Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 309385 razy)
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #150 : Maj 05, 2007, 12:12:09 »

Podobno w Krakowie w chyba Cerfurze (nie wiem jak sie pisze  Tongue ) są naklejki z INFO, Napewno to pomaga bo jeśli ktoś nie ma dostępu do informacji to może dowiedzieć sie np: jaka powinna być temp.

A ja jeszcze nie zostałam oszukana  Good !
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #151 : Maj 05, 2007, 12:15:14 »

Ale w Krakowie są 2 Carrefoury (a w obydwu dawno nie byłam).
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #152 : Maj 05, 2007, 14:04:06 »

ojj... Nie pamiętam w którym ale postaram sie dowiedzieć  Roll Eyes CHYBA NA ZAKOPIANCE bo tam jest zoolog ale nie na 100%
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #153 : Maj 05, 2007, 14:09:49 »

W tym w Czyżynach też jest zoolog. Pamiętam że takie informacje widziałam też w jednym zoologu w Warszawie - ale nie pamiętam już gdzie.
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #154 : Maj 05, 2007, 18:20:23 »

Tak, tata mi powiedział że w Czyżynach był facet co dużo mówił o rybach i były INFO przy akwa's  Good !
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #155 : Maj 05, 2007, 19:14:53 »

Aaaa to możliwe! Zresztą bardzo dawno do zoologa w Czyżynach nie łażę, a do M1 to najwyżej po jedzonko dla rybek. Kupuję teraz albo w Arpisie na Mogilskiej albo w takim małym sklepiku na Grzegórzeckiej. Właśnie zamierzam w najbliższym czasie dokupić molinezje.
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #156 : Maj 05, 2007, 19:20:25 »

Ale mnie wnerwiają te duże sklepy (M2, GK) naprawde NIC NIE MA (albo jest DROGIE)  Wściekły  Lepsze są te prywatne (ale ceny też nie fajne) Ja jeżdze na giełdy i spx ale trzeba trafić na dane rzeczy  Grin

Naprawde POLECAM sklepik na Werneńczyka 7 /WSZYSTKO i zdrowe rybki, mądry sprzedawca, ale nie ma roślin  Good !

Ale podobno w Czyżynach koleś dużo mówi  Good !
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
ehro
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 113


« Odpowiedz #157 : Maj 05, 2007, 20:38:39 »

hmm wróciłem wczoraj z Niemczech Tongue i bylem chyba w wszystkich zoologicznych w okolicy w sumie wszystko było ok nawet sprzedawcy jak oglądałem "glonojady" to mówił ze do 50 cm rosną itp. widziałem nawet panaque nigrolineatus którego chciałem se kupić ale nie miałem pewności ze dojedzie do polski.... a 30 euro piechotom nie chodzi tak wracając do tematu wszystko było by oki gdybym nie zobaczył 5 paletek w 60 l i innych ryb w bardzo kiepskich warunkach.... na szczęście większość sklepów była ok sprzedawcy byli jakoś przyjaźniej nastawieni do ludzi i doradzali ale nie tak jak w Polsce ze welonek do kuli....
Zapisane

mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #158 : Maj 05, 2007, 21:07:53 »

Wy o kiepskich warunkach, a ja wręcz przeciwnie. Byłam w Glasgow (dwa dni temu wróciłam) i byłam tam w zoologu i o mało na zawał nie umarłam, jakie bombowe warynki tam mają. Każdy gatunek ryb w innych akwa. Paletki były w 200 litrach (i to nie było akwa pokazowe, bo one były na sprzedaż) i było ich 4. Ryby zdrowe, akwa czyściusieńskie, filtry i napowietracze w każdym i oczywiście grzałki. Ludzie tak super ekstra zoologa w życiu nie widziałam. Skalary może miały 112 litrów, ale było na pewno 50 centymetrów wysokości i były piękne. Podziwiam tego faceta SmileySmiley
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #159 : Maj 05, 2007, 21:14:12 »

Super!! Ja jak chodzi o Kraków to na Tomasza są dwa CUDOWNE akwaria morskie  Good ! W ok. 200l są paletki i 200l welonki  Good !

ALE gałęzatka za 10 zł  Shocked  Undecided  Wściekły
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
paupuk2
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 252



« Odpowiedz #160 : Maj 05, 2007, 21:43:59 »

Ja to chodze do sklepu na ul lenartowicza i tam nie zostalam nigdy oszukana facet jest mily i ma bardzo duza wiedze na temat akwarystyki i nietylko wiec ludzia mieszkajacym w krakowie polecam tan sklep. I co podejzewam dla nas wszystkich wazne bojowniki plywaja tam w akwariach a nie w kubeczkach Good !
Zapisane
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #161 : Maj 05, 2007, 21:45:50 »

Dzięki za Adres  Good !
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
Bubo bubo
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 182



« Odpowiedz #162 : Maj 05, 2007, 22:02:46 »

widziałem nawet panaque nigrolineatus którego chciałem se kupić ale nie miałem pewności ze dojedzie do polski.... a 30 euro piechotom nie chodzi

To lepiej kup sobie w Polsce - ceny podobne, np w TESCO na Prokocimiu w Krakowie 96zł a raczej napewno dozyje ci do momentu przyjazdu do domu Smiley
Zapisane

450 l : 6 Pterophyllum scalare,3 Ancistrus sp. 3 Platydoras costatus,  3 Hoplosternum thoracantum, 3 Crossocheilus siamensis, 4 Ancistrus sp. 5 Corydoras sp.
mihco
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 762


Ziom


« Odpowiedz #163 : Maj 05, 2007, 22:26:08 »

Niestety w Łodzi nie znalazłam żadnego porządnego sklepu ;( każdy w którym byłam mnie oszukał na swój sposób :/ masakra mówie Wam. A ceny to już w ogóle szkoda słów.
Zapisane

Dzień, który przynosi nowe życie, może być niezwykły, tak jak niezwykłe może być życie, które przychodzi każdego dnia
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #164 : Maj 06, 2007, 16:50:30 »

widziałem nawet panaque nigrolineatus którego chciałem se kupić ale nie miałem pewności ze dojedzie do polski.... a 30 euro piechotom nie chodzi

To lepiej kup sobie w Polsce - ceny podobne, np w TESCO na Prokocimiu w Krakowie 96zł a raczej napewno dozyje ci do momentu przyjazdu do domu Smiley

W Trojmiescie tez dostaniesz. W Tesco na Karwinach albo w Okazie. Z tego co pamietam to L190 ok 80. Panaque nie sa takie drogie jak np L200 (150,-PLN).
Ja kupilem L191 malego ok 10cm za 40 zl w tesco i duzego za 94,- a to prawie to sam, co L190 - imho nawet troche ladniejsze. W Okazie mieli male L200 po 80,-!!!
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: