Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Lista DOBRYCH sklepów  (Przeczytany 136096 razy)
dj olcia
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #45 : Lipiec 03, 2010, 08:55:28 »

Bajcik sklep wętkarsko-zoologiczny Wink
ul.Wrzosowa 22 Przeźmierowo Grin
sklep bardzo dobrze zaopatrzony, niskie ceny rybek i sprzętów Grin, nad akwariami są wywieszone małe karteczki z dokładnymi informacjami rybek. Cheesy Jak często tam przybywasz dodają gratisy w postaci dodatkowej rybki Grin, obsługa miła i w temacie o wszystkich rybkach w sklepie czyli ok. 300 gatunków Grin Grin Grin
można tez zajrzeć na stronę bajcik.pl Wink
POLECAM! Good !
godziny otwarcia:
codziennie od 10 do 20
w niedziele od 10 do 13
 Grin Cheesy Grin
Zapisane

5 węgorków
4 kiryski
4 sumiki szkliste
1 półdzióbek
2 szczupieńczyki pręgowane
gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #46 : Lipiec 20, 2010, 21:33:23 »

blisko z Katowic, Bytomia, Tarnowskich Gór, Świerklańca, Piekar Śląskich

Świerklaniec
ul.Tarnogórska 75
Ogród Śląski - Gospodarstwo Szkółkarskie Antoni Żurek
http://www.zurek.com.pl/

Polecam ze względu na rośliny i ozdoby do akwarium, np:
- szklanka wgłębki - 3,50 zł
- "porcja" nurzańca (okazało się, że około 25 sztuk + pół szklanki mchu, bo się wyrwał przy okazji) 7,50 zł
- korzenie wszelkiej maści i rozmiaru: 5-200 zł (ale to już olbrzymy po 50kg)
- kamienie, lawa, korale itp od 5zł/kg Smiley
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2010, 12:30:23 wysłane przez gosieks83 » Zapisane
picekwyspa
Zainteresowany
**
Wiadomości: 120


« Odpowiedz #47 : Lipiec 26, 2010, 13:04:04 »

Witam poszukuje dobrze zapatrzonego sklepu akwarystycznego w Zachodniopomorskie.

Pozdrawiam Mariusz z Wolina
Zapisane
bloniu
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1180


Hoplias malabaricus


« Odpowiedz #48 : Lipiec 27, 2010, 10:43:45 »

Witam poszukuje dobrze zapatrzonego sklepu akwarystycznego w Zachodniopomorskie.

Pozdrawiam Mariusz z Wolina

Wystarczy przejrzeć wątek - ze strony trzeciej:

"Z racji ostatniego przeglądu sklepów w mieście polecam:
- Szczecin - Auchan
- Aquael Zoo
- Zdecydowanie największy wybór ryb, gorzej z krzaczorami. Za to obsługa całkiem spoko. Jest tam jedna fajna dziewczyna, która zaproponowała mi zestaw za blisko 3000 i bez mrugnięcia okiem prawie zapytała czy zapakować  Sklep jest od kilku miesięcy - póki co można polecić."
Zapisane

I consider myself as a one fish wolf pack
picekwyspa
Zainteresowany
**
Wiadomości: 120


« Odpowiedz #49 : Lipiec 27, 2010, 18:59:16 »

Tak Bloniu znalazłem.
Niestety wcześniej nie widziałem tego tematu i admin go przeniósł tutaj i znalazłem sklep.
Oczywiście dziękuje z góry za pomoc.
Zapisane
Agnus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1028


hydrozagadka


WWW
« Odpowiedz #50 : Lipiec 27, 2010, 19:56:10 »

- Ciechanów
- ul. Wojska Polskiego. Numeru nie znam ale sklep znajduje się zaraz przy wjeździe do centrum Ciechanowa od strony Przasnysza, tuż przy przystanku PKS.
- Dlaczego polecam?

Właściciel sklepu to AKWARYSTA. Człowiek z pasją i zaangażowaniem. Sklep jest mały, lokal kiepski ale AKWARIA ROBIĄ WRAŻENIE. Po prostu widać że ów człowiek zna się na rzeczy, zależy mu na faunie i florze.
Jeśli tylko wyczuje że rozmawia z osobą naprawdę zainteresowaną tą tematyką - jest o czym pogadać i można liczyć na sensowne porady.

Ceny jak to w sklepach, marża musi być. Ale warto - jedyny jak na razie dobry sklep akwa w okolicy (Ciechanów, Przasnysz, Mława, Pułtusk, Maków) jaki odkryłem. Warto się wybrać jeśli potrzebujecie ryb lub roślin (spory wybór!!) nawet jeśli to będzie wycieczka na kilkadziesiąt km.


Zapisane

etrusc
Nowy
*
Wiadomości: 15



« Odpowiedz #51 : Sierpień 19, 2010, 22:25:25 »

Mieszkam w Siedlcach woj. mazowieckie.
U nas sklepy to prawdziwy dramat. Są cztery z czego jak się wejdzie do dwóch to już człowiek wie co to szambo. Najbliższe sklepy dobrze zaopatrzone jakie znalazłem to dziś będąc w Mińsku mazowieckim.

Centrum Zoologiczno -Wędkarskie ul.Mireckiego 9 Mińsk Mazowiecki
Sklep jak ten region zaopatrzony bardzo dobrze. Ceny sprzętu jednak dość spore. Bardzo duży wybór rybek. Czysto. Jednak obsługa dość słabo zorientowana.

Amazonka ul.Siennicka1 Mińsk Mazowiecki.
Na allegro pod tym samym nickiem co nazwa firmy.
Ceny sprzętu bardzo drogie. Jednak ogromny wybór roślin i ryb. Akwaria duże wszystkie 160L i tak na oko około 100 takich zbiorników. Ryby zdrowe. Podobnie rośliny. Ceny obsady i roślin bardzo dobre. Nie wiem do końca jak ze znajomością tematu, gdyż nie wdawałem się mocno w rozmowy. Kobieta bardzo nie miła, koleś ani dzień dobry ani dowidzenia ani pocałuj mnie w d... Ale podkreślam rośliny i rybki ok.

Tyle ode mnie.

Prośba!
Poproszę o jakieś sklepy w kierunku Warszawy i w samej Warszawie.
Może być również Biała Podlaska i te okolice.
Generalnie ok 100km od Siedlec.
Zapisane
baniakmaniak
Andrzej
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2108



« Odpowiedz #52 : Sierpień 20, 2010, 07:04:44 »

Odwiedziłem niedawno Warszawę nie miałem dużo czasu ale byłem tu i tam w Arkadii jest sklep duży "Kakadu" są roślinki rybek też sporo ceny różne i obsługa kumata z jednym gościem rozmawiałem chyba z pół godziny i stwierdzam że zna się chłop na temacie. Sprzętu też dużo i są promocje można wyrwać coś taniej. Dużo sprzętu firmy Juwel akwaria, pokrywy, szafki zestawy są nawet świetlówki T5 odpowiedniki T8
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 10:40:31 wysłane przez baniakmaniak » Zapisane

Pozdrawiam Andrzej
Baniak 190l

Nie udzielam rad przez PW!
Zapraszam do wątku:
http://www.akwarium.net.pl/forum/zrob-to-sam/swiatlo-w-akwarium-zrob-to-sam-porady/
andriejewicz
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


« Odpowiedz #53 : Sierpień 24, 2010, 12:55:32 »

WARSZAWA
sklep przy ulicy Goldoniego 1

http://twojezoo.eu/

sklep wędkarsko-akwarystyczny
mogę polecić. jest trochę roślin, rybki też w dosyć ciekawym asortymencie + sprzęt akwarystyczny.
właściciel miły i rozmowny - pomoże, doradzi.

polecam
andriejewicz
Zapisane
Max 58
Każdy ma tak, jak sobie zrobi...
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 165



WWW
« Odpowiedz #54 : Grudzień 14, 2010, 18:46:25 »

Kraków - mogę do wcześniejszej listy dodać sklep przy ul. Limanowskiego (Panda?) miewaja ciekawe rybki i w różnych rozmiarach,
oraz niedzielną giełdę w szkole na os. Podwawelskim - dużo sprzedawców, ale oprócz handlowców - hodowcy i zapaleńcy z którymi warto wymienić doświadczenia. czynna w każdą (niemal) Niedzielę od 9-13.
Zapisane

Pozdrawiam słonecznie
Andrzej Wink
josetsu
Zainteresowany
**
Wiadomości: 58


« Odpowiedz #55 : Grudzień 21, 2010, 22:41:54 »

Katowice
Rzekotka.com
Warszawska 56

Akwarystyka, terraystyka oraz inne zwierzaki. Młody gośc znający w miarę branże, rewelacyjnie tanio ma Juwela!!!!!!!

www.rzekotka.com
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2011, 11:21:11 wysłane przez josetsu » Zapisane
vento
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1488


« Odpowiedz #56 : Grudzień 22, 2010, 01:56:44 »

Wrocław:

Sklep Trzmiel - akwarystyka i oczko wodne
54-438 Wrocław
ul. Rogowska 50b

BELIO
Nattec s.c.
ul. Na Grobli 20-24
50-421 Wrocław

Oba te miejsca to profesjonalne punkty, w których nie tylko kupimy taniej, ale zasięgniemy porad i przede wszystkim nikt nie wciśnie nam czegoś nie nadającego się do naszego zbiornika.

Polecam też giełdę zoologiczną:
każdy piątek od godz. 9:00
Ul. Giełdowa -boczna Ul. Karmelkowej
Kupimy tam niemal wszystko w cenach kilkukrotnie niższych niż w sklepach-niestety ryby i skorupiaki zazwyczaj w pół hurcie-np. za neony płacimy 1zł/szt, ale trzeba kupić 20szt.
Koszt wstępu-8zł, ale i tak się opłaca-zwłaszcza kiedy zakładamy zbiornik i chcemy za jednym razem kupić jak najwięcej.


ZDECYDOWANIE NIE POLECAM zaś niedzielnej giełdy przy świebodzkim (Ul. Robotnicza). Ryby często chore, a nawet dogorywające; sprzedawcy twierdzący, że 'sumy afrykańskie są nie agresywne i cały dzień pływają przy przedniej szybie', a 'do 50L spokojnie możemy kupić welona i kilka brzanek rekinich'; regularnie sprzedawane są rośliny do terrarium jako akwariowe, a ostatnio widziałem kawałek ściółki leśnej przywiązanej żyłką do korzenia i sprzedawanej jako mech akwariowy-no ręce opadają!!! Znam tam tylko jednego uczciwego sprzedawcę-reszta to bezczelni naciągacze.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2010, 01:58:43 wysłane przez vento » Zapisane

Morlinek
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 534



« Odpowiedz #57 : Grudzień 31, 2010, 19:14:38 »

Sklep Masson Chorzów 41-500 ul.Powstańców 2-super sklep,neony,żałobniczki za 1zł/szt.Sprzedawcy dość mili,ceny średnie (tetratec ex700 za 220zł).Dobry sklep  papa
Zapisane
oloix
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 205


« Odpowiedz #58 : Styczeń 01, 2011, 12:43:01 »

etrusc A sklep na Czerwonego Krzyża?  Uważasz ze on jest zły ? Brałem w nim rybki, i kupowałem trochę sprzętu. Sprzęt mają drogi ale rybki mogą być. Obsługa też miła.
Zapisane
owlman
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1205


« Odpowiedz #59 : Styczeń 01, 2011, 13:14:42 »

Cholerka . Zazdroszcze Wam . Podczas , gdy Polska akwarystyka stoi , Belgia /gdzie mieszkam / lezy i to na lopatkach .
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do: