialność kupującego, to mogę wysłać (dołożę wszelkich starań, by miały jak najlepsze warunki transportu)
Gradacje od A wzwyż do sss. Reszta informacji na gg.

(do wyczerpania hodowli  Grin)
Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
 
Skocz do: