Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 199201 razy)
mrs
:)
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3492

bla bla bla...


« Odpowiedz #405 : Czerwiec 16, 2011, 07:59:21 »

Na 8 Wink
Mógłbym być Twoim starszym bratem Smiley
Zapisane

DawidK1
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #406 : Lipiec 20, 2011, 19:05:35 »

A teraz zauważyłem temat więc i ja też coś o sobie napisze: Mam na imię Dawid mam 26lat idzie  27 poza akwarystyką interesuję się sportem, muzyka, pisze wiersze, modelarstwo, przyroda. Aktualnie uczęszczam na fundację dla niepełnosprawnych i szukam sobie dziewczyny choć w moim przypadku to trudne, oraz jestem forumowiczem na forum terrarystycznym i o żółwiach.  Moje akwarium to 300l. z 2 żółwiami pokazywane tu na forum. Akwarystyką interesuję się od małego od gupika w słoiku potem było 8l. i wszystkie błędy jakie można popełnić, potem 40l. następnie około 100l.a prawdziwą wiedzę jak dbać o rybki i rozróżniać gatunki i inna wiedzę  zaczołem czerpać  jak powstało pismo Magazyn Akwarium i potem internet. I dopiero teraz uważam że ma profesjonalne i porządne akwarium. Myślę że to kim jestem nie będzie dla was przeszkodą i że mnie zaakceptujecie jak do tej pory i że dzięki wam i forum mogę pogłębiać wiedzę i rozwijać swoją pasję. Moje gg. to 13365343.
Zapisane

Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #407 : Lipiec 20, 2011, 20:37:55 »

szukam sobie dziewczyny choć w moim przypadku to trudne,

A to dlaczego ? (jeśli można wiedzieć)
Masz za wysokie ambicje, czy jak?


Poza tym, jeśli będziesz miał pytania to pisz, zawsze pomogę na ile będę umiał.
Zapisane

DawidK1
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


« Odpowiedz #408 : Lipiec 20, 2011, 20:45:11 »

Chodzi o to ze nie jestem przystojny i na sama fotkę np. jak wyśle już nie piszą bo przez neta też próbuję  a i na słowo niepełnosprawny jestem gnojony nazywany od ułomnych brzydali nawet porozmawiać nie chcą tylko gnoja i po około 15 min. po spotkaniu czesto tak mam itp. nie mam za wysokich wymagań szukam normalnej z fajnym charakterem nie wygląd. A chcesz wiedzieć co mi jest?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 20:47:27 wysłane przez DawidK1 » Zapisane

thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #409 : Lipiec 20, 2011, 20:46:18 »

Hahaha oj chopoki chopoki, po 30 lat mają a dalej dusza nastolatka w was siedzi Cheesy tak trzymac !

Ja mam na imię Mateusz, mam 15 lat, i na tyle się czuje. Więcej nic nie pisze bo nie ma w tym nic interesującego. Smiley
Zapisane
wbchgkv
Pan akwarysta
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 557


Elektryka akwariowa mnie dobija ...


« Odpowiedz #410 : Lipiec 20, 2011, 20:48:39 »

Bardzo ciekawy temat! Że też dopiero teraz go odkryłem!

To zaczynajem!

Jak już napisał kolega, facet zatrzymuje się na trzydziestce, zatem mam 30 lat Cheesy
Kierunków ukończyłem trochę, niestety żadnego związanego z akwarystyką. Akwarystyką zajmuję się tylko hobbystycznie.
Z wykształcenia jestem polonistą, matematykiem i ekonomistą Cheesy Nie lubię się chwalić, więc nie będę pisać co i gdzie i kiedy kończyłem, bo chyba niewielu to interesuje. Napiszę tylko, że niedawno zostałem doktorem ekonomii. Z zawodu jestem nauczycielem (drugie hobby) oraz dyrektorem finansowym, administracyjnym, kierownikiem, pracownikiem-sekretarką, księgowym, informatykiem i sprzątaczem w jednym, czyli wspólnikiem w średniej wielkości biurze rachunkowym w okolicach Warszawy.

Interesuję się pieniędzmi. Stąd kierunek wiodący: ekonomia.

Jestem wiecznym kawalerem i nie zanosi się na to, abym szybko wydostał się z tego stanu cywilnego.

W domu od zawsze stało akwarium. najpierw było beznadziejne 40l, potem 60l profilowane z masą kłopotów. Kolejne to tzw. dostawka, czyli 60l+45+2x30l. Do dzisiaj ostały się tylko trzydziestki pod opieką siostry (teoretycznie). Ja muszę się zadowolić "marną" 360'tką. Raczej większego w tym mieszkaniu mieć nie będę, zatem inwestuję w obecne. Chyba wezmę kredyt we frankach na udoskonalenie akwarium. Teraz opłaca się brać kredyty w szwajcarskiej walucie, kiedy stoi wysoko.

Lubię hodować roślinki na parapecie.
Nie lubię, gdy ktoś narzeka na wysokie raty kredytów we frankach (wiadomo  było przecież, że przez 30 najbliższych lat frank nie będzie na poziomie 2 PLN, więc po co brano?).
Nie lubię także własnej babci, która bierze kredyty, bo dają Cheesy
Ulubiony sok: marchewkowy
Ulubiony kolor: piaskowy
Ulubione auto: VW Sharan (mam nareszcie po latach wyrzeczeń)
Musyki nie słucham, telewizji nie oglądam (poza TVN24 i TVN CNBC)
Ze zwierząt tylko ryby wchodzą w grę.
Ulubiony biotop w akwarium: Czarne wody Ameryki Południowej (Orinoko i Rio Negro)
Ukochane ryby: Wężogłowy i Zbrojniki.

To tyle. Po więcej informacji odsyłam w kierunku PW. Cheesy
Zapisane

Uzależniony od stawiania trzech czarnych kropek...
NAZYWAM SIĘ >wbchgkv<. PROSZĘ POPRAWNIE WYMAWIAĆ I ZAPISYWAĆ IMIĘ MOJE!
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #411 : Lipiec 20, 2011, 20:58:00 »

hahahahahahahah
mistrzu !
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #412 : Lipiec 20, 2011, 21:02:13 »

DawidK1, jeśli ci tylko Bóg w pewnym miejscu nie poskąpił to jak każdy facet swoją połowę znajdziesz i nawet śmiem twierdzić, że wbchgkv  znajdzie w końcu Babę co zatrzymała się też na 30  Good !
Zapisane

wbchgkv
Pan akwarysta
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 557


Elektryka akwariowa mnie dobija ...


« Odpowiedz #413 : Lipiec 20, 2011, 21:09:46 »

Pożyjemy, zobaczymy. Może kiedyś...

@DawidK1:
Nawet wada wzroku jest niepełnosprawnością. Spójrz zatem ile osób wkoło jest niepełnosprawnych! Niepełnosprawność nie jest żadną, podkreślam ŻADNĄ przeszkodą do związków. Mam wychowanka (teraz będzie w klasie maturalnej) z wadą słuchu, okularami i bezwładnością w lewej ręce (nie może nią ruszać w ogóle), a rwanie ma na moje oko najlepsze z całej klasy. Nie piszę tego, aby pocieszyć, ale aby przełąmać wszechobecny stereotyp! Niepełnosprawność często jest przywilejem, a nie przeszkodą!

Wszystkiego dobrego Wink
Zapisane

Uzależniony od stawiania trzech czarnych kropek...
NAZYWAM SIĘ >wbchgkv<. PROSZĘ POPRAWNIE WYMAWIAĆ I ZAPISYWAĆ IMIĘ MOJE!
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #414 : Lipiec 20, 2011, 21:20:23 »

Zajdź kiedyś przed Hipermarket i zobacz na miejsca dla niepełnosprawnych Wink oprócz kilku dziadków reszta to sami Bogaci ludzie z pięknymi (choć nie zawsze Cheesy) i bogatymi żonami.
A w dni przedświąteczne nie ma już pustych miejsc dla niepełnosprawnych.

Jak już się przyjrzysz to zrozumiesz, że twoje obawy są bezpodstawne Wink
Zapisane

gosieks83
ZAKREWETKOWANA
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 708



WWW
« Odpowiedz #415 : Lipiec 20, 2011, 21:27:05 »

wbchgkv ty to potrafisz zagadać  Wink

DawidK1 nie łam się, przełam się! Teściowa pracuje z  niepełnosprawnymi - zwykle oni sami starają się 'dostosować do stereotypu' jakkolwiek źle to by nie brzmiało... mam też kuzyna, który od urodzenia nie słyszy i nie mówi - temu dopiero ciężko nawiązać nowe kontakty, ale stara się i jakoś wychodzi Wink

No to ja też coś naskrobię od siebie, choć po wbchgkv będzie ciężko Was zaskoczyć Wink


Jako, że forum akwarystyczne, zacznę od kotów  Grin Od 3 lat mam dwa - dachowca [T(r)ola] i maine coona [Tadeusz], które nieustannie mnie śledzą... albo taka moja paranoja  Huh



Mam też aparat CANON 400D i niektórzy twierdzą, ze nawet czasami mi jakieś zdjęcie wyjdzie  Cool



Mam parę tysięcy krewetek maści wszelakiej, krwi czystej, w akwariach dziewięciu  i dobrze mi z tym... tylko powierzchni płaskich w domu zaczyna brakować...  Undecided

I męża mam - co niektórych martwi trochę, ale większości zwisa i powiewa Tongue



Jak na kobietę przystało - lat mam 18  Tongue i tak już zostanie - proszę się nie sprzeczać!

Na forum od pierwszego zbiornika 35l, tj od maja (?) 2010 roku. Jak widać szybko się to u mnie 'rozwija'.

Od początku roku 2011 jestem członkiem, a może raczej członkinią Górnośląskiego Stowarzyszenia Akwarystów - a to dlatego, że zrzesza się tam fura fajnych ludzi i ciekawe imprezy organizuj... emy Smiley

Mam konto na FB i NK (nooooo nie wypisałam się jeszcze), i swoje kilka stronek w tym m.in. http://www.krewetkarium.com i http://www.facebook.com/krewetkarium na które serdecznie zapraszam!


...a że tylko mgr to dyplomem się chwalić nie będę Tongue
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 21:33:48 wysłane przez gosieks83 » Zapisane
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #416 : Lipiec 20, 2011, 21:32:15 »

I tez bardzo ciekawy opis Smiley
Aaaa ja to nawet nie mam co opisywac haha
Zapisane
Anubis-RE
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 955



« Odpowiedz #417 : Lipiec 20, 2011, 21:43:00 »

Gosiek, Tadeusz wygląda czadowo Cheesy
Zapisane

wbchgkv
Pan akwarysta
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 557


Elektryka akwariowa mnie dobija ...


« Odpowiedz #418 : Lipiec 20, 2011, 21:51:28 »

Cytuj
wbchgkv ty to potrafisz zagadać
Takie zboczenie zawodowe. Muszę umieć zagadywać i nawijać na okrągło o rzeczach coraz to innych, aby nie zanudzić społeczeństwa. Się ma ten talent.

Gosiu, śliczne kociaki. Zawsze chciałem mieć Kotka perskiego, ale jestem uczulony Cheesy
Zapisane

Uzależniony od stawiania trzech czarnych kropek...
NAZYWAM SIĘ >wbchgkv<. PROSZĘ POPRAWNIE WYMAWIAĆ I ZAPISYWAĆ IMIĘ MOJE!
thunderdome
Bywalec
****
Wiadomości: 540


HARDCORE 4 LIFE!


« Odpowiedz #419 : Lipiec 20, 2011, 21:53:55 »

Tak sobie myślę, co ja za 20 - 15 lat będę robił ? Wy tak tu wszyscy magistry, nie magistry i wgl..
Zapisane
Strony: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: