Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: anija23 - 240 L  (Przeczytany 9647 razy)
izago1
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 316



« Odpowiedz #45 : Luty 09, 2009, 17:22:45 »

Pielegnice papuzie moga miec problemy z oddychaniem oraz znaczace  z pobieraniem pokarmu i plywaniem rowniez. Mam nadzieje, ze Twoje rybki sa tylko plochliwe i nic im nie dolega, nie maja zadnych zmian? A ze wyplywaja na jedzenie to dobry znak, ze pobieraja pokarm Wink   papa
Zapisane


54l
6xneon czerwony
3xgupik endlera
5xotosek
5xkirysek pando podobny
2+1 pielegniczka ramirezi
Smiley Smiley
anija23
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 31



« Odpowiedz #46 : Luty 09, 2009, 17:41:00 »

nie nie tak to wszystko dobrze z nimi.. wydałam ta cala wywrotke i rybcie zaczely plywac a przed chwila jadly mi z reki Smiley fajne uczucie Smiley

ale dalej sie troszke chowaja.. zobaczymy co bedzie po nocy
Zapisane

anija23
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 31



« Odpowiedz #47 : Luty 09, 2009, 21:42:49 »

wywrotki nie ma a papuzie dalej sie chowaly wiec dodalam im towarzystwo na probe 2 dosc duze welonki

takie poruszenie bylo w akwa ze wszyscy domownicy sie smiali Cheesy

ogolnie teraz plywaja caly czas wszystkie rybcie i nawet glonojad sie ruszyl bo zgasilam swiatlo w akwa i tylko z halogenow z sufitu jest troche oswietlone..

nie wiem czy taka obsada wytrzyma probe czasu bo w papuzich jeden osobnik jest dominujacy  Smiley pewnie to SAMICZKA  Grin a welonka tez chce rzadzic :/


edit.
wlasnie bedziemy wylawiac welonke ktora wraca do akwa mojego brata.. wojna straszna ale tylko z ta jedna.. welonka sama jak papuzia przeplynie kolo niej to atakuje :/
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2009, 22:02:34 wysłane przez anija23 » Zapisane

Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #48 : Luty 09, 2009, 22:53:56 »

Ale mam nadzieję,że nie zamierzasz trzymać tam tych welonek na stałe z pielęgnizami?  Roll Eyes To baardzo zły pomysł.
Czyli ryby były zestresowane ( tak jak podejrzewałaś). W sumie sum to drapieżnik więc pewnie instynktownie wyczuwały niebezpieczeństwo Wink Nie koniecznie trzeba do tego stresu dodawać nowego lokatora (swoją drogą zimolubnego)
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
anija23
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 31



« Odpowiedz #49 : Luty 10, 2009, 10:40:53 »

nie nie po prostu chcialam ruszyc te moje papuzie i dlatego welonki puscilam ale juz sa spowrotem u siebie w akwa a papuzie plywaja po calym baniaczku:)

dzisiaj zmierzylam poziom amonu i kurde podniosl sie a wode podmieniam jakies 30 %

no i tak mysle zeby dokupic filtr jakis wewnetrzny.. jakis lepszy ale gabkowy czy jakos tak co wy na to? doradzcie cos Sad
Zapisane

anija23
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 31



« Odpowiedz #50 : Luty 12, 2009, 13:13:37 »

pewnie dostane -super- komentarze..

ale ostatnio przyjechali do mnie znajomi ktorzy dopiero co wrocili z USA noo i pisalam czesto z nimi na necie i opowiadalam ze mam akwa itd

no i chyba pomylili nazwe rybek i kupili mi 2 male paletki :/

polozylam je w workach na 20min na wode.. zgasilam swiatlo na 3 godzziny i modlilam sie w duchu zeby juz znajomi pojechali..

gdy je zapalilam paletki siedzialy w kacie a papuzie za korzeniem..

rano gdy wstalam i polecialam do akwa bylam w szoku bo paletki razem z papuzimi plywaly jak neonki w lawicy... caly czas razem plywaja, jedza i sie chowaja..

parametry wody
ph 7
gh 13
kh 6
temp 28 st.

co robic dalej?
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2009, 09:41:40 wysłane przez anija23 » Zapisane

anija23
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 31



« Odpowiedz #51 : Luty 13, 2009, 09:46:26 »

tylko prosze o wyrozumialosc.. bo wolalam je wpuscic niz meczyc cala noc w wiaderku !!
Zapisane

Xmodsss
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 145



« Odpowiedz #52 : Luty 13, 2009, 10:24:04 »

dobrze by było jak byś dokupiła jeszcze pare sztuk Grin Afro
Zapisane
anija23
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 31



« Odpowiedz #53 : Luty 13, 2009, 11:37:38 »

noo tak tylko czy paletki moga zyc z papuzimi ...

tzn plywaja razem i wyglada to przekomicznie...

zrobie foty i wstawie!!
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: