Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jakie macie akwa ?  (Przeczytany 17141 razy)
michał
Bywalec
****
Wiadomości: 577



« Odpowiedz #45 : Maj 22, 2004, 08:48:24 »

właśnie a ci właściciele co niebędzie ich sklepów na rankingu bardziej sie będą starać żeby zabłysnąc Tongue  Cheesy
Zapisane

Błądzić to rzecz ludzka!?!
Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #46 : Maj 22, 2004, 11:45:16 »

Święta racja! Jeżeli mamy już robić jakiś ranking to nie najgorszych ale najlepszych sklepów. Jednak należy to zrobić w sposób zorganizowany a nie ot tylkko świeże info. Po pierwsze właściciel mui wyrazić na to zgodę bo sprawa faktycznie może się sądem skończyć. Z czymś takim trzeba narazie chyba poczekać i dobrze to wszystko zaplanować , nie chcemy przeca co by nam serwis zamkneli :/. Myślałem żeby z danego miasta wymieniac najlepszy jeden sklep ew. dwa ale nie więcej w razie czego co roku można byrobic podsumowanie i zmieniać liderów. to jednk tylko zamysły nie ma co szaleć! Bo tu juz wchodzi prawo które jest najbardziej porypane w tym kraju. Pozdrawiam.
Zapisane

112,25
Rajwusek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 53


« Odpowiedz #47 : Maj 22, 2004, 12:35:36 »

Można by było cos takiego zrobić. Taką strone internetową. Sklepy podzielilibyśmy na województwa w których się znajduja a potem na miasta . Z tym będzie dużo roboty ale ja moge się tego podjąć. macie GG podajcie mi je i pogadamy. Mój E-mail to Lucuna@tlen.pl albo (zapomniałem ) lucyna@tlen.pl Jeśli ktos inny by chciał do tego się przyłączyc zapraszam porozmawiamy. Warto by było cos takiego zrobić na tej stronie mozna by tez umiescic opisy i zdjęcia naszych akwa.


 Cool
Zapisane
Jarek W
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 105



« Odpowiedz #48 : Maj 22, 2004, 12:41:27 »

Rajwusek-zdjęcia naszych akwa już są dzięki Tomowi  Smiley

Jestem całkowicie za takim rankingiem dobrych sklepów. Mój GG jest w profilu-odezwij się prosze Cheesy
Pozdrawiam

http://akwarium.cdi.pl/pliki/forum/ForumWS.html
Zapisane

Akwa 54 l
Zarybione:
Nowa akwarystyczna miłość - parka Apistogramma Borelli
zbrojniki niebieskie 2 szt.
kiryski spiżowe 4 szt.
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #49 : Maj 22, 2004, 13:17:54 »

Rajwusku, tak jak Jarek napisałe zdjecia naszych forumowiczów są na http://akwarium.cdi.pl/pliki/forum/ForumWS.html i czkeam aż aAdmin zrobi do tego odnośnik na stronce.
Co do sklepów to chodzi o dobre sklepy, a nie tylko te najlepsze. Przy ocenie trzebaby podać jak najpełniejszy opis i argumentacje. Takie moje zdanie.
 Cheesy   Cool
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Jarek W
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 105



« Odpowiedz #50 : Maj 22, 2004, 14:49:57 »

Dokładnie tak jak Tom mówi-pełen opis ze wszelkimi szczegółami, takimi jak: wygląd, asortyment techniczny, flora i fauna dostępna, może zdjęcia wnętrza, obsługa (pod względem fachowości i jakości), godziny otwarcia, poziom cenowy itd. (mozna pokusić się o ustalenie hierarchi wazności posczególnych cech). Mogę załatwić profesjonalne ankiety dla klientow, które mogą być pomocne w ustaleniu jak powinniśmy oceniać dany punkt sprzedaży Tongue
Jakie kryteria wybrać-powinniśmy to ustalić wspólnie co dla każdego jest ważne.
Mają, moim zdaniem, być to sklepy dobre takie które można polecić wszystkim, a szczególnie początkującym.
Myślę,że z uzyskaniem zgody na zamieszczenie takiego sklepu jak i na wykonanie zdjęć nie powinno być problemu  Smiley
Pozdrawiam
Zapisane

Akwa 54 l
Zarybione:
Nowa akwarystyczna miłość - parka Apistogramma Borelli
zbrojniki niebieskie 2 szt.
kiryski spiżowe 4 szt.
michał
Bywalec
****
Wiadomości: 577



« Odpowiedz #51 : Maj 22, 2004, 18:31:28 »

w mojej okolicy cieżko będzie z dobrym sklepem akwarystycznym Sad
Zapisane

Błądzić to rzecz ludzka!?!
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #52 : Czerwiec 05, 2004, 09:27:34 »

w akwa 25 l. nic się nie zmieniło, od piątku mam już 2 akwaria. te nowe jest malutkie, ma 8 l., 28x21x14 (dłxwysxszer) i tam "siedzi" kupa roslin oraz bojownik Tommy i 4 karliki.
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
siwa
Nowy
*
Wiadomości: 25



« Odpowiedz #53 : Czerwiec 15, 2004, 21:07:31 »

ja ma 375literkow.od niedawna zmienilam biotop z malawi na amazonke.rybci mam chyba troszke za duzo...
4 neony czarne
20 malych neonkow
6 ramirezek
6danio malab.
4bystrzyki kolum.
2 kosiarki
3 bocje wspaniale
1paletka :cry:
4 teczanki neonowe
z najciekawszych:
1cudaczek :lol:
3 krewetki filtrujace :lol:
pomalutku sie ucze czarnej wody,choc trudno sie przestawic po pysiach...
pozdrawiam
Zapisane

375l:moja mala amazonka:)
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #54 : Czerwiec 16, 2004, 15:28:26 »

rybek nie jest za duzo, lepiej jednak zmniejszyc ilosc gatunkow na korzysc wiekszyh grup. A co tam robi ta jedna paletka ??
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
siwa
Nowy
*
Wiadomości: 25



« Odpowiedz #55 : Czerwiec 16, 2004, 18:12:36 »

paleteczka to pozostalosc po probie chodowania tego pieknego gatunku ryb.bylo ich 8,ale zostala1 :cry: niestety nie bylam w stanie zapewnic im warunkow,jakich potrzebuja...od twardej wody skarlowacialy i niestety dlugosc zycia tez na  tym ucierpiala...
Zapisane

375l:moja mala amazonka:)
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do: