Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 313127 razy)
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #195 : Maj 29, 2007, 06:36:25 »

Wiecie co każdy z Was mówi, że słyszał jakąś głupią gadkę gdzie ludzie popełniali wiele błędów. Ale czy ktokolwiek z Was zwrócił i sprzedawcy i kupującemu uwagę? Nie podszedł i nie powiedział "Dzień dobry, słyszę, że pan chce dobra obsadę do swojego akwa, ale nie polecałbym panu..." I wyjaśnić, zę się zna na tym, że trzeba poczytać. Jeżeli nas coś takiego burzy, zwracajmy ludziom uwagę inaczej Ci ludzie w życiu się nie nauczą, a nawet nie będę wiedzieli, że robią źle...
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #196 : Maj 29, 2007, 15:21:26 »

Rzeczywiście nikt z nas nie podejdzie ale jak mówiłam że potrzebyje do siebie podłoże dla roślin to baba na nie nawrzeczała że to JA CZYTAAM JAKIEŚ BZDÓRY i tego nie powinno sie robić. Nawet jak byśmy wszystko im mówili to by i tak mieli nas w nosie  Wściekły
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #197 : Maj 29, 2007, 17:41:47 »

Ja to nawet nauczycielce od chemii nie mogłam zwrócić uwagi żeby otworzyła okno na lekcji bo dostałam cięzki atak astmy (kto ma astmę, ten wie co to za męczarnia), a ona uparła się że nie otworzy, podczas gdy ja dosłownie zdychałam.  Więc skoro nauczycielka nie da sobie nic powiedzieć, to co dopiero obcy człowiek...
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #198 : Maj 29, 2007, 18:28:24 »

Ale nie oceniajmy ludzi po jednym przykładzie, a nóż trafi się człowiek co z chęcią Was wysłucha i skorzysta z Waszych rad, a nie z rad sprzedawcy... Co szkodzi próbować, jak nawrzeszczy na Was to powiedzcie, że Bóg ją za to rozliczy, a Ty spełniałaś dobry uczynek zwracają uwagę...
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #199 : Maj 29, 2007, 18:31:17 »

Jak w tym kawale radzieckim - facet w sklepie mówi do kobiety kupującej rękawiczki - niech pani nawet nie próbuje, wczoraj mi kazali przynieść muszlę klozetową, a papieru i tak nie sprzedali...
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
TomajX
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 290


Poznań


« Odpowiedz #200 : Maj 29, 2007, 22:55:30 »

ostatnio baba w sklepie mi sprzedala Dracene Sanderiana mówiąc że to jest typowo wodna roślina i że w pełnym zanurzeniu w ciągu 2 tygodniu mi sie dwukrotnie powiekszy Huh jakaś poje..... ta kobieta Wściekły
Zapisane

mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #201 : Maj 30, 2007, 06:12:23 »

Dracene to ja mam na oknie Tongue też miałam dracene w akwa i bardzo szybko zgniła Sad
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #202 : Maj 30, 2007, 06:49:06 »

A ja pierwsze słyszę żeby to była wodna roślina! Tongue
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
Neurochirurg
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 176



« Odpowiedz #203 : Maj 30, 2007, 10:40:57 »

Dracena nie jest wodną rośliną ale potrafi pod wodą długo wytrzymać. U mnie w zoologicznym też wciskają draceny jako wodne rośliny.
Zapisane

Nic na siłę. Weź większy młotek!
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #204 : Czerwiec 01, 2007, 09:20:26 »

Dracena nie jest wodną rośliną ale potrafi pod wodą długo wytrzymać. U mnie w zoologicznym też wciskają draceny jako wodne rośliny.

Dracenae sanderiana wytrzymuje 3-4 miesiace;
Dracenae variegata wytrzymuje 2-3 miesiace;
Dracenae 'FIREBRAND' wytrzymuje 4-8 tygodni pod woda.
 papa
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
PabloSwidnik
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62



WWW
« Odpowiedz #205 : Czerwiec 01, 2007, 09:36:21 »

witam
ja napisze cos odwrotnego od tego co na forum widze,mieszkam w Irlandii i wyobrazcie sobie ze przy zakupie akwraium nie sprzedano mi rybek?okazalo sie ze nie sprzedaja w jednym dniu a dopiero po 2tygodniach.poszedlem gdzies po uplynieciu okolo 1 tygodnia pogladac a pan w sklepie spojrzal i mowi do mnie" hmm ile tam jeszcze u pana zostalo do zakupu rybek" takze akurat to uwazam za uczciwe i wporzadku.Moze i unas w polsce tak wkoncu bedzie ze nie beda oszukiwac ludzi.pozdrawiam
Zapisane

Pawel
AgAbA
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25



« Odpowiedz #206 : Czerwiec 01, 2007, 15:04:17 »

Byłam dzisiaj w akwarystycznym w celu dokupienia sobie jednego kiryska do moich 3, które już mam w akwarium. Aby sprawdzić sprzedawczynię zapytałam co to za rybka i czy mogę kupić jedną, na co sprzedawczyni, że to kirysek i że oczywiście mogę mieć tylko jednego ponieważ ta rybka nie nadaje sie do życia w stadzie! Byłam oburzona i oczywiście powiedziałam jej co na ten temat myślę!!! Więcej nic tam nie kupię!! Wściekły Wściekły Wściekły
Zapisane

Akwarium 55 litrów
10 x neon innesa
6 x kardynałek chiński
4 x kirysek spiżowy
1 x zbrojnik niebieski
Andrij
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1223



WWW
« Odpowiedz #207 : Czerwiec 01, 2007, 22:03:02 »

Możesz tam kupować tylko zapamiętaj, że wtedy jesteś zdana na siebie i kupujesz dokładnie poznaną rybkę.
Zapisane

GG: 2202940
Strona klubu w którym gram: www.blekitnipiersciecj.futbolowo.pl

TomajX
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 290


Poznań


« Odpowiedz #208 : Czerwiec 02, 2007, 00:38:41 »

ja osobiscie tam gdzie kupuje wogole nie wchodze w dyskusje z kobieta sprzedającą bo ogólnie to sie nie zna.Zazwyczaj jest tak: wchodze do sklepu biore(kupuje) to co potrzebuje i wychodze .polecam to każdemu kto ma chu..we sklepy w ktorych sprzedawcy sie nie znaja Grin
Zapisane

Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #209 : Czerwiec 02, 2007, 06:38:01 »

Sprzedawcy są w sklepach po to, żeby sprzedawać, a nie doradzać. Do tego są książki, fora itd. Trochę głowy ludzie  Undecided
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: