Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 199312 razy)
gopiet
Nowy
*
Wiadomości: 37



« Odpowiedz #60 : Październik 31, 2005, 15:15:07 »

Witam.Mam na imię Gośka jestem po 30tce.Akwa mam ok.rok więc jestem jeszcze zielona w temacie(może nie zupełnie).Mam panoramiczne 60l.25l,10l.niestety nie mam warunków na większe.Powodzenia. Smiley
Zapisane
Bojowniczka Skalarynka
Nowy
*
Wiadomości: 11



WWW
« Odpowiedz #61 : Listopad 01, 2005, 21:21:04 »

WItam

powiekszam  grono  nielicznych kobitek:)

Mam na imie  marta  i  urodzilam sie w lutym  w  1982 ( czyli obecnnie mam  23  lata) i jestem spod  znaku RYBEK !!

Nie interesuje sie  akwarystyka .. trafilma  tutuaj  bo  szukam  ratunku  dla moich  rybek i  moze  kiedys bede mogla sie pochwalic   akwarium " na poziomie" ( a nie kula z  rybkami).

Moja pasja jest  kynologia ...a  dokladniej GR 3 czyli terriery ( najkochansza  rasa  sa  yorki)

Jestem studenkta  5  roku  prawa ...
KONIEC Smiley

oo nie  .. nie koniec  Smiley

jestem mala  (  160 ) blondynka z niebieskimi  patrzalkami .... i aktualnie  zamartwiam sie  moimi  2  skalarami ...  bo mi sie  serducho  kraja ze  one takie biedne w  tej kuli a ja  nie moge  im  zalatwic  nic  lepszego niz  akwarium  16 l

pozdrawiam

zapraszam na www.yorki.za.pl

lub na  gg: 5464136
Zapisane

Marta i 2  skalary Smiley ( i  york ale  to  tak na  dodatek )
McB
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #62 : Listopad 20, 2005, 23:17:28 »

No to ja tez się przedstawie w swoim pierwszym poście Smiley Mam na imie Maciej ..mieszkam w Poznaniu (urodziłem się w 1978 roczku więc troszke juz tam na karku mam)

Zbiorniczek 120x 40x50 czyli standardowe 240 litrów z obsada 10 skalarów, 4 gurami, 3 zbrojniki i kilka popularnych żyworódek.
+ 2 kotniki 25 L i 15 L
Pozdrawiam Smiley
Zapisane
M3syash
Nowy
*
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #63 : Styczeń 08, 2006, 16:54:44 »

Siemanko!! Jestem Grzesiek, mieszkam w Krakowie kolo Wieliczki  Wink . Interesuje sie pilka nozna (jako kopacz i jako kibic), czytam sobie ciekawe ksiazeczki czasem, w akawrium wgapiam sie pare godzin dziennie od 1,5 roku. Aha, mam 23 wiosenki... Pozdro!!!  gg6279117
Zapisane
szef1992
Gość
« Odpowiedz #64 : Styczeń 13, 2006, 21:27:28 »

No to ja sie też przedstawie Smiley. Mam na imię Marcin i mam 14 lat, jestem  z Olsztyna. Pierwsze akwa założyłem 5 miesięcy temu (?) :PP, miało one 15l ale szybko zmieniłem na 54l które mam do dziś Smiley. Tyle o mnie chyba styknie. A interesuje sie rzecz jasna Akwarystyką, sportem i informatyką Smiley
Zapisane
bucek
Nowy
*
Wiadomości: 20



WWW
« Odpowiedz #65 : Styczeń 14, 2006, 01:03:00 »

Siemka...Nazywam się Kuba, no mam akwa 25l ale już nie długo bo rozbudowywyje do 60l (na wieksze nie ma miejsca :cry: ) Lubie wiele żeczy Tongue
Zapisane

kassiunka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 167


więcej wody!!


« Odpowiedz #66 : Styczeń 31, 2006, 18:06:22 »

temat moze nie najswiezszy, ale wpisze sie i ja Cheesy
Wiek 20, miasto Białystok, studentka anglistyki. Zainteresowania to muzyka, troszke sport i przedewszystkim podwodny swiat <- to w skrocie ;]
akwarium od kiedy sie urodzilam , prawdziwe zainteresowanie akwarystyka od okolo roku. Wczesniej 25 l a w nim totalne lamanie zasad akwarystyki;/ teraz staram sie zachowac normy ;] 25 litrow poszlo na krewetki red cherry oraz przedszkole wszystkiego co sie rodzi. 60 l akwarium ogolne.. Marzenia - kupic o wiele wiekszy baniaczek, ale to dopiero za okolo rok (dom w budowie ). W wolnych chwilach czytam wszystko co sie da o akwarystyce no i grzebie w swoim baniaczku Cheesy
gg; 3419217
pozdrawiam Smiley
Zapisane

72 litry - skalary, kiryski, ramirezka, zbrojniki

60l- pielęgniczki żółte, opaczek, gupiki, red cherry

25l- red crystal, rainbow, white pearl
wojkus
Nowy
*
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #67 : Styczeń 31, 2006, 22:39:35 »

Cze.. jestem Wojtek niedawno kilka dni stuknęla mi 30=tka :shock:
moje hobby to obecnie rzecz jasna akwarystyka choć ciągnie mnie jeszcze do spadochroniarstwa -żona już niepozwala Sad boi sie o mnie :wink: .ale kiedyś może jeszcze ..... Cheesy .Pozatem pracuję od rana do wieczorka ps.jestem z okolic Krosna
Zapisane
shrek1818
Zainteresowany
**
Wiadomości: 74



« Odpowiedz #68 : Luty 01, 2006, 10:23:23 »

Łukasz Koniecpol (45km od Częstochowy) akwarium mam od grudnia ale to niejest moje pierwsze akwarium. Interesuję sie motoryzacją głównie motocykle, ostatnio rybkami, i jestem spod znaku RYBEK Smiley
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #69 : Luty 01, 2006, 14:17:08 »

Witam, Na imię mam Sebastian, lat 26. Interesuję się informatyką (z racji zawodu i zamiłowania), fotogrfią no i oczywiście ostatnio akwarystyką. Kiedyś miałem (właściwie Tata miał) akwarium ale niestety musiało zostać  zlikwidowane. Jak widać stara miłość nie rdzewieje, więc ostatnio założyłem już swoje. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich Smiley
Zapisane

slawny7
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #70 : Luty 21, 2006, 22:53:01 »

Przed chwilą powitał mnie mod... Teraz ja pragnę przywitać sie z wami. Jestem tu nowy, więc wybaczcie ewnetualne potkniecia  :wink:
Mam na imię Sławek, pochodzę z Leborka. Zawodowo zajmuję się rybołówstem. Amatorsko hoduję rybki odkąd pamiętam, a pamiętać mogę sporo bowiem niebawem obchodzić będę 36 urodziny. Moja hodowla, to trzy zbiorniki lecz nic wyszukanego w nich nie ma.  Ot takie popularne gupole, kilka dzikich skalarów, gromada bocji wspaniałych i spore stadko kardynałków. Wszystko to pływa w około 400 litrach wody.
Zapisane

Gwiazdka
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #71 : Marzec 04, 2006, 18:14:35 »

Mam na imie Dorota, mam 24 lata i jestem z Warszawy. Akwarium (25l. narazie) mam od 2 tyg., w ktorym plywaja sobie 2 platki, 2 prystelki, glonojadzik, 2 kiryski, glonojadzik, 5 neonkow niebieskich (jakies dziwne, nigdzie nie moge znalezc o nich informacji ale naprawde sa niebieskie  :shock: ), no i rodzinka gupoli - 2 parki i 15 malenstw, ktore przyszly na swiat dzisiaj rano - bylam przy porodzie  :lol: .

Akwarystyka nigdy mnie nie interesowala, to moj P. przyniosl do domku akwarium, a ja juz pokochalam te malenstwa, szczegolnie te najmniejsze Smiley.

Mam nadzieje, ze uzyskam tu wiele ciekawych informacji, ktore pozwola mi zalozyc kiedys troszke wieksze akwa.

GG: 370674

Pozdrawiam wszystkich rybkowcow Smiley
Zapisane
rg344
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #72 : Marzec 06, 2006, 23:41:03 »

Witam.
Renata po 30 z ok. Katowic. Lubię układać puzle, chodzić po góracha (z wyboru) a akwarystyką interesuje się z przypadku. Moja przygoda z akwa zaczeła się od tego, że mąż kiedyś powiedział że miał akwarium. Powiedział to z taką tęsknotą, że postanowiłam mu go kupić na urodziny. Kupiłam akwa 25l z wyposażeniem + 2 rybki (pawiookie ok. 1,5 cm i 2 skalarki) :oops:. Mąż mówił że to duże rybki będą i wyjechał w tym czasie na 2 m-ce w delegację. Po czym okazało się że rybki szybko rosną (po m-cu). Kupiłam drugie akwarium 45l ze sprzętem i dokupiłam 3 pielęgnice :oops: . Po czym rybcie zachorowały (a trochę potrwało zanim trafiłam na tę stronkę i zakupiłam baktopur direct) i trzy odeszły w zaświaty z powodu nicieni Sad , a jeden skalar wyskoczył gdy pokrywa była zdjęta i dołączył do tamtych). Zdenerwowałam się bo ocalałe rybcie podejmowały próby samobójcze i kupiłam akwarium 240l ze sprzętem+3 skalary + plecostomus. Myślałam że to koniec problemów, niestety nie. Obecnie plecostomus ma ok 40 cm i "jeździ" na pawiookich (2*ok. 30 cm) a te z miłości do niego go podgryzają. Natomiast skalar który był od początku z pielęgnicami uważa je za swoje stado (całkiem pogięte stado). Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że gdy dokupiłam skalarków to były malućkie (na szerokość pyska pielęgnic) i mimo wszystko nie były napastowane przez pawiookie, które w ogóle nie zwracaja uwagi na skalarki (obecnie wys. 8cm). GG5413404
Zapisane

"Mądry Polak po szkodzie"
truper
Nowy
*
Wiadomości: 10



« Odpowiedz #73 : Marzec 20, 2006, 11:58:41 »

WITAM wszystkich.

Mam na imię Tomek i 25 lat. W chwili obecnej nie mam akwarium jednak szykuję się powoli do 240 litrowego.
Kiedyś miałem 60l i 20l. Wspaniale było patrzeć na te cuda , na ich zachowanie i ubarwienie.
Narazie czytam wszystko co tylko mogę , żeby się podszkolić.
I muszę przyznać , że na forum zlalazłem dużo przydatnych informacji i porad.
Gdyby ktoś chciał kiedyś pogadać albo wymienić poglądy to zapraszam GG 4601156

Pozdro dla wszystkich.
Zapisane

W planach 375l
thomas41
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37



WWW
« Odpowiedz #74 : Marzec 26, 2006, 20:48:09 »

Jestem Tomek
pierwsze akwa założyłem z mamusią gdy miałem 7 lat było to akwa 25l ,a teraz mam 120 ,63,25 i 2,5 litra
Zapisane

POZDROWIENIA Thoma$
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: