Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Woda « No2 i No3 w wodzie tragedia... Nowo zalozone akwarium
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: No2 i No3 w wodzie tragedia... Nowo zalozone akwarium  (Przeczytany 17578 razy)
emperor
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1446


« Odpowiedz #15 : Maj 11, 2012, 19:06:17 »

Kolego Blackfire, spójrz na datę ostatniego postu.
Nie sądzę by ktoś czekał prawie 3 lata na Twoją odpowiedź Smiley
Zapisane

Pośpiech w akwarystyce jest wskazany tylko w
czasie zbierania wody z podłogi

Mój baniaczek
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/240l-korzenie-i-galezie/
fr0t
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 490


WWW
« Odpowiedz #16 : Maj 11, 2012, 21:56:51 »

emperor nie bądź wredny, nowi forumowicze mogą być troszkę zdezorientowani, bez obrazy dla Blackfire ale widziałem lepsze przypadki Smiley Raz jeden gościu na forum IT odpowiedział na post należący do innego wątku Smiley I jak to się ima z ideą IT ? Smiley
Zapisane

Blackfire
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #17 : Maj 12, 2012, 15:32:04 »

Widziałem datę, i co z tego? Przecież wątek i tak będzie wyświetlony w nowych nieprzeczytanych postach więc ktoś na pewno spojrzy. A poza tym nie udzieliłem żadnej odpowiedzi tylko zadałem pytanie... i nie jest to pierwsze forum w życiu na jakim jestem. Chyba jest ich już setki i nie widzę problemu żeby odświeżyć jakiś temat z przed kilku lat, lub zadać pytanie w starym temacie. Chyba lepsze to niż powielanie tematów co jakiś czas, bo potem pan emperor stwierdzi, że po co zakładam nowy temat, skoro już kiedyś był taki, który dotyczył mojego pytania i załączy odpowiedni link z komentarzem typu "Trzeba umieć szukać!".  Jak ja lubie to chamstwo na polskich forach... żenada. I jak tu się nie dziwić że wszyscy wolą obce kraje.

A tak poza tym to dzięki za wyczerpującą odpowiedź!
Zapisane
fr0t
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 490


WWW
« Odpowiedz #18 : Maj 13, 2012, 10:41:29 »

Ogólnie Polak jest nerwowy i zarozumiały, ja sam nie raz byłem zjebany przez Angola za moje mądrości i takie tam, jednak zawsze wyszedłem na swoje - czyli miałem racje, a to w jaki sposób to okazałem jest dla nich nie do przyjęcia. Z resztą oni uważają, że my mamy ich za kretynów ale nigdy o tym nie mówią, olewają to co my o nich myślimy. No i właśnie takiej tolerancji brakuje na polskich forach, Polak dogryzie, Angol przemilczy. Dodam też, że my Polacy nie umiemy zarówno zadać poprawnie pytania jak i poprawnie odpowiedzieć. Nie mówie, że 100% Narodu, ale jest to problem dość popularny, nawet w TV widziałem jeden reportaż na ten temat. Ale to i tak wychodzimy o niebo lepiej niż Angole - z nimi się dogadać na jakiś skomplikowany temat graniczy z cudem. Mógłbym dać kilka przykładów, ale nie będe zaśmiecać posta.

Fakt faktem emperor był szybszy ode mnie, sam chciałem coś napisać, ale nie pamiętam co. W każdym razie przy tak starym wątku pierwsze bym zapytał czy właściciel wątka "jeszcze żyje" Cheesy - dając do zrozumienia wszystkim, że jestem świadomy o wieku wątku. No i dopiero potem reszte mojej wypowiedzi.
Zapisane

Blackfire
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #19 : Maj 14, 2012, 13:39:53 »

Kupiłem ten Lucky Bamboo, wsadziłem do akwa, po 2 dniach zaczyna się rozwijać pączek i puścił 1 listek. Ryby żyją, krewetki też. Parametry w normie.
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: