Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Ryby akwariowe « Pielegnica boliwijska - czy mięsożerna do bólu?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pielegnica boliwijska - czy mięsożerna do bólu?  (Przeczytany 1621 razy)
olenka
Zainteresowany
**
Wiadomości: 53


« : Styczeń 10, 2012, 19:13:05 »

 ???W sierpniu wrzuciłam do akwa /drobne rybki: rodostomusy,bystrzyki Amandy,razbory klinowe i mszyste ,kiryski panda,piskorki ,otoski i 8  zwykłych krewetek / parke pielęgnic brazylijskich.Po paru tygodniach wrzuciłam 6  młodych krewetek Red Cherry.I już ich nie zobaczyłam więcej.Czy pielęgnice boliwijskie mogły je zeżreć?
Ostatnio znalazłam na dnie nadjedzone 2 kiryski panda.Nie wiem czy to też morderstwo,czy zdechły i zostały nadjedzone?
Proszę szczęśliwych posiadaczy tych pielęgnic o uwagi.Pozdrawiam.
Zapisane
Lucky
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 402


« Odpowiedz #1 : Styczeń 11, 2012, 12:36:37 »

Krewetki na pewno zostaly zjedzone, nie ma szans zeby sie przy jakichs pielegnicach uchowały
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: