Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Padł welon.. Jaka przyczyna...?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Padł welon.. Jaka przyczyna...?  (Przeczytany 5443 razy)
sircula
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 493



« Odpowiedz #15 : Marzec 28, 2009, 13:47:20 »

[Poza tym, prosiłam o pomoc, a nie off top czyt. dowcipy czy docinki

To nie jest off top///Po prostu w takim zbiorniku nie ma szans na sukces z takimi rybami...Co mam Ci doradzić? Filtr masz mizerny, malo wydajny...Mam Ci doradzić podmianki co 2 godziny?? To co napisałem powyżej ro jest rada...nie da się inaczej...Poszukaj kogoś, daj ogłoszenie w dziale giełda, wystaw za zlotowke na allegro..moze sie okaze , ze ktos z Twojej okolicy bedzie mial warunki i checi przygarnąć stwora...Ale cos mi sie widzi , ze Ty chcesz za wszelka cenę mieć tą rybe w takich warunkach i szukasz porady, ktorej Ci nikt nie udzieli, ,poniewaz nie ma zlotych srodkow na takie blędy.
pozdr
Zapisane

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem
<br>http://www.artrock.pl/recenzje_sc.php?id=2365
1988ona
Zainteresowany
**
Wiadomości: 109


« Odpowiedz #16 : Kwiecień 25, 2009, 21:36:17 »

Temat do zamknięcia, rybka ma już 63l domek i dalej żyje:P Smiley
Zapisane
margin
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 569



« Odpowiedz #17 : Kwiecień 26, 2009, 06:49:51 »

bardzo poważnie, kup większe akwarium, można znaleźć na allegro bardzo tanie, nawet z wyposażeniem, posadź silne roślinki (np.kryptokoryny) i dociśnij kamieniami, aby rybki nie wyrwały i częściej podmieniaj wodę, a wszystko powinno być w porządku.

PS: sorki, nie zauważyłam, że to odgrzany temat, powodzenia papa
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2009, 07:05:03 wysłane przez margin » Zapisane

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: