Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Azja « Indentyfikacja bocji:)
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Indentyfikacja bocji:)  (Przeczytany 2729 razy)
Leloo
Zainteresowany
**
Wiadomości: 65


« : Listopad 05, 2005, 11:17:51 »

Widzialem w zoologu mala bocje miala okolo 3 cm... podobno rosnie do okolo 4... przez gzbiet do ogona przebiegal czarny pasek bocja cala biala z tym czarnym paskiemm pasek byl mniej wiecej taki -> ------\ tylko ze ten co idzie poziomo byl u samej gory na grzbiecie... czy kto moze wie co to za bocja?? z gory dzieki za odpowiedzi:)
Zapisane

112; i kotnik 12l
lemano
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #1 : Listopad 05, 2005, 15:09:41 »

Botia morletti, po naszemu syjamska albo częściej mysia rosnie 7-8cm a poza tym to niezła kosa.
Zapisane
Leloo
Zainteresowany
**
Wiadomości: 65


« Odpowiedz #2 : Listopad 05, 2005, 15:32:30 »

co masz na mysli mowiac kosa?? ze jest agresywna??
Zapisane

112; i kotnik 12l
lemano
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #3 : Listopad 05, 2005, 17:59:32 »

Długo by pisać myszki to jedne z najbardziej zadziornych i zaciętych bocji, nie podejmuję się nawet próby aby polecić z czym je łączyć, ja swoje stado połączyłem z bocjami modesta i bocją tygrysią, one ze sobą nieustannie się leją a potem odreagowują na innych rybach ale poza tym to fantastyczne rybki, bardzo śmieszne, niestety bardzo ostre.
Zapisane
Leloo
Zainteresowany
**
Wiadomości: 65


« Odpowiedz #4 : Listopad 05, 2005, 18:23:18 »

troszke o nich poczytalem i zeczywiscie niezle z nich zbuje heheee;P
Zapisane

112; i kotnik 12l
beata mlodawska
Tusia
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 301


Nie taki smok straszny na jakiego wygląda...


« Odpowiedz #5 : Listopad 22, 2005, 00:20:38 »

EEEEEEEEEEEtam ,zalezy z kim mieszkaja.Moje sa calkiem grzeczne,gonia sie tylko ze soba,czasami dziobna barwniaka a on im odda,czasami przepychaja sie z innymi bocjami.O wiele wiecej jest awantur pomiedzy kubotajka a siatkowanymi.Kiedy mieszkaly tu kiryski to przyznam,ze myszki sie na nich wyzywaly ale teraz gdy nie maja slabszych to sa jak aniolki Cheesy .Sa najbardziej zaskakujace w wymyslaniu kryjowek,widze te lobuziaczki w roznych smiesznych miejscach.
Fajne sa...jak i inne bocyjki(moje ulubienice)!
Zapisane

120x40x50 -  ruszyło 29.03.2008 (LT -  HT )  , LT (60l) - 06.04.08 Moje akwaria
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #6 : Listopad 26, 2005, 15:32:31 »

http://www.bocje.com/BMY.htm
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: