Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Zrób to sam « "Nowy" pomysł na tło oraz ozdoby i maskowanie.
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: "Nowy" pomysł na tło oraz ozdoby i maskowanie.  (Przeczytany 19183 razy)
b0rn2bewild
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 638


« Odpowiedz #30 : Czerwiec 20, 2010, 11:41:03 »

Witam chciał bym się dowiedzieć czym mógł bym połączyć kamyczki do akwa bo chciał bym zrobić ozdobę ale nie wiem czy mogę te kamyki połączyć. Proszę o szybkom odp. Good !

szybką - silikonem akwarystycznym.
Zapisane

Przemok
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


« Odpowiedz #31 : Czerwiec 20, 2010, 15:46:33 »

Kamienie możesz połączyć np silikonem akwarystycznym (tym samym, co uszczelnia sie i skleja akwaria) - do kupienia w większości sklepów akwarystycznych.
Zapisane

sebano79
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103



« Odpowiedz #32 : Czerwiec 25, 2010, 21:20:00 »

No to i ja się wypowiem bazując na swoich doświadczeniach. Na wielkanoc zalałem nowy zbiornik z tłem ze styropianu i cx5. Też zrobiłem "jaskinię" , której zadaniem było ukryć filtr mechaniczny. Pomysł okazał się pomyłką. Tak jak pisała "ala" filtr de facto pracował prawie na darmo. Zanieczyszczenia mechaniczne po prostu do niego nie docierały. Wybrnąłem z tego tak, że na wlot do filtra (turbo filter 1100 aquael'a - bez gąbki) założyłem przewód , którego końcówka z sitkiem zabezpieczającym jest wysunięta z jaskini. druga uwaga tyczy się przyssawek. Zauważyłem , że kupiłeś również aquaela (chyvba). Problem z nimi jest taki, że dość szybko twardnieją i przestają się trzymać. A jak się odessą razem z tłem to będzie bałagan...
Zapisane


450l
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: