Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mam doła :(  (Przeczytany 4341 razy)
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #15 : Wrzesień 29, 2004, 22:21:36 »

Jest taka firma Stanley - robi rewelacyjne siekiery  Cheesy  Trochę drogie, ale naprawdę warto Smiley
Zapisane
Jarecki
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 604



« Odpowiedz #16 : Wrzesień 29, 2004, 22:53:26 »

Heh! Czarny humor wdarł się jak widzę :lol:  W porządku, może faktycznie dla płci żeńskiej szybkie ubicie suma jest zbyt dużym wysiłkiem i skończyło by się na długim "klepaniu" suma.Ale ja i tak nie uwierze,bo w końcu na jakiejś szmacie na podłodze można go położyć a wykonując nad nim zamach tłuczkiem do mięsa oburącz po trafieniu w łeb(a ma przecie szeroki to jak nie trafić?) nie ma prawa przeżyć. Jednakże jestem w stanie uwierzyć że nawet taka wskazówka może okazać się niepewna wyobrazając sobie w tym momencie gdy to piszę,dziewczę stojące w rozkroku nad sumem z uniesioną "bronią" i czekające kiedy sumek nie ruszy się by z rozmachem zadac mu cios ostateczny.I kiedy cios spada sumek robi "unik w bok",topór "kata" nie trafiając w cel leci siłą rozmachu dalej i grzmoci po kostkach oprawce. Oprawca zwija się z bólu, ofiara z braku wody,przychodzi facet i w jednej sekundzie załatwia suma i wzywa pogotowie... :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane
sir Michael
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 676


WWW
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 30, 2004, 07:05:41 »

Jarecki, co za ciemnowidztwo Smiley Jak ma tak być to rzeczywiście, lepiej wrzucić suma na tory tramwajowe i po krzyku :wink:  :twisted:
Zapisane
Jarecki
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 604



« Odpowiedz #18 : Październik 01, 2004, 00:40:36 »

O kurcze! o tramwaju nie pomyśłałem.
Zapisane
sir Michael
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 676


WWW
« Odpowiedz #19 : Październik 01, 2004, 06:58:37 »

Z drugiej jednak strony jak tramwaj na takiego śliskiego suma wpadnie to nieszczęście gotowe :?
Zapisane
Jarek W
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 105



« Odpowiedz #20 : Październik 02, 2004, 10:02:21 »

Kilka propozycji:
1.granat
2.rakiety "ziemia ziemia"
3.cztery serie z MP44

A tak naprawdę to nie trzeba się rozczulać tylko tłuczkiem do mięsa suma w łeb i po sprawie.
Zapisane

Akwa 54 l
Zarybione:
Nowa akwarystyczna miłość - parka Apistogramma Borelli
zbrojniki niebieskie 2 szt.
kiryski spiżowe 4 szt.
atusia
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 383



« Odpowiedz #21 : Październik 02, 2004, 21:04:59 »

yyy....czy to forum akwarystyczne?  :wink:  :lol:
Zapisane

Pozdrawiam Beata
 

240l-paletki
angela
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 119


A to moje akwa:)


« Odpowiedz #22 : Luty 25, 2007, 01:20:52 »

Ja nie mam takiego problemu! Poniewaz jestem kobieta i niczego nie umiem zabic, kupuje filety mrozone na wigilie! A caly rok, w imie protestu antysadystycznego, ryb nie jadam!
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: