Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Agresja  (Przeczytany 17795 razy)
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #30 : Grudzień 28, 2008, 09:20:57 »

ja jeszcze bym dodał do listy osób nie potrafiących się zachować parę osobników z pewnym stażem,
niepotrzebnie czasami zajmującymi głos jesli nie mają nic merotyrocznego do przekazania oprócz nie potrzebnych ubliżeń, gdy ktoś wyskoczy z nowym innowacyjnym tematem lub tylko mało znanym, a jemu akurat nie mieści się takie coś w głowie bo ogranicza się do wąskiego żródła publikacji lub w ogóle na tym nie bazuje tylko wymysla własne teorie Grin
ilość gwiazdek nie zawsze idzie w parze z ogólną wiedzą i doświadczeniem...
Do tego nie zawsze w ogolnie przyjetej formie jako grzeczne zachowanie, bardzo czesto spotyka sie wyrazenia rodem z rynsztoka - obrazajace ,
pelne ironii i arogancji (i tlumaczenie bo taka(i) juz jestem inaczej nie potrafie - nikogo nie usprawiedliwia).Nie wspomne juz o poprawnym pisaniu w jezyku polskim.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2008, 09:24:13 wysłane przez gina2006 » Zapisane

Tommy Angelo
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 47


:)


« Odpowiedz #31 : Grudzień 28, 2008, 11:47:06 »

Tak w ogóle, to z tego co się orientuję większość osób udzielających się tutaj jest osobami dorosłymi, którym na żywo mówił bym Pan, Pani... Dajcie przykład młodym, jak się zachowywać  Wink Nie chce w żaden sposób nikogo urazić, że ktoś stary czy coś Tongue Bo zaraz na mnie jeszcze ktoś wjedzie. Po prostu... Szanujmy się Cheesy Ja na tym forum już sporo się nauczyłem, cały czas śledzę różne tematy, bo jest tu wieeelee informacji i szkoda, żeby temu forum przyklejono łatkę, że tam to tylko się jadą, lepiej tam nie pisać.

Pozdrawiam
Zapisane
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #32 : Grudzień 28, 2008, 12:51:10 »

 Przyjęło się na naszym forum i na wielu innych, że nawet 7-latek może zwracać się do innych forumowiczów po imieniu lub niku bez wzgledu na wiek (nawet do 108 lat i wiecej  Grin ) byle z szacunkiem
Zapisane

ksiezopolskas
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 22


Kicuś&Lili :)


« Odpowiedz #33 : Styczeń 15, 2009, 12:06:53 »

zgadzam sie z gina odnosnie niektorych wypowiedzi na tym forum.Sa one czesto niemile i bardzo krytukujace.Np. ktos wkleja zdjecie swojego nowo zrobionego akwa i wg mnie to normlanie ze polowa rzeczy bedzie tam źle gdyz osoba poczatkujaca nie rozumie jeszcze pewnych rzeczy(ktore dla osob dluzej siedzacy w tym temacie sa oczywiste) i nie wie o co chodzi w takiej prawdziwej,profesjonalnej akwarystyce.Czesto sie zdarza ze jak ktos wklei zdjecie swojego akwa a nastepnie go "zjadą" to juz wiecej nie pisze na tym forum,bo poprostu sie zrazil a po 2 zostal zle potraktowany...Widzialam tez ostanio jak ktos wkleil zdjecie swojego akwarium,byl w nim jakis zamek i kolorowe kamyki co pewnie wielu zaszokowalo,oczywiscie zostala ta osoba lekko wysmiana...jednakze w swoim nicku ta osoba miala napisany rok bodajze 1994,zatem podejrzewam ze byl to jakis nastolatek....i zrobilo mi sie zal tej osoby gdyz to jeszcze dzieciak. Zatem ja jako nowy forumowicz i na pewno inni prosimy o wiecej wyrozumialosci i kultury. Nie kazdy jest od razu alfa i omega, samej jest mi niełatwo ale krok po kroku ucze sie:)
Zapisane

Drogą do szczęścia jest stawanie się kimś lepszym niż wczoraj Wink
loczek_13
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 154



« Odpowiedz #34 : Styczeń 16, 2009, 21:25:18 »

zgadzam się ze wszystkimi
Zapisane

126l Ogólniak

160l Malawi
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #35 : Styczeń 16, 2009, 21:42:45 »

zgadzam się ze wszystkimi
Ciesze sie bardzo loczku_13 lecz Twoje wypowiedzi (a czytalam juz ich troche) sa takie lakoniczne i praktycznie nic nie wnoszace do tematu. Wiec albo zmieniisz forme swoich wypowiedzi, albo daruj sobie pisanie 2 - 3 wyrazow
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #36 : Styczeń 16, 2009, 21:47:59 »

No i oczywiscie w jezyku ktory jest ogolnie przyjety jako kulturalny, bez narzucania wlasnej woli.
Zdania typu " musisz kupic, musisz zmienic itp. uwazam ze sa nie bardzo na miejscu.
Wiec albo zmieniisz forme swoich wypowiedzi, albo daruj sobie pisanie 2 - 3 wyrazow
Shocked
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #37 : Styczeń 16, 2009, 21:51:00 »


 Shocked
Widze (czytajac Twoje) ze nie odbiegasz wiele od loczka_13 , tez masz bardzo wiele do powiedzenia  Tongue
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2009, 21:53:30 wysłane przez gina2006 » Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #38 : Styczeń 16, 2009, 21:54:38 »


 Shocked
Widze (czytajac Twoje) ze nie odbiegasz wiele od loczka_13 , tez masz bardzo wiele do powiedzenia  Tongue
Widzisz gina, komentarz jest zbyteczny wiec go sobie darowalem.
Jestes autorka tego tematu a co widac wcale nie odbiegasz od ludzi których tu opisujesz...
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #39 : Styczeń 16, 2009, 22:05:57 »

Mogla bym zostawic to bez komentarza.
Ale myslalam ze forumowicz z Twoim stazem Grajewiak ma cos wiecej do powiedzenia niz tylko cytowanie wypowiedzi i stawianie znaczkow lub napisanie 1,2 czy 3 slow - godne pozalowania.
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #40 : Styczeń 16, 2009, 22:14:37 »

Ale myslalam ze forumowicz z Twoim stazem Grajewiak ma cos wiecej do powiedzenia niz tylko cytowanie wypowiedzi i stawianie znaczkow lub napisanie 1,2 czy 3 slow
Jak npisalem wyzej komentarz był zbedny.
Pozatym kazdy kolejny Twoj post tylko Cie pograza. Dlaczego?
Dlatego ze po raz kolejny ewidentnie mnie atakujesz (ja jako osobe zwracajacą Ci uwage) swoim zaczepkmi o których tez nie omieszkalas wspomniec:
obrazajace ,pelne ironii i arogancji

godne pozalowania.
"Czemuż bowiem moja wolność miałaby być sądzona przez cudze sumienie" 1 Kor 10:29
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #41 : Styczeń 16, 2009, 22:38:26 »

Ciekawi mnie czemu nie zacytowales calosci tylko "obrazajace ,pelne ironii i arogancji"
a calosc brzmi
ja jeszcze bym dodał do listy osób nie potrafiących się zachować parę osobników z pewnym stażem,
niepotrzebnie czasami zajmującymi głos jesli nie mają nic merotyrocznego do przekazania oprócz nie potrzebnych ubliżeń, gdy ktoś wyskoczy z nowym innowacyjnym tematem lub tylko mało znanym, a jemu akurat nie mieści się takie coś w głowie bo ogranicza się do wąskiego żródła publikacji lub w ogóle na tym nie bazuje tylko wymysla własne teorie Grin
ilość gwiazdek nie zawsze idzie w parze z ogólną wiedzą i doświadczeniem...
Do tego nie zawsze w ogolnie przyjetej formie jako grzeczne zachowanie, bardzo czesto spotyka sie wyrazenia rodem z rynsztoka - obrazajace ,
pelne ironii i arogancji (i tlumaczenie bo taka(i) juz jestem inaczej nie potrafie - nikogo nie usprawiedliwia).Nie wspomne juz o poprawnym pisaniu w jezyku polskim.
Cytujac pare wyrazow z kompletnego tekstu calkowicie zmieniasz jego mysl  Roll Eyes
A kto Ty jestes by zwracac mi uwage ? ? ? i za co ?
za to ze staram sie likwidowac spamowiczow i nabijaczy postow ?
Czepiasz sie podobie jak inna osoba wyszukujac w moich wypowiedziach bledow, tylko ze jeszcze nic madrego nie wymysliles.
Poczytaj sobie swoje wypowiedzi jak wiele wnosza do wiekszosci tematow w ktorych zabierasz glos i zastanow sie nad nimi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2009, 22:42:07 wysłane przez gina2006 » Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #42 : Styczeń 16, 2009, 22:42:10 »

A kto Ty jestes by zwracac mi uwage ? ? ?
Proponuje bys to pytanie zadała sobie:
Twoje posty sa w formie relacji a nie pytania, zreszta niewazne w jakiej sa formie - zabronione jest pisanie posta pod postem !!!
mozna zrozumiec raz czy dwa - to wypadek
ale to co Ty robisz jest niedopuszczalne !  Wściekły Wściekły Wściekły
I inne których nie chciało mi sie cytowac.
tylko ze jeszcze nic madrego nie wymysliles.
Dziwisz sie? Przeciez od poczatku cytuje Twoje wypowiedzi...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2009, 00:13:31 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #43 : Styczeń 16, 2009, 22:44:40 »

i za kazdym razem masz jeden post wiecej  Tongue Tongue Tongue ale to nie wazne ze nic nie wnosi do danej rozmowy - zalosne
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #44 : Styczeń 16, 2009, 22:47:25 »

Widzisz gina, duzo wnosi.
Problem jednak w tym ze do Ciebie nic nie dociera.
Czy to Ty wlasnie masz zamiar wydzielac te klapsy Huh
A moze najpierw popatrzysz na siebie i juz bedziesz mial zaoszczedzony wysilek !
""Jak Kali ukrasc krowe to dobrze, ale jak Kalemu ktos zrobi przykrosc to bardzo zle !!!!""
Jaki z tego wniosek? Jak gina zwróci uwage to dobrze ale jak ginie sie zwróci uwage to nie.
Ale jednego Ewo/Klaro Ci nie odmowie. Ostatnie dwa avatary dobrałas sobie idealnie Wink
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do: