Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Akwa Ogólne 45l / Krewetkarium 25l / Kostka 0,5l - (w planach) - FighterMan
Ankieta
Pytanie: Czy kostka roślinna 1l to dobry pomysł?
Tak
Tak, ale mi się to nie podoba
Nie

Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: Akwa Ogólne 45l / Krewetkarium 25l / Kostka 0,5l - (w planach) - FighterMan  (Przeczytany 21452 razy)
Piterix
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 908



« Odpowiedz #60 : Kwiecień 28, 2009, 13:48:56 »

Głosowałem na nie, kostka to powinna mieć od tych 25x25x25 czyli koło 15 litrów wtedy to jakoś wygląda..  a 1 litr... dużo pracy... efekty mogą być mizerne ziemia w tej kostce nie będzie się czuła nalepiej... A jeśli byś się jednak uparł - to ja bym posadził  1 cryptocoryne rubella i dał ciutek mchu na cienkim korzonku z tyłu. Obsada - kilka ślimaków (świderków i zatoczków) zresztą...  i tak uważam, że 1l to za małe akwarium.

Ciekawa stronka z tym projektem. Jak ja się wprowadzę do bloku o większym metrarzu to postawię 1200l Wink już się nie mogę doczekać... ale jeszcze trochę muszę zarobić na mieszkanie... potem na akwarium... no chyba dopiero gdzieś w grudniu...
Zapisane

Zapraszam do komentowania mojego baniaka. Ostatnia aktualizacja 08.09.2013 . http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/piterix-900l-ogolne-krotka-relacja-z-zakladania/
FighterMan
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 423


Kocham Ramirezy!!!


« Odpowiedz #61 : Lipiec 21, 2009, 19:27:31 »

Witam po długiej nieobecności.

W 45l dużo się zmieniło, więcej skał, więcej roślin i żwir. Ogólnie RESTART. Ale jósz po wszystkim i niedługo wrzuce fotki.


Kostki nie ma, ze względów ekonomicznych ( kasa się wtedy skonczyła ) a teraz się jakoś zniechęciłem do niej więc jej raczej nie będzie.

ZA TO BĘDZIE RESTART. Restart 25l z powodu zatoczków. Krewecie przeniosę do innego zbiornika razem z podłożem i wodą aby nie musiało dojrzewać a w 25 tak.
1. Żwirek będzie zupełnie inny. Substrat z AquaArt 5.4 kg. brązowo czarny bo krewecie nie za ładnie będą wyglądały.
2. Wyleci nurzaniec, Sagittara subulata i część Ludwig. Za wysokie.
3. Dojdą dwa korzenie. Z mchem.
4.Aranżacja się zmieni, aby krewetki było widać.
5.Dojdzie także anubias Nana.
Zapisane

FighterMan
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 423


Kocham Ramirezy!!!


« Odpowiedz #62 : Styczeń 01, 2010, 14:46:04 »

Akwarium sprzedane a u kupca w domu zostało rozje*ane więc zamykam.
6pkt regulaminu po raz enty.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2010, 14:49:49 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
 
Skocz do: