Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Azja « Mieszkanko dla bojownika
Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Mieszkanko dla bojownika  (Przeczytany 29267 razy)
Wiktoria
Nowy
*
Wiadomości: 37


WWW
« Odpowiedz #15 : Styczeń 12, 2004, 15:53:58 »

Jestem za.
Zapisane

moje gadu: 3697279, piszcie :-)
--
wiktoria ze zwierzyncem (kot, zolw, chomik, akwa 10l z bojownikiem i 27 z 5 kiryskami, 2 molkami i 5 kardynalkami) pozdrawia Smiley

Moje Forum-Zapraszam
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #16 : Styczeń 12, 2004, 19:18:31 »

brrrr Pencala aż mi sie krew zmroziła w żyłach Sad, co za sprzedawca :////
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Pencala
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 105


« Odpowiedz #17 : Styczeń 12, 2004, 20:54:19 »

jakiś początkujący bo go tam pierwszy raz widziałem. Może się czegoś nauczy od reszty obsługi która jet bardzo kompetentna.
Zapisane

Lubię kiryski Cheesy
Pozdrawiam.
simpson
Nowy
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #18 : Styczeń 20, 2004, 09:12:14 »

Jaką minimalną pojemność powinno mieć akwa dla parki bojownika? Chodzi o to żeby doszło do tarła szukałem w necie ale nigdzie nie ma jak ktoś wie gdzie moge znaleźć takie info to proszę o link do www.  :wink:
Zapisane

75l - mieczyki molinezje zbrojniki
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #19 : Styczeń 20, 2004, 18:14:35 »

literatura podaje 60l , ale słyszałem o tym jak akwaryści mnożyli je w 30l
Zapisane

simpson
Nowy
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #20 : Styczeń 20, 2004, 18:39:43 »

60l to prawie moje ogólne (70-75l) a z tego co wiem to w ogółnym do tarła coś się nie garną. 30l to już bardziej przystępne ale i tak dość duże jak na moje warunki pokojowe.
Zapisane

75l - mieczyki molinezje zbrojniki
Gośka
Nowy
*
Wiadomości: 47


« Odpowiedz #21 : Czerwiec 02, 2004, 16:39:16 »

Ja też nei mogę już patrzeć na te biedne bojowniki. Postanowiłam kupić chociaż jednego i trzymać go w 30 akwarium i w związku z tym mam pytania:Jakie roslinki wytrzymają brak dobrego  oświetlenia bo chce przykryć akwarium szybą a nie drogą pokrywą z oświetleniem. a zdaję sobie sprawę z tego  ze każda roślinka potrzebuje oświetlenia zeby życ Cheesy  Pozdrawiam
Zapisane
mdramski
Super aktywny
*****
Wiadomości: 2961



« Odpowiedz #22 : Czerwiec 02, 2004, 18:00:08 »

Moczarka ma bardzo małe wymagania, rośnie jak głupia. I co do samic - niech nikt z Was nie wpadnie na pomysł kupowania tylko jednej samicy, bo pan bojownik ją wykończy.
Zapisane
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 02, 2004, 18:17:58 »

Oprócz tego wszelkie kryptokoryny, zwartki, żabienica urugwajska, microsorium pteropus.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Gośka
Nowy
*
Wiadomości: 47


« Odpowiedz #24 : Czerwiec 04, 2004, 11:04:17 »

Dziękuje bardzo Przesadziłam już kryptokorynę która niesamowicie sie rozrosła w moim 100l akwarium do tej 30l i mam nadzieję ze nei zmarnieje:)Dziękuję za rady dzisiaj sie wybiorę po roślinki aby urozmaicić życie bojownika. Co do samiczek to sie wstrzymam bo po co mam rozmnażać  następne rybki tryzmane w kubeczkach? Mam jeszcze jedno pyt czy mogłabym dodać jakieś rybki?Akwarium jest stworzone głównie dla bojownika ale moze jakieś stworzonka też by sie ucieszyły z przebywania w tym zbiorniczku :lol:
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #25 : Czerwiec 04, 2004, 12:55:13 »

W dzień dziecka dostałem piekne gupiki, i po wpuszczeniu gupików do akwa zauważylem że bojownik je obgryza, wiec wczorej qpilem akwa 8,2 l. i od dziś tam bojownik sobie pływa:) Akwa wygląda jak mini-malawi z roślinkami i czarne tlo Cool
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Gośka
Nowy
*
Wiadomości: 47


« Odpowiedz #26 : Czerwiec 04, 2004, 19:42:31 »

Obawiam sie ze jeżeli mój bojownik będzie nadal sam stanie sie agresywny w stosunku do innych ryb i skończy sie na tym ze nei będę mogła do niego wpuścić zadnego stworzenia pływającego Sad A moze wpuścić do niego kilka kardynałków :?: Nic im sie nei stanie :?: Jeżeli nei to ile mogę ich wpuścić :?: Pozdrawiam
Zapisane
atusia
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 383



« Odpowiedz #27 : Czerwiec 05, 2004, 19:08:16 »

Kardynałków nie polecam do zestawu z bojownikiem.
Kardynałki preferują chłodniejszą wodę.
Zapisane

Pozdrawiam Beata
 

240l-paletki
Gośka
Nowy
*
Wiadomości: 47


« Odpowiedz #28 : Czerwiec 05, 2004, 20:35:59 »

To jakie rybki polecacie?Nie istnieje optymalna temperatura dla tych gatunków?Pozdrawiam
Zapisane
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #29 : Czerwiec 05, 2004, 21:27:47 »

ja z moim bojownikiem trzymam 4 karliki szponiaste Smiley na ich nie raeguje ale to wszystko zalezy od bojownika
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
 
Skocz do: