Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Agresja  (Przeczytany 17769 razy)
FighterMan
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 423


Kocham Ramirezy!!!


« Odpowiedz #60 : Luty 24, 2009, 14:57:19 »

gina2006 to ty się rzucasz bez powodu i z igły robisz widły! Jesteś zaczepna i prowokująca. Ja się pytałem czy moge mieć kirysy a ona się rzuca! http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=12104.15 I kto tu jest agresywny?
Zapisane

Melmin
"Być Akwarystą... To Sama Przyjemność."
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


Mój Bojek Którego Już Niema :(


« Odpowiedz #61 : Luty 24, 2009, 15:30:44 »

ja się przyznaje że jestem zdeczka agresywny, ale jak tu nie być...
facet mówi że ma 2 litrowa kule i trzyma w niej 5 welonek, potem sie pyta dlaczego w 2 dni wszystkie zdechły i pozostała mu jedna która jest chora i pływa dogóry nogami (płetwami)..
albo ma ktoś 5 litrowe akwarium i trzyma w nim harem bojowników, molinezje, 1 gupika 1 danio 1 neonke i welonke... i pada pytanie Dlaczego chorują?
przy czymś takim scyzoryk sam mi się w kieszeni otwiera, i poprostu ciężko się opanować, zrozum mnie że staram się być miły...
ale przy kimś takim się poprostu wkurzam...
Zapisane

4 molinezje Black Molly
1 Koza
2 żałobniczki (będzie więcej)
1 sumik kasatka
Traszka Chińska
1 Piskorek
10 neon inessa
2 gupiki
1 chyba skarłowaciały mieczyk (takiego dostałem na urodziny)

akwa 140L.
Melmin
"Być Akwarystą... To Sama Przyjemność."
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


Mój Bojek Którego Już Niema :(


« Odpowiedz #62 : Luty 24, 2009, 15:35:52 »

i zgadzam się z fighter man... gina sama napisałaś wątek aby ludzi zmotywować do tego żeby nie byli agresywni, a ty co? on się tylko w tym poście zapytał... czego twoim zdaniem nie mógł zrobić tak? nie pojmuję cię... chcesz żeby na forum nie było agresji którą sama prowokujesz!
Zapisane

4 molinezje Black Molly
1 Koza
2 żałobniczki (będzie więcej)
1 sumik kasatka
Traszka Chińska
1 Piskorek
10 neon inessa
2 gupiki
1 chyba skarłowaciały mieczyk (takiego dostałem na urodziny)

akwa 140L.
MichcioRoslina
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876



« Odpowiedz #63 : Luty 24, 2009, 16:04:41 »

Ale się na tym forum "Super" atmosfera zrobiła.. kiedy się tu zarejestrowałem było tak spokojnie, nikt na kogo sie nie darł, w ogóle nie było sprzeczek.. a teraz... teraz to ja ciągle myślę czy by nie odejść z tego forum albo zostać tylko po to żeby aktualizować zbiornik..
Zapisane
djdzej1000
Bywalec
****
Wiadomości: 414


« Odpowiedz #64 : Luty 24, 2009, 16:22:39 »

Za dużo czasu przed kompem na forum spędzają co nie którzy, proponuje się popatrzyć na rybki tak z 1h - TO USPOKAJA  Grin Grin Grin
Zapisane
aaa
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 385


(^^,)


« Odpowiedz #65 : Luty 24, 2009, 16:59:49 »

Za dużo czasu przed kompem na forum spędzają co nie którzy, proponuje się popatrzyć na rybki tak z 1h - TO USPOKAJA  Grin Grin Grin


heh, a jak ktoś nie ma to do dobrego zoologicznego lub oceanarium
(polecam - sama praktykuję Grin)
Zapisane

Wróciłam! Haaa! 200l! xdd
owlman
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1205


« Odpowiedz #66 : Kwiecień 17, 2009, 19:13:28 »

Chyba czas odswiezyc temat .
Zapisane
magda78
czas na zmiany
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 165



« Odpowiedz #67 : Kwiecień 17, 2009, 20:00:02 »

w porównaniu z innym forum, w którym uczestniczyłam to jest naprawdę spokojne
miałam problem z neonkiem i napisałam pierwszego posta, opisałam dokładnie sytuację ale nie dałam zdjęcia i wiecie jaką dostałam odpowiedź "podaj parametry wody i obsadę, bo co z kuli mamy Ci wróżyć?" - to jest złagodzona wersja wypowiedzi; dopiero po kilkunastu postach krytykujących moją obsadę w dość niecenzuralnych zdaniach włączył się moderator i dał odpowiedź na moje pytanie; oprócz krytyki i epitetów nic tam więcej nie było,
na tym forum jest inaczej - zamiast wyzwać mnie od ostatnich za złą obsadę dano mi wskazówki co mam zmienić, aby było dobrze
agresywnych wypowiedzi jest tutaj troszkę, ale moderatorzy pilnują porządku i o to chodzi  Good !
nauczyłam się, że na agresywne zaczepki najlepiej odpowiadać spokojnie (podobno to jeszcze bardziej wkurza Cheesy)
Zapisane

250l towarzyskie
60l krewetki RC
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #68 : Czerwiec 26, 2009, 19:52:50 »

Dawno mnie tu nie bylo bo przestalam zauwazac niektore rzeczy, jednak:

Czy mi sie zdaje ze do moda miedzy innymi nalezy rowniez pomoc poczatkujacym forumowiczom ?
Chyba powinno sie zwrocic uwage na poczatku a nie od razu po poltora godz zamykac komus watek.
To nie pierwszy raz jest od razu zamkniety watek bez ostrzezenia
http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=25049.msg232855#msg232855
Takie postepowanie i to ze strony moderatora jest dla takiego nowicjusza bardzo odstraszajace od forum, a powinno ono sluzyc kazdemu.
Zapisane

Kicha
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 265


« Odpowiedz #69 : Czerwiec 26, 2009, 19:59:06 »

Gina w podanym przez Ciebie linku nie widzę nic co byłoby zbyt surowe, po prostu użytkownik został poproszony o skontaktowanie się lub dostosowanie działu do regulaminu wiem po sobie że setny raz poprawianie tej samej roślinki może wytrącić z równowagi tam samo po raz setny nawoływanie do tego samego.. Smiley mimo iż jesteśmy akwarystami jesteśmy przede wszystkim ludźmi co do podanego linku jak dla mnie wszystko ok ;p
Zapisane

W przygotowaniu 25 litrów... Ah szkoda tej 120...
Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #70 : Czerwiec 26, 2009, 20:00:37 »

Nie przesadzajmy, moderacja jest na idealnym poziomie. Jak bedziemy chcieli robic złobek dla poczatkujacych, to az strach bedzie do kogos napisac cos co nie jest bezsprzecznymi pochwałami zeby nie dostac warna. Taka sytuacja juz wystepuje na niektorych forach. Cenzura musi jakas byc, ale osoby, które wola zalozyc temat na forum niz uzyc Google albo "szukaj" nie zasluguja na sympatie. Regulamin dotyczy kazdego bez wzgledu na ilosc postów.
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #71 : Czerwiec 26, 2009, 20:06:13 »

Tak rzeczywiscie gina dawno nie zadzierałaś nosa - sama zauwarzywałam że od dawna nawet nie pisałaś swoich bzdur tylko jedynie nabijałaś posty w dziele ''Nasze akwaria'' ale od kilku dni widzę znów zaczynasz mnie bawić - dzisiaj nieźle np. poprawiłaś mi chumor swoim wywodem na temat fotosyntezy hehe - boki zrywać :
Rosliny w ciagu dnia pobieraja CO2, a w ciagu nocy produkuja tlen (jesli roslin jest pod dostatkiem), wiec napowietrzanie dodatkowe poza deszczownia jest zbedne.

Co Ty bredzisz?

To sobie poczytaj o fotosyntezie roslin, z pewnoscia Ci sie przyda  Tongue i zbedne bedzie takie pisanie niepotrzebnych nikomu postow
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fotosynteza
 To ja Ci naprowadze może na właściwy trop - w nocy rośliny pobierają tlen a produkują Co2 Cheesy


Ale widać że tu musisz o sobie przypomnieć. To ja Ci przypomne jakie ma zadanie moderator - moderowanie , pilnowanie porządku  a to czy ma chęć pomóc czy nie to już zależy od niego. A jakie zadanie maja forumowicze- zapoznanie się z regulaminem działu zanim założą w nim wontek.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2009, 20:08:36 wysłane przez ala » Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #72 : Czerwiec 26, 2009, 20:06:29 »

Jakos Emi, Ataria, Przemek czy inni moderatorzy dzialali troszke inaczej, chyba ze byl bardzo naruszony regulamin - ale raczej zwracali uwage i dawali czas na poprawe.
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #73 : Czerwiec 26, 2009, 20:10:21 »

wontek.

wątek, wątek, wątek - pisanie poprawna pisownia tez jest w regulaminie  Grin
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #74 : Czerwiec 26, 2009, 20:11:22 »

Ja nie jestem adwokatem Grajewiaka ale chyba każdy widzi że dał czas: 24godz. Mi tam się podoba stanowcze podejscie do sprawy a jak Ty  masz jakies zastrzeżenia co do pracy modów  to proponuję to zgłosić do Admina .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2009, 20:14:19 wysłane przez ala » Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6
  Drukuj  
 
Skocz do: