Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Drukuj  
Autor Wątek: ala- Nowe 200, 64, 5,6 ,20 ...  (Przeczytany 59979 razy)
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #90 : Lipiec 31, 2008, 20:25:58 »

Mechanik jak mam to rozumieć Huh czy to znaczy że Twoja opinia na temat mojego akwarium nie była Twoją prawdziwą opinią a jedynie ''zemstą'' za to ze ja nie zgadzam sie często z Tobą w innych watkach na forum? - dziecinny  jesteś  Undecided

Byla jak najbardziej prawdziwa. Chyba cie nie urazilem? Ja sie nie chce na nikim mscic... Tylko czasem niektore opinie niektorych uzytkownikow nie maja realnego uzasadnienia... papa
Zapisane
IzzY
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 169



WWW
« Odpowiedz #91 : Lipiec 31, 2008, 20:36:10 »

Jak dla mnie zbiornik jest przeciętny. Krewetkarium już jest chyba ładniejsze. Piszę tak dlatego, że niby te roślinki tam gdzieś są posadzone, ale jakoś tak nikną i mam wrażenie, że jest ich tam niewiele.
Czemu ostatecznie rezygnujesz z plaży? Czy twoja decyzja została wywołana przez krytykę a szczególnie tą ostatnią?
pozdrawiam  papa
Zapisane

Kerran vain haaveeni nähdä sain en pienuutta alla tähtien tuntenut.
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #92 : Sierpień 01, 2008, 11:17:09 »

Izzy jak pisałam wcześniej z plażą są same problemy (- poprostu jest mała i znika rozgrzebana przez kiryski ) Więc nie post Szymona jest głównym powodem dla którego rezygnuje z plazy tylko to że jest niepraktyczna. Ale oczywiscie to co napisał Szymon miało tez dla mnie duże znaczenie i utwierdziło mnie w tej decyzji - bo ja w przeciwieństwie do niektórych po to tu wystawiłam swoje akwarium aby inni je oceniali i wytykali mi błędy -jestem wiec otwarta na mądre propozycjei krytykę - po to aby moje akwa rozwijało sie w dobrym kierunku i było coraz ładniejszym i lepszym domem dla jego mieszkańców. Cheesy
 Off; Mechanik & Izzy: więc jak wytłumaczycie nagłe pojawienie się w tym dawno już nie odświeżanym wątku?  I wasze jakże zgodne opinie Tongue Tongue
 Afro papa
Zapisane

Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #93 : Sierpień 02, 2008, 18:51:40 »

Wszedlem w twoj watek po ostatniej ocenie naszego zbiornika i chcialem sprawdzic, czy masz wszystko tak idealnie i wspaniale. Podsumuje wszystko i wystawie ocene 7/10 dla twojego 64,5l zbiornika. To, ze masz slabe oswietlenie jest potwierdzone gatunkami roslin ktore hodujesz - nie maja zbyt wysokich wymagan oswietleniowych... Marzyciel
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2008, 18:55:07 wysłane przez Mechanic » Zapisane
IzzY
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 169



WWW
« Odpowiedz #94 : Sierpień 02, 2008, 19:17:02 »

wystawiłam swoje akwarium aby inni je oceniali i wytykali mi błędy -jestem wiec otwarta na mądre propozycjei krytykę - po to aby moje akwa rozwijało sie w dobrym kierunku i było coraz ładniejszym i lepszym domem dla jego mieszkańców. Cheesy
To świetnie, że tak mądrze podchodzisz do sprawy. Jednak myślę, że również czekasz na pozytywne oceny.

Cytuj
Off; Mechanik & Izzy: więc jak wytłumaczycie nagłe pojawienie się w tym dawno już nie odświeżanym wątku?  I wasze jakże zgodne opinie Tongue Tongue
 Afro papa
Chyba wietrzysz tu jakiś spisek. Zadziwię Cię ale spisku nie ma. Już dawno oglądałam Twoje akwarium ale nie zdecydowalam się go skomentować. Ponad to zauważ, że wyciągam też inne wątki w dziale >nasze akwaria<. Nie koniecznie patrzę na to co jest tylko na pierwszej stronie. A jeśli nasze opinie są zgodne... no cóż widocznie mamy podobne poglądy a jak dla mnie to dobrze świadczy Smiley

Btw. Dobrze, że zrezygnowałaś z tej plaży. papa
Zapisane

Kerran vain haaveeni nähdä sain en pienuutta alla tähtien tuntenut.
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #95 : Sierpień 02, 2008, 20:05:52 »

. To, ze masz slabe oswietlenie jest potwierdzone gatunkami roslin ktore hodujesz - nie maja zbyt wysokich wymagan oswietleniowych... Marzyciel
Własnie dlatego je wybrałam - to chyba logiczne
wystawiłam swoje akwarium aby inni je oceniali i wytykali mi błędy -jestem wiec otwarta na mądre propozycjei krytykę - po to aby moje akwa rozwijało sie w dobrym kierunku i było coraz ładniejszym i lepszym domem dla jego mieszkańców. Cheesy
To świetnie, że tak mądrze podchodzisz do sprawy. Jednak myślę, że również czekasz na pozytywne oceny.
Jasne że miło czytać pozytywne opinie ale nie spodziewam sie samych takich. Własnie te negatywne najwiecej wnoszą bo pomagają zauważyć błędy... ( a w swoim akwarium cieżko samemu je znaleźć podobnie jak ''belke w swoim oku gdy u innego paproch jest widoczny'')


Chyba wietrzysz tu jakiś spisek. Zadziwię Cię ale spisku nie ma. Już dawno oglądałam Twoje akwarium ale nie zdecydowalam się go skomentować.

Teraz jednak ochoczo komentujesz i nie możesz przestać. W porządku- szkoda tylko ze nie potrafisz sie przyznac do swoich pobudek jak zrobił to Mechanik
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2008, 20:08:52 wysłane przez ala » Zapisane

Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #96 : Sierpień 02, 2008, 20:16:49 »

To moze zakonczymy te utarczki i bedziemy trzymac sie tematow naszych watkow?? Wink

P.S. "Mechanic" przez "c"... Grin
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2008, 20:18:51 wysłane przez Mechanic » Zapisane
szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #97 : Sierpień 02, 2008, 20:29:55 »

. no wreszcie resztki rozsądku ktoś tu wykazuje. myślę że czas najwyższy by niewiasty poskromiły swoje temperamenty . odpuśćcie sobie wzajemne docinki i inne "wycieczki osobiste."  normalnie jak dzieciaki się zachowujecie. kto złamie rozejm zaproponowany w poście powyżej dostaje ostrzeżenie i wchodzi w tryb moderowany. i nie życzę sobie dalszych PW z jakąkolwiek polemiką na ten temat
Zapisane

IzzY
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 169



WWW
« Odpowiedz #98 : Sierpień 02, 2008, 20:35:37 »

Dokładnie to samo rozwiązanie zaproponowałam w temacie z Naszym akwarium. Nie zamierzam już więcej pisać na ten temat. Przyjmuję rozejm. 
Zapisane

Kerran vain haaveeni nähdä sain en pienuutta alla tähtien tuntenut.
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #99 : Wrzesień 12, 2008, 11:13:59 »

Zapraszam na pierwszą stronę Wink nowe fotki + jeszcze coś nowego ( i nowa kłutnia wisi w powietrzu Tongue )- żartuje
Zapisane

IzzY
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 169



WWW
« Odpowiedz #100 : Wrzesień 12, 2008, 11:37:00 »

Zmiany wyszły na lepsze Smiley teraz ładniej to wszystko wygląda chociaż ten cube taki rzeczywiście mikro  Good !
Zapisane

Kerran vain haaveeni nähdä sain en pienuutta alla tähtien tuntenut.
speedeecat
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 530


http://www.moja-akwamania.za.pl


WWW
« Odpowiedz #101 : Październik 01, 2008, 23:15:53 »

No pięknie w żadnym zbiorniku nie widzę glonów no i ta kondycja roślin... Jednak w krewetkarium umyj szybę Tongue  Grin (nie miałem sie do czego przyczepić). Apeluję o rozwagę i proszę nie pokazywać więcej tak małych zbiorników jak Twoje MikroCube bo przez Ciebie będę zmuszony (nakłaniany) do zlikwidowania mojej dwusetki i zastąpienie jej słoikiem ;(
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #102 : Październik 01, 2008, 23:28:37 »

No pięknie w żadnym zbiorniku nie widzę glonów no i ta kondycja roślin...
Cheesy Grin
Jednak w krewetkarium umyj szybę Tongue  Grin (nie miałem sie do czego przyczepić).
już lecę po czyścik i sie poprawiam Embarrassed
Apeluję o rozwagę i proszę nie pokazywać więcej tak małych zbiorników jak Twoje MikroCube bo przez Ciebie będę zmuszony (nakłaniany) do zlikwidowania mojej dwusetki i zastąpienie jej słoikiem ;(
Dla odmiany 4 zbiornik jest większy od pozostałych- juz zalany od 2 tygodni ale jeszcze nie pokazuje bo nie ma co... ale wkrotce sie pochwalę Wink

Dzięki
Zapisane

Piterix
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 908



« Odpowiedz #103 : Październik 02, 2008, 12:39:18 »

MikroCube2,5 - na zdjęciu średnio mi się po podoba, w realu pewnie ładniejszy. Zastąpił bym kamień małym kokosem albo pogiętym małym korzeniem, krewetki miałby się gdzie chować. Ale ogólnie wrażenie pozytywne  Wink

Modrooki64.5 l - lewa strona PIĘKNA, środek z tyłu PIĘKNY, na przedzie po prawej bacopa psuje efekt, rogatek z przodu też nie wygląda dobrze (piszę o kompozycji bo same rośliny SUPER).

KREWETKARIUM ok 20l - bakopę przesadzić na tył, moczarkę na tył i będzie to sobie fajnie rosło (tylko moczarka strasznie szybko rośnie więc współczuję przycinania w tak małym zbiorniku)
Zapisane

Zapraszam do komentowania mojego baniaka. Ostatnia aktualizacja 08.09.2013 . http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/piterix-900l-ogolne-krotka-relacja-z-zakladania/
Marcin14
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1725



« Odpowiedz #104 : Październik 02, 2008, 13:18:17 »

dopiero teraz zobaczylem ten watek i mi sie bardzo podobaja twoje zbiorniczki  Grin
Zapisane

250L słodkie
540L + 112L morskie
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Drukuj  
 
Skocz do: