Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 76
  Drukuj  
Autor Wątek: rybki dla początkujących  (Przeczytany 291375 razy)
neonek93
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 64


Green day !!!


« Odpowiedz #270 : Lipiec 24, 2007, 20:11:11 »

Myślę że bojownik to dobry pomysł   Grin
Zapisane

Akwa 45L :
1 mieczyk
5 tetry (bardzo duże)
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #271 : Lipiec 25, 2007, 08:31:20 »

A ja robie to co lubie i radze tak jak bym sam zrobił a wiem ze nie jestem doświadczony tak jak ty i inni ale chce sie nauczyć Smiley
To skoro zdajesz sobie sprawę, że jesteś niedoświadczony i chcesz się nauczyć - to nie doradzaj czegoś źle (bo ja bym tak zrobił), tylko czytaj co inni piszą. A nie bo ja mam swoje zdanie obojętnie czy jest dobre czy nie. Akurat z takim podejściem możesz komuś zaszkodzić radą niż pomóc. Troszkę pokory.
Zapisane

Maciek1992
Maciek1992
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 261

gygy 8085452


« Odpowiedz #272 : Lipiec 25, 2007, 10:19:41 »

Rozumiem ale to właśnie przez moje błędy chcę sie nauczyć Smiley rozumiesz??
Zapisane

25 Litrów
-3 molinezje
-MAŁY glonojad
-3 krewetki
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #273 : Lipiec 25, 2007, 11:02:31 »

Rozumiem ale to właśnie przez moje błędy chcę sie nauczyć Smiley rozumiesz??
oko, ale w spokoju, w twoim akwa a nie niczyjim innym baniaku.
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #274 : Lipiec 25, 2007, 11:07:00 »

Rozumiem ale to właśnie przez moje błędy chcę sie nauczyć Smiley rozumiesz??

Po co powtarzać błędy, które zostały już popełnione przez innych? Słuchaj innych, wyjdzie ci to na zdrowie i siebie i potrfela.
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Maciek1992
Maciek1992
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 261

gygy 8085452


« Odpowiedz #275 : Lipiec 25, 2007, 11:39:50 »

Rozumiem ale to właśnie przez moje błędy chcę sie nauczyć Smiley rozumiesz??
oko, ale w spokoju, w twoim akwa a nie niczyjim innym baniaku.


Rozumiem ale to właśnie przez moje błędy chcę sie nauczyć Smiley rozumiesz??

Po co powtarzać błędy, które zostały już popełnione przez innych? Słuchaj innych, wyjdzie ci to na zdrowie i siebie i potrfela.

Dobra postaram sie nie udzielać porad i nie dla kogoś Tongue A co do wymiany tych moich skalarów to pani z zoologicznego powiedziała ze nie wymienia rybek:( będę musiał szukać innego zastępstwa Sad
Zapisane

25 Litrów
-3 molinezje
-MAŁY glonojad
-3 krewetki
bartek93
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #276 : Sierpień 18, 2007, 19:29:43 »

Jestem poczatkujacy i zasanawiam sie nad kupieniem neonków . Co o tym myślicie ??  Moje akwa ma 10l . Ile moge tam chodowac neonów . Na jakimś dziwnym forum ze nawet 25 !!! ALe wydawało mi sie ze to od cholery duzo jak na 10 l ...................... HELP
Zapisane
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #277 : Sierpień 18, 2007, 20:31:49 »

Ile moge tam chodowac neonów
żadnego  Roll Eyes
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #278 : Sierpień 18, 2007, 20:47:02 »

mozesz tam miec 2 kilo filetow ze sledzia tylko zalej octem i dodaj duzo roslin (cebula i marchewka) troche czosnku i ziele angielskie, w tak malym akwarium to mozesz se narybek gupika trzymac lub bojownika pamietaj o grzalce, filtrowaniu wody itd



ps akwaria w polsce są tanie naprawde nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie najpierw kupuja ZA MAłE AKWARIA a potem pytaja sie co w nim trzymac??
czy nie lepiej wydac te 30 zl wiecej i kupic cos lepszego? przeciez to nie jest tak duzo, zreszta to cena ,,połowki'' lub 4 paczek fajek ludzie najpierw pytajcie potem kupujcie, akwarystyka to pasjonujace hobby ale rybka trzeba zapewnic warunki ja nawet nie umiem se wyobrazic jakie jest male ja mam 30 tarliskowe dla bojkow i przy poziomie wody 15 cm jest tam wiecej wody, dam ci dobra rade znajdz stare okna ktore ktos wywalil kup noz do szkla za 2 zl i klej za 5 bedziesz mial akwarium 50 litrow, tylko pamietaj ze musi byc ponizej 30 cm za to moze miec dowolna powierzchnie dna, i trzymaj se w tym tanku krewetki, pretniki, gupiki, kardynalki, taniej sie nie da, a wyjdzie taniej niz kupienie akwarium 10 litrow
ech co wy ludzie macie z tymi akwariami 10 l to sie nadaje na kaktusy, rozsade pomidorow, karpia w galarecie .
z harcerskim pozdrowieniem czuuuu waj
ps prosze o kasowanie takich postow bo zle dzialaja na moje zdrowie psychiczne papa Afro Wściekły Kiss Cry Undecided Embarrassed Tongue Roll Eyes Cool Shocked Sad Angry Grin Wink Smiley
10l to ja tyle browarka spijam w pubie w sobote, Cheesy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2007, 20:55:20 wysłane przez adriano210 » Zapisane

Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #279 : Sierpień 18, 2007, 21:10:02 »

mozesz tam miec 2 kilo filetow ze sledzia tylko zalej octem i dodaj duzo roslin (cebula i marchewka) troche czosnku i ziele angielskie, w tak malym akwarium to mozesz se
A ja tam wolę ogórki kiszone  Grin

10l to nawet dla bojka mało. ale nich inni/lepsi się wypowiedzą  Grin
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
bartek93
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #280 : Sierpień 18, 2007, 21:42:46 »

Papierosów nie pale , 10l piwa gratulacje . Pewnie figurka mazenie ...     Ogórki kiszone i czekolada  ... POLECAM !!!!!  SZukałem akwarium za 30 zł  miało 8.5 L   ...   A zycze miłej zabawy w młodego technika jak bedziecie sobie sklejali to akwarium z okien . LUDZIE NA SERIO MAŁO KOGO STAĆ NA ZAKUP SOBIE OD RAZU AKWARIUM 100l. !!!
Zapisane
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #281 : Sierpień 18, 2007, 21:45:42 »

pogadaj ze szklazem przeciez szklaz ci za 30 zl zrobi duzo wieksze sorki za to nie gniewaj sie rozumiem, ze od czegos trzeba zaczac ale grzalke, filtr i tak bedziesz musial kupic wiec lepiej poczekac i kupic cos lepszego, mam pytanie gdzie mieszkasz?
Zapisane

Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #282 : Sierpień 18, 2007, 21:47:33 »

Pewnie figurka mazenie
hej masz coś do adriana  Wściekły Cheesy , patrz jaki myśliwy  Grin

LUDZIE NA SERIO MAŁO KOGO STAĆ NA ZAKUP SOBIE OD RAZU AKWARIUM 100l. !!!
nie gniewaj się na nas bo my dla ciebie i przyszłych mieszkańców twojego akwarium na serio dobrze chcemy  Wink
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #283 : Sierpień 18, 2007, 21:51:34 »

Proszę powstrzymać emocje
Zapisane

BlackFeather
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #284 : Sierpień 19, 2007, 09:26:45 »

LUDZIE NA SERIO MAŁO KOGO STAĆ NA ZAKUP SOBIE OD RAZU AKWARIUM 100l. !!!
Nie mogę się z tym zgodzić. Nawet w twoim wieku byłabym w stanie zarobić na 100l akwarium pracując tylko na ulotkach bez pomocy finansowej rodziny. Fakt, że wymaga to pewnych wyrzeczeń, ale jaka satysfakcja pozostaje Smiley
Dla początkującego to raczej 50-60l jest dobre, ale przecież możesz zacząć od 25l.
Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 76
  Drukuj  
 
Skocz do: