Quantcast
Portal
Artykuły
Osoby Online
4 osób jest online (1 osób przegląda Publikacje)

Członkowie: 0
Goście: 4

więcej...
SmartSection is developed by The SmartFactory (http://www.smartfactory.ca), a division of INBOX Solutions (http://inboxinternational.com)
Publikacje > Testy > Pokarmy ARGO - testujemy
Pokarmy ARGO - testujemy
Opublikowany przez Admin na 2005/11/27 (24232 czytano)
Strona:
(1) 2 3 4 ... 7 »Myślę, że bardzo pozytywnym faktem dla polskich akwarystów jest pojawienie się obok firmy Tropical kolejnych producentów profesjonalnych pokarmów suchych dla ryb. Mowa o firmach AquaSzut - pokarmy Argo, oraz AquaEl - pokarmy Acti. Razem daje to nam w Polsce już trzech dużych wytwórców pokarmów o najwyższej, uznanej na świecie jakości.

Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować pierwszą serię pokarmów ARGO firmy AquaSzut.
Pokarmy te to cała seria produktów specjalizowanych, dedykowanych dla określonych grup ryb, ale także kilka rodzajów pokarmów ogólnych, nadających się dla większości rybek akwariowych.
Ciekawa jest historia marki ARGO. Wbrew pozorom nie są to pokarmy całkiem nowe, wymyślone od zera. Twórcą tej serii jest legenda światowej akwarystyki Pan dr Luis Benedetto Castro, który w swej historii tworzył pokarmy dla takich firm jak Sera czy Tetra, a ostatnio dla niemieckiej BioPlast. W związku z przejęciem tej ostatniej przez firmę AquaSzut z Wrocławia mamy okazję korzystać z jego doświadczenia bez problemów w Polsce. W dodatku bardzo nowoczesna linia produkcyjna BioPlast została w całości przeniesiona do Polski, co owocuje niskimi cenami tych produktów :)

Jako pierwsze do testów wybrałem pokarmy z grupy III oraz IV (opis wszystkich grup można znaleźć na stronie producenta). Są to CichlidGran, Cichlid, VegetalGran, Vegetal, oraz Artemin i Spirucell.
Wybór padł akurat na nie głównie ze względu na posiadane przeze mnie ryby, dla których wydają się być idealnie przeznaczone.

Poniżej prezentują się opakowania kilku pokarmów Argo. Trzeba przyznać, że wyglądają bardzo estetycznie i solidnie.


Opakowania są szczelnie, hermetycznie zamknięte, co chroni pokarm przed wietrzeniem.
Na kolejnych stronach zapraszam do szczegółowej analizy tych pokarmów !
Strona:
(1) 2 3 4 ... 7 »
  Zobacz ten artykuł jako plik PDF Wydrukuj artykuł Wyślij artykuł

Nawigacją przez artykuły
Wcześniejszy artykuł AquaEl Unimax 700 Professional - testujemy Filtr wewnętrzny AquaSzut Junior (N) 500 - testujemy Następny artykuł

Copyright © 1999-2012 by Akwarium.net.pl  |  Powered by XOOPS © 2001-2012