Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Zrób to sam « Zwyczajne jednolite tło, nienaklejane
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zwyczajne jednolite tło, nienaklejane  (Przeczytany 2744 razy)
konrados
Zainteresowany
**
Wiadomości: 107


« : Listopad 17, 2009, 10:09:05 »

Hej,

Może i głupie pytanie ale no nie wiem. Chcę mieć zwyczajne, jednolite tło, granatowe lub czarne. Nie ma to być naklejane, raczej "przyłożone" z zewnątrz by można było łatwo zmienić. No i nie wiem gdzie takie coś znaleźć... worka od śmieci nie chcę Smiley Na allegro też nie ma. No chyba jakieś pcv o odpowiednim kolorze prawda? Ale gdzie czegoś takiego szukać? Albo może jakieś inne koncepcje?
Zapisane

Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #1 : Listopad 17, 2009, 10:12:22 »

Kup brystol.
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
konrados
Zainteresowany
**
Wiadomości: 107


« Odpowiedz #2 : Listopad 17, 2009, 10:22:15 »

Nie ma na allegro Sad Przynajmniej nie takie rozmiary jak potrzebuję - 80x50 (lub większe)

Chyba wezmę karton i pomaluję Smiley
Zapisane

g_stanislaw
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 17, 2009, 10:29:29 »

Nie ma na allegro
Jak nie ma na allegro, tzn. że nie istnieje. HAHAHA  Grin
W papierniczych jest brystol. Kolory jakie chcesz. W wymiarach też się zmieścisz.
Zapisane
konrados
Zainteresowany
**
Wiadomości: 107


« Odpowiedz #4 : Listopad 17, 2009, 10:31:03 »

Cytuj
Jak nie ma na allegro, tzn. że nie istnieje. HAHAHA :lol:
Nie o to chodzi, tylko o to, że pracuję od 8 do 18 i stąd większość zakupów robię na allegro, bo większość sklepów jest już pozamykana.
Zapisane

g_stanislaw
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 17, 2009, 12:11:13 »

Cytuj
Jak nie ma na allegro, tzn. że nie istnieje. HAHAHA :lol:
Nie o to chodzi, tylko o to, że pracuję od 8 do 18 i stąd większość zakupów robię na allegro, bo większość sklepów jest już pozamykana.

Jest jeszcze sobota. Rodzina, znajomi, których możesz poprosić o kupno. Kupisz kawałek papieru na allegro, dodatkowo poniesiesz koszty przesyłki,
a okaże się, że kolor inny niż na zdjęciach.
Ale Twój pomysł z malowaniem kartonu też jest OK. Ja wydrukowałem sobie tło strukturalne ściągnięte z internetu. Smiley Posklejałem kartki i fajnie wygląda. Smiley
To już moje drugie tło zrobione w ten sposób. Pierwsze mnie się znudziło. Hehehe
Zapisane
vivivaldi
Moje akwa
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 85


WWW
« Odpowiedz #6 : Listopad 17, 2009, 13:16:34 »

pcv w castoramie np.
czynna jest zwykle do 20-21
tam tez mozesz kupic tapete samoklejaca
i po prostu nie sciagac tej warstwy gdzie klej
tylko druga strone przykliec tasma dwustronna
bedzie latwiej zdemontowac:)
Zapisane

konrados
Zainteresowany
**
Wiadomości: 107


« Odpowiedz #7 : Listopad 17, 2009, 15:10:54 »

o, z tą tapetą dobry pomysł Smiley
Zapisane

kamil4737
112l. lubie roslinki:)
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


112l hybryda


« Odpowiedz #8 : Listopad 24, 2009, 20:34:22 »

ja własnie kupilem tapete samo przyjepna w kolorze niebieskim i przykleilem ja sobie , wedlug mnie to super sprawa nie martwisz sie o brudna szybe bo z praktyki wiadomo ze zawsze cos tam skapnie i po tym miedzy szyba a brystolem jest brudna szyba. na poczatku bylo widac ze tapeta jest przyklejona ale po tygodniu te slady zniknely  Wink tam gdzie bombelek przy naklejaniu sie zrobil to wziolem igle i poprzekluwałem  Smiley  jedyna wada ze jak sie przyklei to nie po to zeby za tydzien odklejac Tongue
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: