Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Brzuch guramina ???  (Przeczytany 17942 razy)
Karol
Zainteresowany
**
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #15 : Kwiecień 23, 2005, 21:08:03 »

To u mnie myślę że podobnie...
Zapisane
Jarecki
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 604



« Odpowiedz #16 : Kwiecień 23, 2005, 22:36:23 »

Z odmiany złotej i niebieskiej będą guraminki niebieskie i złote.Nic ciekawego raczej się nie wydarzy jesli chodzi o poplątanie barw.Natomiast zastanawiam się czy ta złota odmiana bardziej czerwona skrzyżowana z niebieskim marmurkiem jest w stanie odziedziczyć złoty kolor i marmurkowy wzór.
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #17 : Kwiecień 23, 2005, 23:10:52 »

Kurde. Bo u mnie nie mogę dostać samiczki złotej. Są co prawda ryby tej odmiany ale są młodziutkie, a ja chciałbym taką co by już cechy płciowe wykazywała. A takie to niestety same niebieskie  Sad
Zapisane

Jarecki
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 604



« Odpowiedz #18 : Kwiecień 24, 2005, 00:03:29 »

Rozumiem.Z młodych trzeba zakupić całe stado niestety.Tylko czy aż tak koniecznie musi być złota samica?Zawsze to kolorowiej. :wink:Tak skoro to dotyczy koniec końców, przyszłego karmienia labiryntów. Lukas z sopotu jesteś to masz pod ręką w sprzedaży taki pokarm "protogen" 20zł za 18ml granulatu pierwotniaka w postaci przetrwalnikowej.Podobno ideał do karmienia narybku chocby gurami.A może masz już z tym jakieś doświadczenia?
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #19 : Kwiecień 24, 2005, 09:48:27 »

Nie znam tego pokarmu. Pierwsze słyszę. A co masz na myśli, mówiąc ze mam go pod ręką? Gdzie mogę go kupić? Ja wszystkie swoje młode karmię micro.
Zapisane

Jarecki
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 604



« Odpowiedz #20 : Kwiecień 24, 2005, 18:58:17 »

http://colisa.com.pl/
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #21 : Kwiecień 24, 2005, 19:51:06 »

Nie znalazłem tego na tej stronie  Sad .
Zapisane

Jarecki
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 604



« Odpowiedz #22 : Kwiecień 24, 2005, 20:32:28 »

W zakładce "szukaj" dałem protogen i pacnąłem enter.Nie ma.Napisałem jeszcze raz i myszką kliknąłem na "szukaj".I jest. :lol: Widzisz Lukas biorąc pod uwagę że na pantofelku niezle ci idzie(ja to nie mam nerwów)te pierwotniaki można sobie chodować jako kulturę pierwotniaka tak więc po zakupie jednej fiolki można by sobie darować kolejne.Pomyslałem sobie że to może cię zainteresować, poza tym nie moge zrozumieć jak mój koleś pyta o to swych dostawców a oni robią wielkie oczy że nigdy nie słyszeli.A to kurde jest Więc pomyslałem że w większych miastach może to łatwiejsze i dostępniejsze a u mnie "cywilizacja" ograniczona.Machnij też tą nazwę w wyszukiwarke coś niecoś mozna znalezć.
Zapisane
Karol
Zainteresowany
**
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #23 : Kwiecień 26, 2005, 20:56:15 »

Jak długo samiec moze budować gniazdo?
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #24 : Kwiecień 26, 2005, 22:31:06 »

Mojemu styka kilka godzin  :wink:
Zapisane

Karol
Zainteresowany
**
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #25 : Kwiecień 28, 2005, 12:26:27 »

U mnie to wygląda tak od kiku dni: Codziennie widzę jak coś tam bombelkuje zaczyna powstawać coś w rodzaju małego gniazda, samiec odpedza drugiego samca, rozkłada płetwy przed samicami(bo są dwie) a kiedy rano wstaję i patrzę z tej namiastki gniazda nie ma nawet jednego bąbelka, po południu znowu powstaje namiastka gniazda i tak w kółko od ok 4 dni. Moze dzieje się tak że samiec jest niepokojony(akwa stoi w takim miejscu, że musze aby wyjść z pokoju przejść obok niego) Może teraz kiedy wyjeżdrzam na 2 dni nikt nie bedzie niepokoił go i coś powstanie?
Zapisane
Karol
Zainteresowany
**
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #26 : Kwiecień 28, 2005, 12:28:42 »

Dzisiaj już buduje w drugim rogó akwarium. Może za mało jest wgłebki ale chyba nie, zresztą już sam nie wiem :?
Zapisane
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #27 : Kwiecień 29, 2005, 23:04:37 »

Trzymamy kciuki  Cheesy
Zapisane

Karol
Zainteresowany
**
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #28 : Maj 03, 2005, 21:49:03 »

Jest ikra!!! Tylko, ze nie ma gniazda, ziarenka ikry leżą na powierzchni a samiec pilnuje. To wszystko było tak: Wyjechałem na dwa dni. Wróciłem samiec wybudował okazałe gniazdo ale jak wszyscy zaczęli się krecić po pokoju to chyba się zaniepokoił i rano następnego dnia po przyjeździe już po okazałym piankowym domku nie było sladu, ale samiec nie zniechęcał się budował dalej. i tak do dzisiaj, kiedy wychodziłem z domu było okazałe gniazdo, wróciłem niedawno i... patrzę gniazda nie ma ale... jest ikra mało ale jest!!!!!! To trochę dziwne, co z tego może być?HuhHuh??
Zapisane
Karol
Zainteresowany
**
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #29 : Maj 03, 2005, 22:29:23 »

I jeszcze jedno pytanie? Czym karmić jak sie wylęgnął(jeśli się wylęgnął) bo chyba mrożony cyklop chociaż drobny to i tak za duży?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do: