Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Jak rozmnożyć rybki « MLODE MOLINEZJE BLACK MOLLY!!!POMOZY CZYM JE KARMIC???
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: MLODE MOLINEZJE BLACK MOLLY!!!POMOZY CZYM JE KARMIC???  (Przeczytany 3808 razy)
adus12345
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 205


mlody akwarysta :):):)


« : Listopad 07, 2007, 12:00:13 »

Witam
Mam 3 male molinezjeCzym je karmic sa wybredne nic nie jedza moze jakis inny pokarm.Juz wszystkie pokarmy z zooologa dla malych ryb i molinezji i nic nie jedza wogole.W takim razie czy je karmic?Huh
                                                        pozdrawiam adus12345
Zapisane
Tigerek
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 113


Jedne z najsłodszych na świecie ...


« Odpowiedz #1 : Listopad 07, 2007, 16:12:52 »

Witam
Ja mam młode molinezje i miałam je już kilka razy.Może spróbuj poprostu zmielić im bardzo drobno pokarm dorosłych albo spróbuj nakarmić je larwą ochotki.Może to coś da.A jak to nic ne da to spróbuj z węgorkami mikro lub nicieniami.
Jeżeli to nie pomoże to będę musiała trochę pogłówkować.
No nic próbuj dalej. papa
Zapisane

Tyle pytań a tak mało czasu ...
Satanic
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 216


Warto czytać poto żeby wiedzą dzielić sie z innymi


WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 07, 2007, 18:21:45 »

O dyche idę ze już o tym było.
Powiem ci jak było u mnie Molinezje to była plaga rozmnażały sie jak opętane,nie odławiałem młodych i nie dawałem żadnych specjalnych pokarmów.Dostawały to co reszta ryb z tym ze jak dawałem płatki to kruszyłem je w palcach w prawie pył.
Zapisane

arturix
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141



« Odpowiedz #3 : Grudzień 22, 2007, 23:24:28 »

jasne - ja też zawsze część płatków i dafnie krusze w palcach dla małych rybek i dają sobie rade, pamiętaj że rybka o dłudości 5 mm naje się tym czego ty nie zauważysz:)
Zapisane
wisnia_gc
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 467


« Odpowiedz #4 : Grudzień 23, 2007, 20:45:47 »

Witam
Mam 3 male molinezjeCzym je karmic sa wybredne nic nie jedza moze jakis inny pokarm.Juz wszystkie pokarmy z zooologa dla malych ryb i molinezji i nic nie jedza wogole.W takim razie czy je karmic?Huh
                                                        pozdrawiam adus12345
a ile twoje molki już mają dni Huh
Zapisane

adus12345
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 205


mlody akwarysta :):):)


« Odpowiedz #5 : Grudzień 24, 2007, 09:16:46 »

witam
No juz problem z głowy mozecie mi powiedziec czy pokarm microvit BASIC jest dobry dla mlodych rybek HuhHuh??Pokarm oczywiscie z tropicala
Zapisane
darkas
Nowy
*
Wiadomości: 16


« Odpowiedz #6 : Grudzień 24, 2007, 10:35:33 »

witam
No juz problem z głowy mozecie mi powiedziec czy pokarm microvit BASIC jest dobry dla mlodych rybek HuhHuh??Pokarm oczywiscie z tropicala
A po co kupować taki pokarm, skoro możesz w palcach pokruszyć normalne płatki. Ja w taki sposób odchowałem już sporo narybku molinezji.
Zapisane
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #7 : Grudzień 24, 2007, 10:54:08 »

Moje maluchy jadły dokładnie to samo co dorosłe - tyle że bardzo pokruszone. A to że na samym początku nie chcą jeść to normalne, mają zapasy które pozostały im jeszcze z łona matki.
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
Xiao Lohan
Aby chcieć być kimś, najpierw musisz być sobą!
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 95



« Odpowiedz #8 : Grudzień 24, 2007, 15:02:22 »

Ja mam moje w małym akwa 4l i jedzą pyłek dla narybku. Są zdrowe i wesołe. Smiley
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: