Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 199285 razy)
anna
Nowy
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #75 : Kwiecień 11, 2006, 21:56:34 »

witam
 moje pierwsze akwarium to zimnowodne z okoniem( 80 l.) potem było ramowe 130l ( dawno temu to było) a obecnie mam niecałe 70l i nieustannie od 3 tyg. walczę z zieloną wodą.  Mam 31 lat, jestem z wykształcenia ekonomistą i mieszkam w Lubaczowie- czyli na końcu świata ;-).
Zapisane
goli_goli
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50


« Odpowiedz #76 : Kwiecień 20, 2006, 19:39:51 »

Ja mam na imię Bartek, obecnie mieszkam w Kołobrzegu i mam 14 lat. Interesuję się komputerami i wszystkiem co jest z nimi związane, matematyką oraz czywiście akwarystyką. Zainteresowałem się nią gdy miałem 8 lat , ale po roku nastąpiła wielka przerwa. Ponownego bakcyła załapałem przez kolegę, który ma COOL akwa 200l. Obecnie mam 60l akw aw którym mam rybki z ameryki oraz 15l w którym mam 1 raka. Moje gg 6712424 e-mail goli_goli@op.pl
Zapisane
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #77 : Maj 10, 2006, 19:57:55 »

No to i na mnie czas. Mam na imię Monika mam 29 lat. Rybciami interesuję sie od niedawna, choć jako córka wędkarza miałam styczność od dziecka lecz troszkę inaczej  Wink W moim domu zawsze były psy i świnki morskie. Jednak po feralnej końcówce zeszłego roku (pozegnanie z 15-letnia suczką), równie kiepskim styczniu (pożegnanie z 6-cio letnim prosiaczkiem Miećką) i lutym (pozegnanie z 11-letnim psem w zasadzie mojego męża - pracowali razem) stwierdzilismy, że keine pies przez najbliższe lata. I w ten sposób pojawił się w domu kot (patrz awatar). Kiedyś pojechalismy do zoologika po mleko dla Melki i wyszliśmy z akwarium 40l  Grin I tak sie zaczęło.
Oprócz w/w zainteresowań to uwielbiam oglądac horrory, filmy dokumentalne dot. II WŚ, grzebać w kompie i robić zdjęcia. No i jeszcze oczywiście muzyka i codziennie rano antylista w antyradiu.
Nie cierpie za to pracować  Grin, byc do czegos zmuszana i nie znosze chronicznie głupoty, bezmyslności i tępactwa. A i jeszcze nie znoszę beznadziejnych kierowców i starszych pań z psami wygladającymi jak kulki, bo tak spasione i reagujące nerwowym wrzaskiem na każdego większego psa.

Uff trochę sie rozpisałam i chyba ta moja wypowiedź jakby bez składu. No cóż, na drugie mam sirota i rozstrzepaniec Wink
Zapisane
KrystekGdynia
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 243



WWW
« Odpowiedz #78 : Czerwiec 10, 2006, 17:17:08 »

Cześć mam na imię Krystian i mieszkam w Gdyni akwa mam od roku wcześniej była długa przerwa - jak byłem dzieciakiem to miałem 5 akwa w domu.
Lubię mieć w akwarium dużo roślinek i kolorowe rybki. Smiley
 
Jak ktoś chce to na GG.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2006, 22:01:51 wysłane przez Sebastian » Zapisane

mezologos
Nowy
*
Wiadomości: 18


« Odpowiedz #79 : Czerwiec 12, 2006, 07:17:45 »

witam wszystkich wychodzi na to że zaliczam się do tej starszej generacji .A więc jestem bogusław mieszkam w kozach koło bielska białej  mam po 30 -tce .Aqwa. bawię się już sporo w zasadzie nigdy przynajmniej z początku nie przywiązywałem wagi do jakegoś super wyidealizowanego wyglądu aqwa.bo nie zawsze miałem fundusze na ten cel .Teraz od jakiegoś czasu wróciłem do aqwa. coć muszę przyznać że jak oglądam wasze baniaczki to czasem mam opad szczeny,co lubię komputery muzykę normalną niestety nie trawię roka i metalu , fotografię którą zajmowałem się od 7 klasy ,wyjścia w góry ,nazbierało by się jeszcz trochę ale najwięcej czasu oddajemy z żoną naszym dzieciom bo co jest ważniejsze. Pozdrawiam wszystkich mam nadzieję ża ten dział będzie się rozwijał papa
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2006, 07:28:48 wysłane przez mezologos » Zapisane
Boo
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 50

Technologia Żywności AR Poznań


« Odpowiedz #80 : Czerwiec 12, 2006, 19:02:58 »

Cześć wszystkim,

Mam na imię Piotr, rocznik 1985 (post Czernobyl Smiley). Jestem studentem Akademii Rolniczej w Poznaniu, kierunek technologia żywności i żywienie człowieka, zaczynam specjalizację biotechnologia żywności. Akwarystyką bardziej poważnie zajmuję się od miesiąca, kiedyś mialem akwarium, ale to bylo dawno i tak nie do końca naprawdę. Od zawsze interesowalem się naukami przyrodniczymi, oczywiście w granicach rozsądku. Lubię spędzać czas w najróżniejszy sposób z moją dziewczyną (ostatnio nawet udało nam się pojechać w góry),posłuchać muzyki, sam kiedyś chcialem grać na gitarze elektrycznej, nawet mam jedną w domu, pojeździć sobie samochodem.

Pozdrawiam wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2006, 19:04:50 wysłane przez Boo » Zapisane

Od nowa i z wykopem Cheesy

Paul
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


« Odpowiedz #81 : Sierpień 06, 2006, 22:12:10 »

Ja mam 12 lat( Małolat  Grin) mam na imię Paweł pochodze z Suwałk. interesuje się akwarystyką ,muzyką (techno,pop,i czeasam hip-hop).Mam akwarium od prawie roku (w listopadzie rok)mam małe akwarium 30 i 25 l bo mam mały pokój i  mogłem mieć aqua 2 lata temu .tata skleił 100l ale ja wybrałem chomika (bardzo fajny zwierzaczek. polecam)no i mam parkę gupików i małych ok 30 i jeszcze dojdą  Cheesy :lol: , parkę mieczyków, Gurami samicę i 2x glonojady                                                     moje gg 8612141
                                                                  e-mail:o.pawel@vp.pl
____________________

chyba jestem najmłodszy Cool
Zapisane
kamcio
siemka
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 79


« Odpowiedz #82 : Sierpień 19, 2006, 19:42:57 »

Siemka!
JA mam 15 lat i akwa od 2 lat małe 30 litrowe i "zestaw dla początkujących"(gupiki, molinezje, mieczyki). a od stycznia mam piękną 200 i pyszczaki z malawi. Jestem z okolic wa-wy. Chętnie pogadam z innym akwarystą i wymienie się doświadczeniem w hodowli moje gg 4472823. Jak ktoś chętny to pisać. Pozdrawiam Smiley  papa
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2006, 19:45:13 wysłane przez kamcio » Zapisane

malawi 200l, amazonka 54l, ogólne 30l, w niedalekiej przyszłości najprawdopodobniej kotnik dla pysi około 70l Smiley gg:4472823

www.e-akwarium.com

Zapraszam i pozdrawiam Kamcio:)
Kasias20
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #83 : Sierpień 26, 2006, 23:23:22 »

Na wstępie witam wszystkich.
Mam na imię Kasia,lat 20,mieszkam w Rumi (koło Trójmiasta).Akwarystyką zajmuje się od 7lat (zaraziłam się od dziadka).W chwili obecnej mam 3akwaria: 40litrów-neony i proporczykowce, 40litrów w oczekiwaniu na melegrisy:), 112 także z tanganiką.Chciałabym załozyć akwarium około 500-600litró dla trofci (ale to niestety musi troche poczekać).Poza akwarystyką interesuję się muzyka,lubie oglądać komedie i horrory,a ostatnio zaczeła mnie interesować terrarystyka-a w zasadzie tylko legwany zielone(niestety chwilowo nie mam miejsca na tego cudownego smoka).W wolnych chwilach (a jest ich mało Sad -a wszystko to przez prace ) spaceruje z moim pieskiem.
Pozdraffiam wszystkich papa
Zapisane
Wywłócznik_13
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 130


« Odpowiedz #84 : Sierpień 27, 2006, 07:42:29 »

Cześć wszystkim!!!
Jestem Łukasz, 13lat. Mieszkam w Grodźcu Śląskim, niedaleko Bielska-B. Moim hobby jest oczywiście akwarystyka, ale na równi z nią jest entomologia, a w szczególności lepidopterologia (entomologia - nauka o owadach, lepidopterologia - o motylach). Oprócz tego uwielbiam grać w szachy i kolekcjonuję znaczki z całego świata. Obecnie mam maleńkie akwa, 25l w którym mam tylko 2 kiryski i mnóstwo pięknych roślinek (moimi ulubionymi roślinkami są wywłóczniki i kabomby), a także 2 słoiki z innymi roślinkami bo mi pięknie rosną i nie mam gdzie ich dać... Akurat szykujemy się do przeprowadzki jeszcze przed świętami, dopiero wtedy założę swoje już wiekowe akwa 80l, mam też chętkę na jakieś większe, może 200l? No i co najważniejsze: jak ktoś ma (patrz - ogłoszenie w dziale "kupię") nymphaea zenkeri, odmianę czerwoną to bardzo chętnie kupię, poszukuję tej roślinki już od dawna i nikogo znaleźć nie mogę (szczegóły w ogłoszeniu). Chętnie nawiążę kontakt - gg 9128545
Zapisane
larwa
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33



WWW
« Odpowiedz #85 : Sierpień 27, 2006, 07:51:49 »

No to teraz czas na mnie... mam 14 lat i pochodze z gniezna mam akwa 60L Akwarystykom zaczołem się interesować jakieś 2 lata temu. Moje pierwsze akwa to było 25L ale szypko je sprzedałem i kupiłem 60L i mam do dziś obsada :
2 skalary,
5 pawich oczek,
6 danio,
1 glonojad,
1 bojownik syjamski,
1 sumik (nie pytajcie bo do dziś nie wiem jaki)
Pozdrowienia dla wszytkich...
Zapisane

Zapraszam na największy w Polsce serwis poświęcony serii książek Harry Potter - www.hpnews.pl
MrPukwa
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43



WWW
« Odpowiedz #86 : Sierpień 27, 2006, 20:06:46 »

Ok to teraz czas na mnie. Mariusz jestem, mam 14 lat i mieszkam w Mysłowicach (to takie miasto graniczące z katowicami). Akwarystyką interesuję się od mniej więcej półtora roku. Obecnie mam akwarium 34L z kiryskami i amano. Mam zamiar dokupić jeszcze harem bojownika ale nie wnikajmy w szczegóły. Mógłbym mieć o wiele większy zbiornik ale nie ma warunków na takowy w moim mieszkaniu. Nie ma gdzie go postawić. Dobra, teraz trochę info o mnie niezwiązanych z akwarystyką. Poza nią interesuję się motoryzacją lat 20 i 30. Lubie Pop i Jazz. Chmm, co chcę robić w przyszłości? Może otwórzyć sklep zoologiczny.
Mail: mr_pukwa@o2.pl
Nr GG: 7962753
Chetnie porozmawiam z każdym akwarystą!  Wink

PS. Zapomniałem dopisać że zamierzam zrobić z mojego akwa roślinne. Wink I bojowniki rozmnożyć. Raz już próbowałem i mi nie wyszło....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2006, 20:13:05 wysłane przez MrPukwa » Zapisane

Moje ulubione ryby to ryby labiryntowe Cheesy
trewor
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #87 : Wrzesień 03, 2006, 13:39:49 »

mam 14 lat i mam na imię przemek  Cool.Jak chcecie abym wam w czymś pomógł  <good>to piszcie na e-meila trewor92@vp.pl <papa>CHĘTNIE POMOGĘ
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2006, 13:44:41 wysłane przez Tramal » Zapisane
Zyga
Zainteresowany
**
Wiadomości: 55


« Odpowiedz #88 : Wrzesień 20, 2006, 09:38:43 »

Pozdrówka dla Wszystkich
Mam na imię Rafał, lat 32, mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Interesuje się polityką i turystyką górską, choć od czasu gdy się hajtnąłem to jakoś coraz rzadziej jeżdże w góry.Moja pierwsza styczność z akwarystyką miała miejsce gdy miałem 12 lat - totalna potażka - popełniałem mnóstwo błędów, po roku dałem sobie spokój. Od czterech lat powróciłem do akwarystyki, nie jestem może ekspertem, nie znam wszystkich odpowiedzi ale jakieś tam pojęcie na dzień dzisiejszy mam jeśli chodzi o akwarystykę.
Zapisane

Zyga
frytek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 160


« Odpowiedz #89 : Wrzesień 21, 2006, 13:28:17 »

Mam na imie Konrad Smiley, mam 15 lat (czemu wszyscy prawie uwazaja mnie za elo ziomala ;S?), tancze break dance Tongue (nie, nie pale dżojntuf ;<), ucze sie. Akwarystyka jestem zainteresowany od dziecka z przerwa. Kiedy mialem 5-6 lat, postanowilem miec akwarium :> i mialem 60l z zolwiem (ktorego pozniej odseparowalismy do 30l) 2 weolani, 5 gupikow, 5 molinezji, sztuczne roslinki, kamienie. Co ciekawe, nie mialem statkow. jakos od razu mi sie to nie podobalo Smiley. Interesuje sie: akwarystyka (to wiadomo Tongue), samolotami (chce zostac pilotem ^^), break dance, samochody, motorki ^^, wiatrowkami, no i czyms jeszcze, ale zaraz powiecie, ze sie woze, ze chce miec kolegow itp ;< Tabaka ;p Jestem z Warszawy
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: