Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kotnik dla gupiczki  (Przeczytany 25630 razy)
MALY05
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496



« Odpowiedz #45 : Luty 25, 2007, 17:38:42 »

dzisiaj urodziła... Grin
Zapisane

[45] [15] [4]
nail-14
Nowy
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #46 : Listopad 27, 2007, 08:41:25 »

Witam
Mam kotna samice gupika czy jak bym ja odlowil do sloika to musial bym kodgrzewac wode?? nie bylo by jej tam za zimno??
Zapisane
Tigerek
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113


Jedne z najsłodszych na świecie ...


« Odpowiedz #47 : Listopad 27, 2007, 09:44:18 »

Witam.
Mam pytanie.Czy po przełożeniu kotnej samiczki gupika, do kotnika który nie jest predzielony na komory, samica zje młode jak sie urodzą? Czy jeżeli nasypie jedzenia że będzie leżeć na dnie to samica nie będzie próbowała jeść młodych??
Zapisane

Tyle pytań a tak mało czasu ...
numiko
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 153



« Odpowiedz #48 : Listopad 28, 2007, 09:20:25 »

Tigerek:
1 - Jest wątek o rozmnażaniu gupików i tam powinno znajdować się Twoje pytanie.
2 - Jak nasypiesz tyle żarcia, że będzie leżało na dnie to samiczka może faktycznie nie zdążyć zjeść młodych - bo one padną od syfu w jakim przyjdzie im spędzić pierwsze godziny życia, a samiczka będzie przeżarta i z pewnością to się źle odbije także i na jej zdrowiu.
3 - Sama przedziel kotnik siatką o oczkach na tyle dużych, aby maluszki mogły przez nie "przepłynąć" i na tyle małych aby nie przepłyneła tymi oczkami samiczka.  Samiczkę zostaw nad siatką. Młode po urodzeniu "opadną"  pod siatkę i matka nie będzie mogla ich zjeść. I w miarę możliwości "odsysaj" wężykiem z dna kotnika wszystkie syfki.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2007, 09:22:09 wysłane przez numiko » Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #49 : Listopad 29, 2007, 20:14:46 »

oj już nie przesadzajmy z wielkością pokarmu Wink ja moje endlerki odchowuje w kotniku w akwa, małe odławiam jak widze przecinki Wink jak pokarm za duży to sobie będą na około zjadać, aż im się zmieści Smiley ja dla czystości trzymam z nimi 2 red cherry Grin
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: