Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 196779 razy)
Katinas
Nowy
*
Wiadomości: 6



WWW
« Odpowiedz #45 : Lipiec 05, 2004, 11:30:41 »

Witam wszystkich ,nazywam się Kasia mam rybke bojownika ,samiczke jej imię to Biżu .
Zapisane


Tylko jedna z Moich Miłości jest Prawdziwa !
Miłośc do Biżu ^_^.
Splender
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 121



« Odpowiedz #46 : Październik 03, 2004, 13:41:17 »

No to czas na mnie Cheesy  Mam na imię Maciek, oprócz akwarystyki interesuje się kynologią (nauka o psach:)), i siatkówką (od 3 lat trenuje w MKS MDK Warszawa [dla orientujących się w 1 składzie pozycja prawy atakujący III strefa]), lubię:
 :arrow: piwo
 :arrow: piwo
 :arrow: piwo
 :arrow: imprezy
 :arrow: mecze siatkówki
 :arrow: (i w końcu Cheesy) grzebanie w akwarium

PzDr
Zapisane
ados22
Nowy
*
Wiadomości: 24



« Odpowiedz #47 : Październik 06, 2004, 18:40:19 »

Mam na imię Adam, mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z Pisza. Wciągnęła mnie ostatnio akwarystyka, a do tej pory grzebałem w kompie. Mam 30 lat, żonę Asię i od 18 kwietnia synka Filipa. Nie mam samochodu, własnego M, kasy i wielu innych rzeczy, ale to co mam jest wspaniałe. Lubię oglądać Ligę Mistrzów, dobre kino i pograć na kompie.
GG 2487121
email ados22@o2.pl
Zapisane

Już Malawi
120x40x50
dobieram obsadę
murena
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 157


« Odpowiedz #48 : Październik 17, 2004, 19:35:31 »

Lepiej późno niż wcale. Nazywam się Beata, mieszkam na Opolszczyźnie. Wiek, hmm... w okolicach 40. Jestem na tym forum od niedawna. Rybki też mam od niedawna, bo od półtora miesiąca, po dłuuuugiej bardzo przerwie. Jestem na etapie zgłębiania technicznych nowinek akwarystycznych oraz aktualnej literatury. Książki, jakie miałam na półkach, były z lat 1974 i 1983. Na razie mam akwarium 80 l z niezbyt liczną obsadą oraz 30 l (puste), poza tym kolekcję kaktusów, a córka - świnkę morską. Oprócz rybek lubię podróże, łazikowanie po górach i lasach oraz pływanie, szczególnie połaczone z obserwacją podwodnego życia w ciepłych w południowych morzach. Zawód wyuczony - polonista, wykonywany - dziennikarz.
Pozdrawiam wszystkich Cheesy   nr gg  7977229
Zapisane
sylwas
Nowy
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #49 : Luty 02, 2005, 21:10:35 »

Witam, mam na imię Sylwia, mieszkam w Szczecinie a wiek... nieco po 40- tce. Zamiłowanie do ryb przyszło 6 lat temu, chociaż w dzieciństwie w moim domu też było akwarim ojca 100-120 l, z różną obsadą. Moje jest niewielkie, 80 l ale za to narożne z panoramiczną szybą. Chyba przyczyniło się do tego moje zainteresowanie Feng-Shui, bo zamieszkały w nim ,,złote rybki" czyli kilka odmian welonek. I jak to zazwyczaj bywa najpierw przyszedł pomysł, potem realizacja, a dopiero później zbieranie informacji na temat potrzeb tego gatunku. Tak naprawdę to dopiero w tym miesiącu miałam możliwość tak na serio poznać ich szczególne wymagania dzięki dostępowi do netu i forum. Przymierzam się do zakupu większego akwa ok. 200-250 l już z inną obsadą i chętnie dowiem się co byście radzili jeśli idzie o obsadę, biorąc pod uwagę również koszty.
Z zawodu jestem muzykiem, wokalistą i zycie upływa mi spiewająco.
Pozdrawiam serdecznie.  GG8113087 Cheesy  Cheesy  Cheesy
Zapisane
nati_snk
Zainteresowany
**
Wiadomości: 189



WWW
« Odpowiedz #50 : Luty 04, 2005, 16:52:59 »

Czas najwyższy się przedstawić... W końcu mam już na koncie 150 postów...

No więc tak:
 :arrow: Mam na imię Natalia Cool .
 :arrow: 2.05 kończę 15 lat :wink: ...
 :arrow: Mieszkam w Sanoku Smiley .
 :arrow: Jestem uczennicą gimnazjum... :wink:

Moja przygoda z akwarystyką zaczęła się dość nieciekawie... :oops: Na urodziny dostałam w 12l kuli 2 welonki... Nie miałam filtra ani innego sprzętu... Po tygodniu obie zdechły z powodu ospy... Najprawdopodobniej były już chore w sklepie. Ale od tego czasu zaczęłam wiercić dziurę w brzuchu rodzicom... I takim oto sposobem we wrześniu stałam się posiadaczką 54l. Cheesy
Szykuje mi się remont w domu, więc (narazie :roll: ) delikatnie wspominam rodzicom, jak pięknie wyglądałoby takie duże akwarium w salonie... Zobaczymy co z tego wyjdzie. Cheesy


TAK WIĘC WITAM :!:  :!:  :!:  Cheesy
Zapisane

Bernulka
Nowy
*
Wiadomości: 2


WWW
« Odpowiedz #51 : Luty 20, 2005, 09:24:19 »

Hej. Mam 12 lat i interesuje się akwarystyką i kynologią! Od 3 lat posiadam akwarium. To wszystko zaczeło się od makluśkiego głupika trzymanego w słoju który był ukrywany przed rodzicami. Potem dostałam na imieninki małe akwarium w którym pływały rybki typu  guraminy, molinezje, mieczyki, głupiki , skalary itp. Potem dostałam akwarium duże. Ma ono 1 metr. Teraz mamy tam misz masz. Są dwa kraby, dwa żółwie, trzciniak, rak i pielęgnice. Wiem że to dziwne ale nie walczą ze sobą i każdy ma swój teren. Walki u mnie się nie odbywają i jest naprawdę spokojnie. Największą wyhodowaną rybką  przeze mnie była moja ukochana tzw. ZEBRA. Była naprawde piękna. Teraz pływa sobie w jeszcze większym akwarium u mojego kuzyna! Cheesy
Zapisane

SmileySmileySmileySmileySmiley
amnesiac
Nowy
*
Wiadomości: 8



« Odpowiedz #52 : Marzec 25, 2005, 01:03:19 »

Witam Smiley
Znalazłam się tu za namową pewnego miłego akwarysty, ale nie było mi dane wpadać często. Mam nadzieję, że się to zmieni :wink:

W paru słowach: Akwarystyką interesuję się od niedawna, poza tym rysowaniem, jazdą na rowerze, pływaniem, tarmoszeniem kotów i pifem w nieprzyzwoitych ilościach. Mieszkam i studiuję architekturę w Trójmieście, wolny czas spędzam na Kaszubach. Personalnie jestem aspołeczna, zgorzkniała i niemiła... Cool
5782230

pozdrawiam
Zapisane

[@home] 54 L SA, 27 L TANGANIKA
[@work] PONAD 8000 L WSZYSTKIEGO...

Jam jest babsztyl. Wredny babsztyl
Mateusz
Nowy
*
Wiadomości: 45



WWW
« Odpowiedz #53 : Kwiecień 19, 2005, 02:29:42 »

Witam,

Moze ja sie tez przywitam Cheesy
Na forum juz jestem od dawna zarejstrowany, jednakze nie mam zbyt duzo czasu  :roll: :
 szkola, praca, moje forum itp.
Aha no i mam 17 lat (prawie)
Jestem uzytkownikiem na innych forach, na kiku modem.

Lubie komputery akwa ping-pong Cheesy

Pozdrawiam Mateusz  Cool
Zapisane

Pozdrawiam Mateusz

Moja Strona Domowa :
----> http://www.mateusz.akwarium.glt.pl/ <----
Beton
Zainteresowany
**
Wiadomości: 56



« Odpowiedz #54 : Kwiecień 19, 2005, 10:48:16 »

Jak wszyscy to wszyscy  Cheesy  

 Wiec jestem Michał. Latek juz 19 i za kilka dni maturka (czarno to widze).  :?  Akwarium pokochalem od pierwszego wejrzenia u kumpla ktory mial i to wcale nie takie ladne. Mam juz 3 roczek moje narożne 60 l. Troszke w nim przerobek i jest ok  Cheesy  Poza tym interesuje sie ogolnie biologia. Do tego troszke psychologia, informatyka i muzyka (sluchac tylko)  Cheesy  Lubie tez spacery biegi i rower  :lol:
Niedawno akwarystyka wziela mnie na maxa, przeszukiwalem net i wpadlem tu i juz zostalem :lol:  No to tyle bye  Cool
Zapisane
RAFIK
Nowy
*
Wiadomości: 39


« Odpowiedz #55 : Czerwiec 29, 2005, 13:39:19 »

Cześć :!:  :!:  :!:
Mam na imie Rafał-30lat i jestem z BIAŁEGOSTOKU.Moje zainteresowania to oczywiście akwarystyka,ale głównie roślinna.Poza tym biologia,przyroda,kobiety,sex.W tej chwili posiadam 84L-"HOLENDER",a w nim 11 szt.neon czerwony,4kosiarki,4otoski i mnóstwo krawetek red-fire.Poza tym posiadam 25L-gubiki,kirysy,otoski i 15L-awaryjne.
Jak juz wspomniałem wcześniej to głównie pociaga mnie hodowla roslin wodnych,które bardzo ładnie u mnie rosną co wiąze się z co tygodniową przycinka i sprzedażą.Wiec jakby ktoś czegoś potrzebował to zapraszam.Mój numer gg-2576986  :!:
POZDRAWIAM  :!:  :!:  :!:
Zapisane

84L-HOLENDER:25gat.roślin,10neon czerwony,10danio różowe,2otostki,mnóstwo krewetek red fire
25L-MINI HOLENDER:ok 10gat.roslin,2 otoski,2 kiryski,gupiki
Sheol
Dead eyes see no future..
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 322


Vampire


WWW
« Odpowiedz #56 : Czerwiec 29, 2005, 16:22:40 »

Hmm...
Tyle tu jestem i nic nie napisałem o sobie.. :oops:

Na imie mam Krzysztof Robert, ale ze świetymi nie mam nic wspólnego Tongue
Lat 25, zodiak byk. Mieszkam w Trzebini (taka wioska pomiedzy Krakowem a Katowicami Smiley
Interesuje sie akwarystyka od ok 12 lat, poza tym interesuje mnie astronomia, astrofizyka, kosmologia i podobne. Komputery w sumie tez troche, ale to chyba nie hobby.
Ulubiona muzyka to dobry death metal, black, gothic.
Na codzien zajmuje sie remontami i wykonczeniem wnetrz, ale nudzi mnie to juz i powoli mysle o nowym zajeciu Smiley
Jestem ateistą.
Sheol= Hebrajski świat umarłych.
Pozdrawiam
Zapisane

Jak obiecał Mojżesz, podążamy do ziemi obiecanej...
..........................inni zwą ją piekłem......................
Rafael Krasa

Kazik
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 363



« Odpowiedz #57 : Sierpień 13, 2005, 23:25:59 »

Więc: Mam na imię Bartosz mieszkam w Częstochowie mam 16 lat interesuje się biologią, akwarystyką bawie się od dwuch lat. Mam akwarium 80 litrów. Chętnie poznam kogoś z Częstochowy bo znam tylko jednego akwaryste.
Zapisane



Przepraszam wszystkich że nie odpowiadałem na prywatne wiadomości ale nie mogłem przez dłóższy czas wejść na forum
Rafał22
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #58 : Październik 03, 2005, 23:39:26 »

Witam:)))

Jestem tu od wczoraj mam na imię Rafał lat 35 z Poznania.
Akwarystyką zaraził mnie mój tato. Pierwsze akwarium dostałem
w wieku 10 lat,było to akwarium ramowe 70L po dziś dzień to
hobby mnie interesuje. Dziś posiadam moje wymazone akwarium
w kształcie litery "L" 760 litrów które sam skleiłem.
  Oprocz tego interesuje się motocyklami oraz pasjonują mnie
wyprawy na motocyklu,lubie dobre piwo jak i dobrze zjeść:))).

        Pozdrawiam wszystkich akwarystów
Zapisane
TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #59 : Październik 16, 2005, 14:14:32 »

Hello
Mam na imie Mario i jestem z Trzebini a jak nik wskazuje nawet nie tutejszy:)))
pierwsze akwarium  180 i 80 l ramowe dawniej klejone byly rarytasem
obecnie 60 l panoramik na wieksze brak miejsca Smiley
wiek dziadek:))))))
Pozdrawiam
GG 73319
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: