Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Aqua 112l (obsada)  (Przeczytany 16647 razy)
jemioluszka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 222



« Odpowiedz #30 : Sierpień 23, 2008, 11:11:17 »

Dostałam ostrzeżenie:) Jak widać. Nie mam zamiaru więcej wdawać się w dyskusje ani z tobą ani z żadną inna osoba bo mam tylko wtedy problemy:) Dawałam rady. Problemy masz i będziesz miał na własne życzenie. Szkoda mi tylko tych ryb, ale mam nadzieję ze komuś je oddasz
Zapisane

126l:
5 neonów czerwonych
5 neonów inessa
5 kirysków pstrych
3 otoski
parka pretników karłowatych
krewetki amano
MANIEK
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 136



« Odpowiedz #31 : Sierpień 23, 2008, 15:16:19 »


maniek - masz ty już jakąś obsadę skleconą?


Mam zamiar mieć 2 gatunki. Saulosi i yellołki Smiley
Domasoni oddałem ale zostały mi jeszcze auratusy.

Pozdrawiam, Maniek.
Zapisane

240- paletkarium:)
xenotodon
Bywalec
****
Wiadomości: 411


« Odpowiedz #32 : Sierpień 23, 2008, 15:29:46 »

obsada spokojna. może być, ale (wbrew tutaj panującej opini) zagęściłbym ich ilość do 12-15 szt. (tzw. przerybienie kontrolowane), zastosował potężną filtrację i zminimalizował ilość dekoracji (co by sobie pojedynczy okaz nie wyznaczył terytorium). tak sam robię w 120l zbiorniku z dorosłymi różnymi gatunkami (co prawda z przymusu, bo ludzie mi je znoszą) i jest zazwyczaj spoko. gorzej jak zmniejsza się obsadę - 5,6 sztuk=wojna totalna, wtedy wrzucam "awaryjne" giętkozęby i znowu robi się porządek.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 15:37:10 wysłane przez xenotodon » Zapisane
kamilvia123
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9



« Odpowiedz #33 : Grudzień 27, 2008, 19:39:14 »

to może przejdziecie na jakiś czat i tam sobie pogadacie?
po co tu sobie docinać?

maniek - masz ty już jakąś obsadę skleconą?
i ja się z nim zgadzam  Smiley
Zapisane

akwa 50l
8 gupików
1 glonojad plecostomus
3 platki
1 balonowa samica
1 kirysek spiżowy
gibonek
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 109


« Odpowiedz #34 : Grudzień 30, 2008, 10:25:25 »

obsada spokojna. może być, ale (wbrew tutaj panującej opini) zagęściłbym ich ilość do 12-15 szt. (tzw. przerybienie kontrolowane), zastosował potężną filtrację i zminimalizował ilość dekoracji (co by sobie pojedynczy okaz nie wyznaczył terytorium). tak sam robię w 120l zbiorniku z dorosłymi różnymi gatunkami (co prawda z przymusu, bo ludzie mi je znoszą) i jest zazwyczaj spoko. gorzej jak zmniejsza się obsadę - 5,6 sztuk=wojna totalna, wtedy wrzucam "awaryjne" giętkozęby i znowu robi się porządek.



Signed ,to dobry motyw jest sam probowalem takiej akcji ,ciekawa sprawa i tez w 112 miedzyinnymi tez z saulosi i nawet jedna burundi waleczna sie ostala czyli w 112 9 z czego zostalo 7 bo ofc nie dopinowalem sobie odlowu w sklepie i zamiast 1samiec +3 bylo 3+1samica aff,jeden minus nie ma szans na potomstwo
Zapisane

amazonius fanaticus
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: