olenka
Zainteresowany
 
Wiadomości: 53
|
 |
« : Styczeń 10, 2012, 19:13:05 » |
|
???W sierpniu wrzuciłam do akwa /drobne rybki: rodostomusy,bystrzyki Amandy,razbory klinowe i mszyste ,kiryski panda,piskorki ,otoski i 8 zwykłych krewetek / parke pielęgnic brazylijskich.Po paru tygodniach wrzuciłam 6 młodych krewetek Red Cherry.I już ich nie zobaczyłam więcej.Czy pielęgnice boliwijskie mogły je zeżreć? Ostatnio znalazłam na dnie nadjedzone 2 kiryski panda.Nie wiem czy to też morderstwo,czy zdechły i zostały nadjedzone? Proszę szczęśliwych posiadaczy tych pielęgnic o uwagi.Pozdrawiam.
|