Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: Bocja siatkowana  (Przeczytany 19694 razy)
Manjak01
Nowy
*
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #60 : Grudzień 03, 2005, 10:09:40 »

Witam Smiley

To, że nigdzie nie znaleźli poniektórzy napisanego, że siatkowane tyle a tyle osiągają, albo takiej nigdy nie widzieli nie oznacza, że takie nie rosną.

http://www.bobd.lunarpages.com/loaches/y024.html
http://www.bobd.lunarpages.com/loaches/y032.html

Myślę, że ta wspaniała to ma spokojnie 10 cm...
Miarka jest w calach...

Ja mam akwa 240 litrów i wydaje mi się być małe... Kiedyś to bym chciał mieć koło 1000 litrów Smiley A może i więcej jeśli kaska będzie Smiley
Zapisane
beata mlodawska
Tusia
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 301


Nie taki smok straszny na jakiego wygląda...


« Odpowiedz #61 : Grudzień 05, 2005, 21:56:27 »

A jak to jest z teoria,ze ryby karlowacieja w malych akwariach???Czy to znaczy,ze beda rosly do pewnej granicy biorac pod uwage litraz swojego wieloletniego akwa Huh
Zapisane

120x40x50 -  ruszyło 29.03.2008 (LT -  HT )  , LT (60l) - 06.04.08 Moje akwaria
Manjak01
Nowy
*
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #62 : Grudzień 05, 2005, 23:08:46 »

tak to jest, że niektóre mają w poważaniu litraż, a niektóre nie... zbrojniki niebieskie mają głęboko w poważaniu litraż i rosną sobie jak chcą... Nie znam innych takich ryb, poza koi, ale to oczka wodne bardziej Smiley A większość faktycznie nie rośnie większa z powodu braku miejsca. I stąd można tłumaczyć, że wspaniałe do 40 cm nie dorastają w niewoli, przynajmniej nie w domowych akwach...
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #63 : Grudzień 24, 2005, 22:30:59 »

Mam fotkę, czy to jest na pewno Botia Historinica ?



Wiem, że jakość nieostra i za to przepraszam was Smiley Ale mam nadzieję, że będziecie mogli w stanie określić co to za bocja.
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
marchfa666
Nowy
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #64 : Grudzień 24, 2005, 22:33:26 »

bocja jest super...ladnie wyglada....gdybym ja roizmnozyl...ciekawe czy bylbym slawny Cheesy

_____________________________________________

Zapraszam do odwiedzenia forum o gupikach www.gupik.host.sk
Zapisane
remol;]
Bywalec
****
Wiadomości: 390


« Odpowiedz #65 : Grudzień 24, 2005, 23:11:50 »

To napewno histornica a co do rozmnażenia to udało się ono sztucznie ale musiano wypychać ikre na siłe na zewnątrz(podobno jacyś naukowcy to zrobili)a to że ci się w akwa uda ją rozmnozyć to się nie łudź :wink:
Zapisane
remol;]
Bywalec
****
Wiadomości: 390


« Odpowiedz #66 : Styczeń 03, 2006, 20:47:45 »

mam pytanie czy bocje można łączyć w stada np. czy bocja siatkowana zamiast koleżanek innych siatek nie może mieć np. pręgowaną albo wytworną i odwrotnie?Jestem ciekaw więc sie pytam Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
 
Skocz do: