|
Temat |
Zaczęty przez |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość  |
|
|
|
Gurami marmurkowy a inne
|
Jaco90
|
7
|
7971
|
Marzec 06, 2012, 23:31:31
wysłane przez Jaco90
|
|
|
|
glonojad zjada roślinki
|
yanosik
|
0
|
1556
|
Marzec 01, 2012, 22:39:34
wysłane przez yanosik
|
|
|
|
Sawbwa resplendens
|
panchax
|
6
|
2798
|
Luty 25, 2012, 10:20:58
wysłane przez panchax
|
|
|
|
Ilość ryb w akwarium
|
Karotka_yeah
|
3
|
2335
|
Luty 24, 2012, 12:06:35
wysłane przez asagoth
|
|
|
|
Jakie ryby jedzą ślimaki?
« 1 2 »
|
akwarystycznie
|
15
|
20522
|
Luty 24, 2012, 11:59:54
wysłane przez sebtul
|
|
|
|
Akwarium 450l i Paletki
|
Kagami
|
4
|
8232
|
Luty 13, 2012, 23:53:35
wysłane przez koczis
|
|
|
|
mam pytanie
|
seba1121
|
1
|
1472
|
Luty 09, 2012, 18:53:33
wysłane przez A-smi
|
|
|
|
Krzywonos Ciernisty
|
Tomcajs
|
0
|
1573
|
Luty 07, 2012, 00:31:48
wysłane przez Tomcajs
|
|
|
|
Pielęgnice Severum i co więcej ??
|
lukasz0810
|
6
|
4482
|
Luty 04, 2012, 19:42:33
wysłane przez rainbow
|
|
|
|
Czy trzeba wyciągać rybki by wlać żywe kultury bakterii ?
|
kapitanclaw
|
1
|
1905
|
Luty 03, 2012, 23:38:55
wysłane przez mrs
|
|
|
|
nenon inesa albo sie chowa albo szaleje problem...[film]
« 1 2 »
|
lukasek
|
21
|
5325
|
Luty 01, 2012, 11:30:54
wysłane przez lukasek
|
|
|
|
Otoski
|
Bojownik56
|
11
|
3668
|
Styczeń 26, 2012, 12:22:24
wysłane przez sylwas72
|
|
|
|
dziwne zachowanie neonów inessa
|
NeonekM
|
2
|
1360
|
Styczeń 23, 2012, 23:10:07
wysłane przez NeonekM
|
|
|
|
Bocja, czy skuteczna w ograniczaniu ślimaków?
|
lesnik
|
2
|
1311
|
Styczeń 23, 2012, 18:34:51
wysłane przez kankanik
|
|
|
|
Brzanka Rekinia
|
picekwyspa
|
1
|
1246
|
Styczeń 21, 2012, 11:52:18
wysłane przez ducze
|
|
|
|
Pielegnica boliwijska - czy mięsożerna do bólu?
|
olenka
|
1
|
1620
|
Styczeń 11, 2012, 12:36:37
wysłane przez Lucky
|
|
|
|
2 gatunki ramireza jako para
|
klasyka
|
2
|
1752
|
Styczeń 02, 2012, 10:02:51
wysłane przez ducze
|
|
|
|
rybki na glony
|
kolczyk21
|
6
|
3506
|
Grudzień 19, 2011, 15:59:52
wysłane przez Pethro
|
|
|
|
Żółtaczek indyjski 10l
|
lushlady
|
2
|
2199
|
Grudzień 19, 2011, 13:21:11
wysłane przez lushlady
|
|
|
|
Czy ktoś hodował pielęgniczki żółte (apistogramma borelli)?
|
lesnik
|
0
|
1322
|
Grudzień 18, 2011, 12:50:59
wysłane przez lesnik
|
|
|
|
akwarium i welonki
|
martynasobczyk
|
3
|
2725
|
Grudzień 17, 2011, 16:28:06
wysłane przez Atria_C
|
|
|
|
Problem z rybami....
|
Grygioł
|
8
|
4726
|
Grudzień 12, 2011, 19:33:36
wysłane przez Grygioł
|
|
|
|
Kosiarki ;D
« 1 2 3 »
|
asanroth
|
33
|
12985
|
Grudzień 11, 2011, 13:34:21
wysłane przez karkonosz
|
|
|
|
Gurami Mozaikowe z gupikami, oraz kiryski pstre stare + młode
|
marcinl
|
1
|
3636
|
Grudzień 09, 2011, 18:16:06
wysłane przez lukaszn
|
|
|
|
Ryby mordują.
« 1 2 »
|
czyzyk1991czyzyk
|
17
|
4930
|
Grudzień 08, 2011, 19:09:16
wysłane przez karkonosz
|
|