Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: mieczyki  (Przeczytany 52361 razy)
Grundman
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


« Odpowiedz #45 : Maj 03, 2010, 12:38:30 »

asagoth:

Cytuj
Wiesz to zależy od gupika, niektóre odmiany mocno pokrzyżowane o pięknych barwach ciężko jest utrzymać w akwa... jak już pisałem na forum bywały takie sytuacje gdzie w sklepie za dwa dni padał mi cały worek...

No właśnie... Część sklepowych to odmiany dość delikatne, nie tylko chodzi o krzyżówki pewnie, ale też o to że od pokoleń trzymane w sterylnych warunkach akwariowych, i w ciepłej wodzie. Więc najlepsze do tego są zapewne formy dzikie.

Masz swój sklep, asagoth? Smiley

Cytuj
ja miałem małą hodowle ale zlikwidowałem z 8 lat temu... ale mysle że dałoby się sprowadzić je jakoś

No właśnie, gambuzje. Byłyby dobre do oczka. Sam nigdy ich nie widziałem w sklepach.



M G:

Cytuj
Moje już pływają a żółwie sieją spustoszenie w ich szeregach Tongue
Są one czerwone (nie znam się na odmianach)

To masz egoztyczne to sowje oczko - zółwie i gupiki, nieźle  Good !   I już je wspućiłeś>? Ja tak myślałem gdzie o końcówce maja, teraz wydawało mi sie za zmino, ale skoro wpuściłeś to znaczy że jest to mozliwe  Grin


Hym...  A może masz pare takich gupików na sprzedaż? Cheesy  To byłoby lepsze i bezpiecznijsze, wpuścić takie które są już do tego przyzwyczajone.

Zapisane
asagoth
Coldwater
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1273


Rock 'n' roll baby


WWW
« Odpowiedz #46 : Maj 03, 2010, 13:15:26 »

asagoth:

Cytuj
Wiesz to zależy od gupika, niektóre odmiany mocno pokrzyżowane o pięknych barwach ciężko jest utrzymać w akwa... jak już pisałem na forum bywały takie sytuacje gdzie w sklepie za dwa dni padał mi cały worek...

No właśnie... Część sklepowych to odmiany dość delikatne, nie tylko chodzi o krzyżówki pewnie, ale też o to że od pokoleń trzymane w sterylnych warunkach akwariowych, i w ciepłej wodzie. Więc najlepsze do tego są zapewne formy dzikie.

Masz swój sklep, asagoth? Smiley

Cytuj
ja miałem małą hodowle ale zlikwidowałem z 8 lat temu... ale mysle że dałoby się sprowadzić je jakoś

No właśnie, gambuzje. Byłyby dobre do oczka. Sam nigdy ich nie widziałem w sklepach.



M G:

Cytuj
Moje już pływają a żółwie sieją spustoszenie w ich szeregach Tongue
Są one czerwone (nie znam się na odmianach)

To masz egoztyczne to sowje oczko - zółwie i gupiki, nieźle  Good !   I już je wspućiłeś>? Ja tak myślałem gdzie o końcówce maja, teraz wydawało mi sie za zmino, ale skoro wpuściłeś to znaczy że jest to mozliwe  Grin


Hym...  A może masz pare takich gupików na sprzedaż? Cheesy  To byłoby lepsze i bezpiecznijsze, wpuścić takie które są już do tego przyzwyczajone.



Nie miałem okazje pracować jakiś czas temu
Zapisane

panchax
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


« Odpowiedz #47 : Czerwiec 25, 2010, 10:58:58 »

troche odswierze temat.
w moim oczku aktualnie gupiki plywaja.
w zeszlym roku mieczyki i danio mialem od polowy czerwca do konca wrzesnia - miecze z 2 urosly do 7 cm i jeden z nich wielomieczowy byl wiec z tych niby delikatniejszych
jeszcze wczesniej mialem molinezje(nawet sie mnozyly), kardynalki, zalobniczki, brzanki sumatry, rozowe, purpurowe,
gurami mozaikowe i dwuplame(troche sie balem o ich blednik, ale trzymaly sie zdrowo)
barwniaki czerwonobrzuche(nie polecam - u mnie w ogole nie urosly)
zbrojniki niebieskie i pleco sp. (w 3 mies z 8cm urosl do 18-19 i pieknie sie wybarwil)
pewnie cos jeszcze, ale juz nie pamietam
Zapisane

Kris
Grundman
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


« Odpowiedz #48 : Lipiec 06, 2010, 07:29:22 »

Ok, od mojego ostatniego wpisu tutaj zmieniło się tyle, że zdecydowałem się wpuścić do oczka pielegnice zebry Smiley  Narazie są dwie pary, na chwile obecną mają się dobrze. Założe osobny temat obok, gdzie będe realcjonował co i jak, i to czy się rozmnożyły  Good !
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: