Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Własna butla z CO2  (Przeczytany 10008 razy)
Cardangel
"Przyrodnik" na swobodzie to jak wariat w samochodzie
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 267


« Odpowiedz #30 : Styczeń 18, 2010, 20:03:05 »

Skoro mowa o kosztach to wpierw zastanów się gdzie możesz u siebie w okolicy znaleźć punkt do nabijania gaśnic lub renowacji sprzętu p-poż. Najszybciej znajdziesz takie informacje w straż pożarnej.
Jeśli szukasz butli na CO2 to poszukaj tez na składach złomu lub w większych zakładach gastronomicznych. może akurat mają stare gaśnice śniegowe ( ale to ostateczność i pamiętaj o tym aby przed zakupem postarać sie o opinię fachowca czy takowa się jeszcze nadaje do uzytkowania i czy jest bezpieczna).
Zapisane

Krzysiek19
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 866


Siberian Husky


« Odpowiedz #31 : Styczeń 18, 2010, 20:09:57 »

Taty kolega pracuje w gazowni więc on powinien wiedzieć czy butla będzie dobra.A w składach złomu dobry pomysł, jak będę miał czas to się przejadę.Tylo może być problem bo kto by wyrzucił dobrą butle na złom...
Zapisane

45 l
  XxX-gupiki z młodymi
  5-kiryski pstre
35l
W planach muszlowce Smiley
---------------
Cardangel
"Przyrodnik" na swobodzie to jak wariat w samochodzie
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 267


« Odpowiedz #32 : Styczeń 18, 2010, 21:59:36 »

Wiesz tylko to musi być ocena fachowca a nie przysłowiowego Pana Mietka z Gazowni:) Pamiętaj że w butli jest duże ciśnienie i jak Ci walnie w domu to tak jaby granat odłamkowy Ci wybuchł. Co do zlomu to nie powiedziałem tego ot tak. Jak w zeszły piątek gadałem z gosciem który mi nabijał moją butlę to sam mi się przyznał że z 2 miesiące temu wywalił 10 dobrych butli bo myślał że mu się nie przydadzą. A tu masz Ci los sprzedałby.
Zapisane

Krzysiek19
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 866


Siberian Husky


« Odpowiedz #33 : Styczeń 18, 2010, 22:09:01 »

Wiesz tylko to musi być ocena fachowca a nie przysłowiowego Pana Mietka z Gazowni:) Pamiętaj że w butli jest duże ciśnienie i jak Ci walnie w domu to tak jaby granat odłamkowy Ci wybuchł. Co do zlomu to nie powiedziałem tego ot tak. Jak w zeszły piątek gadałem z gosciem który mi nabijał moją butlę to sam mi się przyznał że z 2 miesiące temu wywalił 10 dobrych butli bo myślał że mu się nie przydadzą. A tu masz Ci los sprzedałby.

Szkoda kupił by jedną za np 20 zł Grin No ten gościu to nie jest pierwszy lepszy Mietek z gazowni tylko w miarę spoko gość. Zawsze dokładnie patrzy na legalizacje itd.
Zapisane

45 l
  XxX-gupiki z młodymi
  5-kiryski pstre
35l
W planach muszlowce Smiley
---------------
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: