Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 309296 razy)
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #225 : Czerwiec 02, 2007, 23:07:35 »

OKAZ-rzeczywiście to jeden z wyjątków  Grin i sklep holenderskie.pl w Krakowie (nie byłam ale polecają).  Good !
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2007, 23:10:24 wysłane przez Magdallenah » Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #226 : Czerwiec 03, 2007, 09:10:16 »

U mnie jest sklep(Łódź) co na allegro nazywają się rybarium.pl i oni są super, umieją doradzić, ryby mają godne warunki i nie wciskają byle czego. Wiesz co Ale uważam, że człowiek szczególnie starszy nie ma neta, a jak chce to jest pewnego rodzaju zaufanie do tych sprzedawców. Nie wiem może ja tylko taka jestem, że człowiek powinien się znać na tym co robi, bo to buduje pomiędzy nim a klientami więź zaufania, ja wiem, że takie co ida na ilośc zawsze będą mieli klientów, ale kurcze no tak nie można Sad


Normalnie dzisiaj zrobiłam dobry uczynek, wesżłam do zoologicznego a tam całe biurko w kubkach z bojownikami, nie mogłam patrzeć i kupiłam jednego. Pływały w swoich odchodach aż tak, że nie było ich widać, niektóre były półżywe, aż się prawie popłakałam, a jeden facet był z żoną i dzieckiem i powiedział, że są to ryby, które można trzymać w szklance i nic im nie będzie, myślałam, że ja go zaraz do tego kubka wsadzę. Wpadłam też na szalony pomysł, bo zaraz obok nich stało duże akwarium z roślinkami, miałam ochotę wziąć i dać te bojowniki do tego akwa, ale była przy mnie sprzedawczyni, chyba następnym razem wezmę i tak zrobię, chcociaż jednego Sad
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2007, 20:02:58 wysłane przez mihco » Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
CyFer
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 339



WWW
« Odpowiedz #227 : Czerwiec 04, 2007, 22:07:12 »

Cytuj
dać te bojowniki do tego akwa

Aby się pozabijały??

Jednego można tak dać, ale co będzie jak sprzedawczyni zauważy? Pewnie Cię już nie wpuści do sklepu Tongue
Zapisane

Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #228 : Czerwiec 05, 2007, 08:45:24 »

Normalnie dzisiaj zrobiłam dobry uczynek, nie mogłam patrzeć i kupiłam jednego.

Teraz sprzedawca mysli: "Bojki w szklankach dobrze schodza, zamowie jeszcze pare"
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #229 : Czerwiec 05, 2007, 11:11:55 »

Wiesz co, ale jednak nie pozwole, by one tam pływały w wodzie co je ledwo przykrywa i w swoich odchodach.

Cytuj
dać te bojowniki do tego akwa

Aby się pozabijały??

Jednego można tak dać, ale co będzie jak sprzedawczyni zauważy? Pewnie Cię już nie wpuści do sklepu Tongue

No właśnie tam są trzy takie akwa to chociaż trzy się da, a co mogą mi zrobić? Oddać kase za nie pfi ewentualnie może mnie ochprna wyprowadzić, ale trzeba jakiś bunt zrobić. Ja sama nie wiem co zrobić by to jednak było sprawdzane, przecież to koszmar. A to, że go kupiłam to uważam, ze dobrze chociaż chce pomóc, a nie tylko siedzieć i mówić jakie to jest ble Sad
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #230 : Czerwiec 06, 2007, 18:57:33 »

Sama miałam nieraz takie uczucie litości i nieraz bywało, że chciałam przygarnąć takiego bojownika, ale z drugiej strony kto wie co mogą przenosić ryby trzymane w skandalicznych warunkach...
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #231 : Czerwiec 06, 2007, 19:01:02 »

Mi przyniosł ospę i właśnie z nią walczę  Marzyciel ale mam przynajmniej spokojne sumienie, bo jakbym nie wzięła to bym nie mogła spać po nocach Sad czasem tak jest, że robimy to co nam się wydaje za dobre Smiley
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #232 : Czerwiec 07, 2007, 20:33:45 »

Ja tak raz zrobiłam... mając 9 lat przygarnęłam do domu czarnego owczarka wałęsającego się po osiedlu. Co ciekawe, weterynarz go zbadał i był zupełnie zdrowy, tylko trochę brudny. Teraz pies sobie biega po działce moich dziadków, pełen szczęścia...
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #233 : Czerwiec 07, 2007, 22:55:45 »

Trochę się OT robi. Proponowalabym powrócić do tematu  Wink
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
TomajX
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 290


Poznań


« Odpowiedz #234 : Czerwiec 11, 2007, 20:11:09 »

Emi daj spokój Zimbabwe chciał się wykazać , a to przecież tylko 1 post
Zapisane

katarina
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 126



« Odpowiedz #235 : Czerwiec 12, 2007, 11:21:50 »

a mi jak kmpletowałam akwarium 112 l  wcisneli 8 skalarów, 8 gurami dwu plamiste, 4 danio czerwone sprzedali mi jako neonki, 4 mieczyki czerwone no i 2 glonojady
Zapisane
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #236 : Czerwiec 12, 2007, 15:02:50 »

Hm, trochę dużo nawet jak na 112 litrów, zwłaszcza jeśli chodzi o skalary.
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #237 : Czerwiec 12, 2007, 20:02:00 »

Trochę? Jak dla mnie duża przesada :/ Ale niestety ludzie nie traktują swojej pracy poważnie, chcą tylko byle kit wcisnąć.
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
katarina
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 126



« Odpowiedz #238 : Czerwiec 12, 2007, 20:52:12 »

Najgorsze było przede mną  musiałam znaleźć dom dla wszystkich skalarów i gurami ale jakoś się udało
Zapisane
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #239 : Czerwiec 12, 2007, 21:49:44 »

Dokładnie ja bym poszła to tego sklepu nawtykała im i kazała im szukać domu!!! Chamstwo i nierzetelnośc jest wszędzie pfi Tongue
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2007, 21:55:05 wysłane przez Emi » Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: