Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 35
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapraszam... przedstawmy się !  (Przeczytany 196774 razy)
pynia
Nowy
*
Wiadomości: 27


« Odpowiedz #30 : Kwiecień 29, 2004, 12:13:34 »

Cześć! To i ja się dołączę!
Mam na imię Agnieszka, mam 30 lat z haczykiem (malutkim), mieszkam w Sosnowcu. Zainteresowania - poza akwarystyką - przeróżne i liczne - ostatnio najwięcej czasu mi zajmuje cud dziewczyna co ma 3 lata :wink: . Akwarystyką się zajmuję około 18 lat z 14 letnią przerwą  :wink: ostatnio mam akwarium od 15 miesiąca, narazie 60l (marzę o 300l).
Zapisane

pozdrawiam, Agnieszka
60l: para ramirezek, 16 neonów Innesa, 5 neonów czarnych, 3 kiryski pstre, 1 otosek.
Ghostek
Nowy
*
Wiadomości: 13



« Odpowiedz #31 : Maj 01, 2004, 17:45:37 »

Witam,jestem Przemo z Ostrowa Wlkp.akwarystyką zajmuje sie odkąd pamietam,lecz tak naprawde na powaznie od jakiegos roku.poza akwarystyką interesuje sie wedkarstwem i muzyką.mam 24 lata,ostatnio zaczołem bawic sie w holedra :wink:  i jak narazie wyniki są całkiem całkiem jesli chodzi o roslinki Smiley
to by było na tyle

pozdrawiam
Zapisane

Życie dało mi szanse ja nie mogę jej zmarnować,obraliśmy ten tor na tym torze chcemy zostać...Smiley
zax
Nowy
*
Wiadomości: 1


WWW
« Odpowiedz #32 : Maj 15, 2004, 20:54:47 »

Witam - własnie sie zarejestrowałem:) akwarystyka gości u mnie odkąd pamiętam, mój tata zajmował sie profesjonalna hodowlą piekniczkowatych-na sprzedaz, a ja z bratem "bawiliśmy" sie  w pielęgnice Smiley hehehe można powiedzieć ze mieliśmy wszystko co pływa....Tongue
Dzięki góralowi dostałem adresik do tego forum i mam nadzieje ze bede sie tu udzielał Smiley

Witam wszystkich
Zapisane

CICHLASOMA SAJICA Smiley
wirek
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 325


« Odpowiedz #33 : Maj 18, 2004, 11:32:50 »

Stary jestem, sporo po 40. Z zawodu inżynier chemik. Mam 90-litrowe akwarium, tak mniej więcej Azja południowo-wschodnia ale nie rygorystycznie. Trochę kaktusów (nie w akwarium, oczywiście). Dzieciaki mają chomika. Tak po za domem i pracą to lubię chodzić po górach i lasach, biegam maratony i marszobiegi 100-kilometrowe na orientację
Zapisane

Tańczący z rybkami
Inka
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #34 : Maj 21, 2004, 17:52:44 »

Hej mam na imię Iwona i 27 lat. Pierwsze moje akwa było w wieku 13 lat, miałam go przez około 5 lat. Hodowałam w 32l. głównie głupiki i to w max zarybieniu, he he he. Doszło do tego że potrafiła tam być nawet ponad setka. Potem była przerwa i od prawie 5 lat mam spory baniak 440 l. !!!! Fascynują mnie pielęgnice. Do chwili obecnej miałam Bardzo duże Severyny, i inne tam pielęgnice. marzyłam o UARU, potem o akwa holenderskim z neonami czerwonymi, ale koszty holendra mnie przeraziły więc, wróciły w łaski pielęgnice. Dziś właśnie jedzie do mnie z Wrocka 50 sztuk pyszczaków z Mbuna!!! Już się nie mogę doczekać.

Jeżeli ktoś z Was chciałby podzielić się informacjami na temat pysi   Cheesy  to chętnie pogadam. GG 317 98 44.
Zapisane

michał
Bywalec
****
Wiadomości: 577



« Odpowiedz #35 : Maj 22, 2004, 08:28:37 »

a może się skusisz na paletki Smiley
Zapisane

Błądzić to rzecz ludzka!?!
Inka
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #36 : Maj 22, 2004, 08:36:45 »

kiedyś myślałam a jeżeli miałaby wybierać to wybrałabym UARU z większych ryb. paletki są dla mnie trochę uklepane choć są piękne. Wszystkojednak  zależy od tego kto w jakich rybach to piękno widzi.
Zapisane

michał
Bywalec
****
Wiadomości: 577



« Odpowiedz #37 : Maj 22, 2004, 08:39:12 »

ja podziwiam wszystkie ryby Cheesy a URAU mają niezły charakterek :wink:
Zapisane

Błądzić to rzecz ludzka!?!
Inka
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #38 : Maj 23, 2004, 19:43:22 »

No już u mnie pływają pysie Smiley. Troszkę ślicznej drobnicy. Są malutkie a już pokazują swój charakterek. Jest na co popatrzeć.

Zaaklimatyzowały się chyba dobrze bo przez dwa dni żadna z 50 szt. nie zdechła.
Zapisane

michał
Bywalec
****
Wiadomości: 577



« Odpowiedz #39 : Maj 23, 2004, 19:51:18 »

wow aż 50 szt. to nie za dużo jak na pierwszy raz
Zapisane

Błądzić to rzecz ludzka!?!
Inka
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #40 : Maj 23, 2004, 20:03:42 »

Wydaje mi się, że nie. Rybki mam od kilku lat, pyszczaki od dwóch dni. Co do ilości to wydaje mi się, że jest ok. Jeżeli byłoby ich mniej nie byłoby ich widać, a tak jest fajnie. Akwarium przygotowałam z mojego punktu widzenia dobrze (jak ktoś chce to podeślę na maila zdjęcia). Rybki mają sporo zakamarków, są rośliny. Może zestaw ryb ktoś skrytykować, bo przyznam się, że kierowałam się głownie walorem estetycznym, zadanie domowe dotyczące charakterku rybki jednak odrobiłam. Wpuszczenie tylu rybek na raz może trochę przyhamuje ich temperamencik i mam z głowy problem dokupywania ryb, nie zamierzam dokładać im kolegów.
Zapisane

michał
Bywalec
****
Wiadomości: 577



« Odpowiedz #41 : Maj 24, 2004, 18:26:15 »

powiem ci że jestem ciekaw jak wygląda twoje akwa podeśli mi zdjęcia
Zapisane

Błądzić to rzecz ludzka!?!
Inka
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #42 : Maj 24, 2004, 20:23:19 »

właśnie jestem po pierwszej sesji zdjęciowej Smiley. jeszcze ich nie oglądałam, ale zaraz coś wymodzę i podeślę  Smiley
Zapisane

atusia
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 383



« Odpowiedz #43 : Maj 24, 2004, 21:20:14 »

Inka, tu na forum jest galeria zdjęć Smiley mogłabyś wrzucić fotki, z chęcią obejrzę Twoje pysie Smiley
http://akwarium.prx.pl/forum/viewtopic.php?t=1270
Jak się nie mylę, to Tomlsv "opiekuje się" galeryjką.
Zapisane

Pozdrawiam Beata
 

240l-paletki
Inka
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #44 : Maj 24, 2004, 22:34:03 »

właśnie już jestem po wstępnej sesji Smiley wysłałam juz zdjęcia Smiley
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 35
  Drukuj  
 
Skocz do: