Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « czy moje kiryski są chore??
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: czy moje kiryski są chore??  (Przeczytany 20616 razy)
maksionek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 129


« Odpowiedz #15 : Listopad 01, 2012, 13:14:18 »

Przewertowałem kilka stronek przed chwilą, objawy nie pasują do jakiejś konkretnej choroby :/. Na kilku forach pisali o takich kirysach i niestety nie wyszły z tego. Nie wiem jak ci pomóc. Najbardziej pasuje "przeziębienie labiryntu", ale to chyba raczej innych rybek dotyczy. Może ktoś inny się wypowie i ci pomoże.

ja tez trochę czytałem, z tego wszystkiego najbardziej mi pasuje ten zły nawyk pływania do góry brzuchem i jedzenia z powierzchni, moze je głodziłem  Sad
to wydaje mi się spowodowało wszystkie problemy, przecież muszą mieć wystarczająco dużo do jedzenia na dnie, zrobiły sobie krzywdę tym nawykiem - to jest najbardziej chyba prawdopodobne
Zapisane
iro1979
Znawca nieznany
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 226


« Odpowiedz #16 : Listopad 01, 2012, 15:05:23 »

Trzymam kciuki za tego ostatniego z chorych i mam nadzieje, że temu zdrowemu nic nie będzie. Ten chory je?
Jak ci padnie ten chory to będziesz potrzebował chyba uzupełnić stadko.
Zapisane

maksionek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 129


« Odpowiedz #17 : Listopad 01, 2012, 15:23:18 »

[quote auth :(or=iro1979 link=topic=38895.msg340753#msg340753 date=1351778723]
Trzymam kciuki za tego ostatniego z chorych i mam nadzieje, że temu zdrowemu nic nie będzie. Ten chory je?
Jak ci padnie ten chory to będziesz potrzebował chyba uzupełnić stadko.
[/quote]

chyba nie je, przemieszcza się czasem, ale rzadko i chyba tylko się kładzie Sad
oczywiście uzupelnie, najpierw poczekam troche, zeby sie upewnic, ze ten ostatni przeżyje
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: