Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Agresja  (Przeczytany 17518 razy)
speedeecat
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 530


http://www.moja-akwamania.za.pl


WWW
« Odpowiedz #15 : Październik 24, 2008, 14:11:18 »

W moich odczuciach to ten watek jest nikomu do niczego niepotrzebny to "Wy" zawiązując takie tematy wprowadzacie tą "agresję". Gina2006 temat sposobu wypowiedzi wałkujemy już jakiś czas... Wszystkim forumowiczom otwiera się scyzoryk w kieszeni kiedy pojawiają się te same pytania i nie każdy pisząc że czeka na krytykę właśnie takowej oczekuje. Moim zdaniem nie ma o czym debatować każdemu od czasu do czasu należy się solidny "klaps na gołą dupę".
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2008, 18:58:47 wysłane przez speedeecat » Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #16 : Październik 24, 2008, 19:46:02 »

W moich odczuciach to ten watek jest nikomu do niczego niepotrzebny to "Wy" zawiązując takie tematy wprowadzacie tą "agresję". Gina2006 temat sposobu wypowiedzi wałkujemy już jakiś czas... Wszystkim forumowiczom otwiera się scyzoryk w kieszeni kiedy pojawiają się te same pytania i nie każdy pisząc że czeka na krytykę właśnie takowej oczekuje. Moim zdaniem nie ma o czym debatować każdemu od czasu do czasu należy się solidny "klaps na gołą dupę".

Czy to Ty wlasnie masz zamiar wydzielac te klapsy Huh
A moze najpierw popatrzysz na siebie i juz bedziesz mial zaoszczedzony wysilek !
""Jak Kali ukrasc krowe to dobrze, ale jak Kalemu ktos zrobi przykrosc to bardzo zle !!!!""
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2008, 19:48:34 wysłane przez gina2006 » Zapisane

speedeecat
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 530


http://www.moja-akwamania.za.pl


WWW
« Odpowiedz #17 : Październik 24, 2008, 20:18:04 »

Właśnie widzę że Kalinka nie w sosie i jej bardzo żle bo coś powiedzzieć to Kalinka urażona. Nikomu klapsów nie wydzielam jeszcze o perwersje mnie posądzisz albo sadyzm...
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #18 : Październik 24, 2008, 20:28:11 »

Właśnie widzę że Kalinka nie w sosie i jej bardzo żle bo coś powiedzzieć to Kalinka urażona. Nikomu klapsów nie wydzielam jeszcze o perwersje mnie posądzisz albo sadyzm...
I tu maly blad !!! Kalinka jest zawsze w sosie i Kalinka sie nie obraza !
I gdyby byly tylko takie odzywki nie otwierany by byl watek !!! Good !
Zapisane

Mercurossaurus
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116



« Odpowiedz #19 : Październik 27, 2008, 08:59:08 »

Ale to jest FORUM. I jak ktoś jest nowy i zadaje pytanie po raz n-ty nawet będące na forum to znaczy iż forum żyje.  Cheesy Znakomicie. Jak już wszystkie pytania zadane zostaną to forum się zamieni w CZYTELNIĘ Huh Wydaje mi się, że nie o to chodzi. Podyskutujmy o rybach na różnych poziomach. Na poziomie czy mogę mieć skalary w kuli, czy na poziomie czy ......... (coś super zaawansowanego). Ja chętnie a Wy?
Zapisane

Akwarium ogólne 240l
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #20 : Październik 27, 2008, 17:27:58 »

Ale to jest FORUM. I jak ktoś jest nowy i zadaje pytanie po raz n-ty nawet będące na forum to znaczy iż forum żyje.  Cheesy Znakomicie. Jak już wszystkie pytania zadane zostaną to forum się zamieni w CZYTELNIĘ Huh Wydaje mi się, że nie o to chodzi. Podyskutujmy o rybach na różnych poziomach. Na poziomie czy mogę mieć skalary w kuli, czy na poziomie czy ......... (coś super zaawansowanego). Ja chętnie a Wy?

Owszem po to jest FORUM !!!
Ale oby kazda dyskusja byla na POZIOMIE bez wzgledu czy jest to pytanie po raz n-ty czy coś super zaawansowanego !!!! Good !
Zapisane

andrzej72
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1210



« Odpowiedz #21 : Październik 28, 2008, 09:40:50 »


Owszem po to jest FORUM !!!
Ale oby kazda dyskusja byla na POZIOMIE bez wzgledu czy jest to pytanie po raz n-ty czy coś super zaawansowanego !!!! Good !
Zauważ, że często pojawiają się na forum ludzie, którzy zadają poraz n-ty to samo pytanie i robią to w taki sposób, że wywołują u innych delikatnie mówiąc niesmak i wówczas poziom dyskusji mocno się obniża. Przykładów długo i daleko szukać nie trzeba.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2008, 12:37:26 wysłane przez Emi » Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #22 : Październik 28, 2008, 17:06:59 »

Wiem o tym, tez sie z tym spotkalam (z gorszymi wypowiedziami tez) - wystarczy takich ignorowac i odpowiedziec milczeniem
Zapisane

owlman
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1205


« Odpowiedz #23 : Listopad 26, 2008, 21:24:32 »

Mysle ,ze czas by podniesc ten zacny temat . Grin Grin Grin  To na te....kobiece przypadlosci . Good !
Zapisane
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #24 : Listopad 26, 2008, 21:25:55 »

Tez sledze z uwaga ten watek. Wink hehe.
No ale jak napisal szymonw lepiej sie nie wtracac  Grin
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
mymlon
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 300



« Odpowiedz #25 : Grudzień 27, 2008, 23:47:57 »

widac moj watek juz nie jest [ierwszy w tej sprawie, ciekawe co robia administatorzy tego forum?
Zapisane
Tommy Angelo
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 47


:)


« Odpowiedz #26 : Grudzień 28, 2008, 00:02:38 »

Sam jestem moderatorem na forum o całkiem innej tematyce Tongue I bardzo często powtarzają się tematy, ale ja jako osoba odpowiedzialna za forum  Grin po prostu podaję link do tematu i zamykam ten wątek, a po czasie usuwam. Oczywiście, że to jest wk... najmilej mówiąc, ale zjechanie kogoś niczego nie naprawi. Chodź zdarzyło mi się parę razy  Embarrassed Tutaj też pewnie nie jednemu działam na nerwy, przez swoje pytania, ale staram się najpierw szukać odp. po forum, a jak jej nie znajdę dopiero pytam. A tutaj jest już tyle tysięcy wątków, że naprawdę można czegoś nie znaleźć . A opcja "Szukaj" też nie zawsze pomaga Tongue

Pozdrawiam
Zapisane
mymlon
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 300



« Odpowiedz #27 : Grudzień 28, 2008, 00:05:28 »

dobre podejscie, podac link i zamknac, popieram papa
Zapisane
Pethro
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2391


« Odpowiedz #28 : Grudzień 28, 2008, 02:04:00 »

ja jeszcze bym dodał do listy osób nie potrafiących się zachować parę osobników z pewnym stażem,
niepotrzebnie czasami zajmującymi głos jesli nie mają nic merotyrocznego do przekazania oprócz nie potrzebnych ubliżeń, gdy ktoś wyskoczy z nowym innowacyjnym tematem lub tylko mało znanym, a jemu akurat nie mieści się takie coś w głowie bo ogranicza się do wąskiego żródła publikacji lub w ogóle na tym nie bazuje tylko wymysla własne teorie Grin
ilość gwiazdek nie zawsze idzie w parze z ogólną wiedzą i doświadczeniem...
Zapisane
mymlon
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 300



« Odpowiedz #29 : Grudzień 28, 2008, 02:06:06 »

jedna odpowiedz = jeden post potem niby super fachowiec, a tak ogolnie ma 10 lat i g... w glowie
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do: