Witam
Srednio co 4 dni mam pod tafla wody nierozpuszczone pecherze powietrza (nawet gdy filtr wewnetrzny nie pobiera powietrza). Czasami tych pecherzy jest dosc sporo.
Dzisiaj jednak ich ilosc tak sie namnozyla, ze zakryla cala tafle wody.
Akwarium 200L. Non stop dziala filtr kaskadowy 450l/h oraz wewnetrzny 260l/h.
Ten filtr wewnetrzny byl tak ustawiony aby nie pobieral powietrza. Gdy dzisiaj ustailem go tak, aby je pobieral, to tafla wody wyglada tak jak na zdjeciach.
PH 7,4
NO3 5mg/l
temp 25
pokrywa nad akwarium ma ciagle otwarte te 2 otwory do karmienia
Akwarium ma okolo 2miesiace.
Nigdy nie widzialem czegos takiego, czy to normalne zjawosko czy moze czegos tam brakuje ?
