Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Malawi 112l  (Przeczytany 9617 razy)
Huee
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 269


« Odpowiedz #15 : Październik 28, 2009, 21:31:39 »

To może kupić już troche wybarwione pyszczaki ?
Konieczny jest kubeł nie może być 2 fit wew?
Zapisane
vivivaldi
Moje akwa
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 85


WWW
« Odpowiedz #16 : Październik 29, 2009, 10:14:38 »

ja uważam ze jakiś kubełek musi być
tym bakteriom miejsca trzeba ze się tak wyrażę
ja zamówiłem 10 małych salousi i umówiłem się ze sprzedawcą że nadwyżkę samców mu odsprzedam
jeśli chodzi o obsadę to będę obserwował
raczej z rozmów na forum wysnułem wniosek że albo 3+7-8 albo 1-4-5
wersja z dwoma samcami może być niebezpieczna, przy trzech agresja, tzw. dominanta będzie się rozkładać na dwóch a nie supiać na jednym
ale czas i obserwacje poikażą
Zapisane

peterek
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #17 : Październik 29, 2009, 12:59:12 »

ja uważam ze jakiś kubełek musi być
tym bakteriom miejsca trzeba ze się tak wyrażę
ja zamówiłem 10 małych salousi i umówiłem się ze sprzedawcą że nadwyżkę samców mu odsprzedam
jeśli chodzi o obsadę to będę obserwował
raczej z rozmów na forum wysnułem wniosek że albo 3+7-8 albo 1-4-5
wersja z dwoma samcami może być niebezpieczna, przy trzech agresja, tzw. dominanta będzie się rozkładać na dwóch a nie supiać na jednym
ale czas i obserwacje poikażą
Wiec tak,kubel musi kupic zeby zapewnic im dobra filtracje biologiczna-bez tego ani rusz.W takim akwa jest problem utrzymac 2 samce a co dopiero 3? Wink Zreszta ten uklad 3+7-8 to moze jest dobry ale do akwa 200-240l.Razem to daje 10-11 ryb wiec gdzie one maja plywac w tak malym akwa?Najlepszy uklad jak napisales 1+4-5.Niechodzi o to zeby ich tam "wepchac" jak najwiecej,tylko zeby mialy troche luzu i jakies warunki Smiley                                                                                       
To może kupić już troche wybarwione pyszczaki ?
Konieczny jest kubeł nie może być 2 fit wew?
Mozesz kupic juz wybarwione pysie,ale stracisz przy tym ciekawa obserwacje ich dorastania.To jest naprawde swietny widok jak Twoje "dzieci" rosna i sie wybarwiaja.A co do tego kubla jak pisalem powyzej-raczej musisz kupic.Niemusisz od razu kupywac nowego,mozesz cos dobrego trafic uzywanego.
Zapisane

125l- 8 P.saulosi mlode + 1 S.fryeri mlody(do redukcji)                                                 http://www.klub-malawi.pl/
Huee
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 269


« Odpowiedz #18 : Październik 29, 2009, 16:23:10 »

A co byście polecili w miare taniego?
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: