Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 62
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak sprzedawcy robią w konia?  (Przeczytany 312935 razy)
Akasha
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 12


« Odpowiedz #435 : Marzec 18, 2008, 20:52:59 »

He,he ja ostatnio musiałam tłumaczyć sprzedawcy jakie gatunki krewetek ma w swoim akwa Tongue A z jednym pajacem sprzeczałam się o gibicepsa,bo chciał mi go sprzedać jako zbrojnika niebieskiego,może i jestem początkująca,ale umiem odróżniać gatunki Wink
Zapisane

"Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to,co oswoiłeś"    A.S.Exupery
PiotrasJ
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


ładna rybcia:)


« Odpowiedz #436 : Marzec 19, 2008, 15:16:28 »

Sprzedawcy ciągle robią w konia... tylko najbardziej denerwujące jest to jak oni celowo zmylają kogoś dla paru żeczy... np. żebyś zapłacił jak najwięcej, żebyś tylko u niego kupował i żeby ci ryby zdechły żebyś przyszedł po nowe xD Cheesy

to ostatnie to żart..(gupi)
Zapisane

Akwa 25l   

5x gupik

moczarka kanadyjska

filtr elite
 
oświetlenie: lampa nad akwa:) (11W)
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #437 : Marzec 20, 2008, 17:27:47 »

Dzis bylam w zoologicznym na moim osiedlu : od jakiegoś czasu mieszka tam wielki plecostomus-ktoś przyniósl , i pare dni temu pojawil się drugi. Jeden z kilientów komentuje tą sytuacje ''o już dwa są'' , a pani sprzedawczyni na to :''tak niedawno dostalismy drugiego, i wie pan co -okazalo się że to parka!''.
 Undecided no ręce mi opadly.......
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2008, 20:05:43 wysłane przez ala » Zapisane

sircula
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 493



« Odpowiedz #438 : Marzec 20, 2008, 18:02:00 »

Dlaczego Ci ręce opadły?

ps.zwróć uwagę na pisownię.
pozdr
Zapisane

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem
<br>http://www.artrock.pl/recenzje_sc.php?id=2365
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #439 : Marzec 20, 2008, 20:08:40 »

Dlaczego Ci ręce opadły?

ps.zwróć uwagę na pisownię.
pozdr
sorki za pisownię już poprawilam Embarrassed
Ręce mi opadly dlatego że wszystkie zródla podają że odróżnienie plci u tego gatunku zbrojnika jest niemożliwe gdyż dymorfizm pluciowy nie występuje. A pani sprzedawczyni widać odróżnia bez problemu.
Zapisane

sircula
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 493



« Odpowiedz #440 : Marzec 20, 2008, 20:40:56 »

Hehe...Czepiamy się trochę. Cheesy  Zródła ogólnie też podają , że większość plecostomusów w akwariach to wcale nie ten gatunek , a inny podobny . Cieżka z nimi sprawa. A pani może zauważyła , że mają się ku sobie Grin
Ogólnie wymagajmy znajomości podstaw , ale nie tego, że kazdy sprzedawca będzie ekspertem:)
pozdrawiam

Zapisane

"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem
<br>http://www.artrock.pl/recenzje_sc.php?id=2365
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #441 : Marzec 20, 2008, 22:40:19 »

''maja się ku sobie'' to może i ofszem bo siedzą prawie na sobie Grin (są 2 ,oba ok. 30cm a akwarium z 80l. i kupa innych ryb) ale wogule sie nie poruszają... wygląda to raczej żalośnie Sad
Zapisane

Kaman3000
Gość
« Odpowiedz #442 : Marzec 21, 2008, 15:24:49 »

Ostatnio pewna pani zapytała się sprzedawcy: czy te rybki (skalary) mogą żyć z neonami w akwarium 54l? Ależ tak, oczywiście!

 Undecided
Zapisane
speedeecat
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 530


http://www.moja-akwamania.za.pl


WWW
« Odpowiedz #443 : Marzec 21, 2008, 16:11:16 »

To ja może z innej beczki - pierwszy raz się spodkałem z tak mozolnym sprzedawcą jakim jest rybarium.pl zamówienie realizowane 2tyg!! Co prawda ceny mają dosć niskie ale termin oczekiwania przesyłki jest powalająco powolny mało tego kontakt z tym sklepem graniczy z cudem mi do dzisiaj nie odpowiedziano ma E-MAIL, SKYPE, GG a na infolinii jest tylko automat MASAKRA - jeżeli komuś zalezy na czasie realizacji przesyłki to stanowczo ODRADZAM!!!
Zapisane

Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #444 : Marzec 21, 2008, 20:36:17 »

Hmm dziwne...Chłopaki z Rybarium zawsze się starali i przesyłki większości dochodziły na czas a kontakt też super z tego co wiem i nawet doradzają-nie tylko o sprzęcie Wink
Zapisane

porlock
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


« Odpowiedz #445 : Marzec 24, 2008, 00:14:04 »

W rybarium zostawilem juz ponad 1000zł i nigdy nie mialem zadnych problemów.
Zapisane

Titus
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4



« Odpowiedz #446 : Marzec 24, 2008, 17:20:48 »

Niedawno kupowałem jbl-a na rybarium.pl. Czekałem cztery dni i nie dostałem paczki. Zadzwoniłem do nich i Pan przyznał że zapomniał wysłać. Po małym ścięciu przez telefon na drugi dzień Pan przywiózł mi filtr do domu. Mały minusik dla nich.
Zapisane
speedeecat
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 530


http://www.moja-akwamania.za.pl


WWW
« Odpowiedz #447 : Marzec 24, 2008, 20:15:21 »

Witam - paczka doszła
mały upDate do mojego poprzedniego "narzekadła" odnośnie rybarium.pl mianowicie okazało się iż zapomnieli wysłać do mnie paczki  Wściekły jak można zapomnieć prowadząc sklep internetowy? no nie wazne po dłuuuuuuugim czasie odezwał się do mnie na GG ktoś z rybarium pisząc że paczka wysyłana jest dopiero 20.03 no ale na drugi dzień tj. 21.03 doszła - poczta polska priorytet "tak jak zamawiałem" i juz na 2 dzień super myślę sobie tylko co to znaczy "zapomnieć wysłac"?? ehhh te sklepy internetowe Sad Dodam że na E-MAIL ani na SKYPE cisza do dzis i pewnie tak pozostanie masakra.. na allegro jeszcze sie tak nie przejechałem jak na rybarium hehehe Shocked
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 20:19:25 wysłane przez speedeecat » Zapisane

milosnik_ryb
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162



« Odpowiedz #448 : Marzec 25, 2008, 13:39:47 »

tak pamiętam taki jeden raz...mam akwarium 50 L. i jeszcze nie wiedziałem nic o minimalnym litrażu dla skalarów...poszedłem do zoologa i pytałem sie czy skalarki mogą być do akwarium 50 l. pani powiedziała że oczywiście to wielkie akwarium.Po kilku dniach jeden zdechł a drugi oddałem.Podam adres tego sklepu żebyście uważali:

Sklep zoologiczny Stefania Wrona
Kielce,Plac Wolności 3
Zapisane

Akwarium 126 L

24 neonnów czerwone
4 kirysków
2 sumiki szkliste
4 zbrojniki niebieskie
4 bocje siatowane
PGR
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 706


where are those good old-fashioned values?


« Odpowiedz #449 : Marzec 28, 2008, 13:03:52 »

hmmm... kupilem na allegro w duzym sklepie (na razie nie bede psul opini, zobaczymy co z tego wyjdzie- jak co zaktualizuje) 100ml erect moss i 100ml christmas moss... a dostalem 20ml stringy (chwast oblesny, a fuuu) i z 10 galazek x-mossa... niezle nie? to dopiero "pomyslka" Wink
Zapisane

Strony: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 62
  Drukuj  
 
Skocz do: