Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Neonki chore czy normalne ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Neonki chore czy normalne ?  (Przeczytany 9840 razy)
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #30 : Wrzesień 27, 2007, 20:57:40 »

Ale kulorzęska nie zobaczysz gołym okiem, nie osiądzie Ci na szybie ani nie stworzy powłoki na powierzchni.
Zapisane
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 27, 2007, 21:08:40 »

Nie no ten wątek to mi już przypomina polowanie na kosmitów ...
Raz papio mowisz że masz coś w akwa, potem że masz ospę, potem że nie masz objawów, potem że masz ... weź się chłopie zdecyduj ...  Wściekły

Cytuj
Pałeczki orzeski początkowo pływaja po powieszchni a nastepnie opadaja! "kulorzęsek jest w formie pływek na powierzchni wody lub w postaci cyst na dnie zbiornika"
Gratuluję temu kto zobaczy to gołym okiem Tongue
Zapisane

parad0x
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156



« Odpowiedz #32 : Wrzesień 27, 2007, 23:35:16 »

To może miałem osp + jakiegos pasozyta opisanego wczesniej Cheesy to zylo i nie bylo ufo! Embarrassed
Zapisane
papio
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 250


Heh...


« Odpowiedz #33 : Wrzesień 28, 2007, 18:20:53 »

Nie no ten wątek to mi już przypomina polowanie na kosmitów ...
Raz papio mowisz że masz coś w akwa, potem że masz ospę, potem że nie masz objawów, potem że masz ... weź się chłopie zdecyduj ...  Wściekły

Mam objawy ale u neonków które odłowiłem do 10l, a chyba małżonka napisała że jesli je odłowiłem z akw a 54l to i tam jest ospa.Więc ja pisze że nie ma objaw wśród ryb w akwa 54l  Tongue
Zapisane

papio
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 250


Heh...


« Odpowiedz #34 : Październik 01, 2007, 19:21:45 »

Już 1 neon czerwony umarł  Cry
Zapisane

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #35 : Październik 01, 2007, 19:35:01 »

Boże jest tyle tematów o ospie  Undecided podnieść temperature i dodać coś z zielenią  Undecided albo samą zieleń  Undecided z tych innych może być np. sera costapur  Undecided szukaj troche a nie użalasz się  Undecided umarł bo nie dbałeś o przeczytanie tak często poruszanego tematu
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
papio
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 250


Heh...


« Odpowiedz #36 : Październik 01, 2007, 19:42:20 »

kurde jak mi sie grzałka zepsuła nie wiem jak podnieść temp.
Zapisane

TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #37 : Październik 01, 2007, 20:05:16 »

jak masz 22 to jest ok jak mniej to robi sie porblem kupic nowa grzalke jak masz ospe to jeden dzien sie nic nie stanie
Zapisane
papio
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 250


Heh...


« Odpowiedz #38 : Październik 01, 2007, 20:11:39 »

Nie właśnie chodzi oto że ona sie tylko częśiowo zepsóła.Termostat ustawiony na fulla i grzeje tylko 26 stopni.Kiedyś spokojnie darło 32 stopnie.
Zapisane

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #39 : Październik 01, 2007, 20:29:14 »

może Ci się oziembiło w mieszkaniu, a za słaba grzałeczka i wiecej nie może Wink
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
papio
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 250


Heh...


« Odpowiedz #40 : Październik 04, 2007, 13:02:18 »

może Ci się oziembiło w mieszkaniu, a za słaba grzałeczka i wiecej nie może Wink

Wątpie.50W w 10 l  Tongue nie sądze aby była aa słaba tylko za mocna  Tongue

A co do temperatury, to codziennie po szkole dolewał gorącej wody to podnosi do ok. 30 po pewnym czasie spada.Rano jest 27.
Zapisane

TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #41 : Październik 05, 2007, 11:18:42 »

a neonki jeszce zyja ? lepeij zmien grzalke na pewno a nie dolewaj tej garacej wody skoki teperatur przykra sprawa neony to lubia do 24-25  neon czerwony strzyma wiecej  ale parametry wody sa istotne
Zapisane
anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #42 : Październik 05, 2007, 12:04:43 »

Nie właśnie chodzi oto że ona sie tylko częśiowo zepsóła.Termostat ustawiony na fulla i grzeje tylko 26 stopni.Kiedyś spokojnie darło 32 stopnie.

Papio - ja osobiście nie uznaję czegoś takiego jak "częściowo zepsuła". Albo jest dobra i pracuje jak należy albo jest do d.... i należy kupić nową. I Tobie radzę kupić nową.
Zapisane

papio
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 250


Heh...


« Odpowiedz #43 : Październik 06, 2007, 17:31:52 »

Spoko neonki zdrowieją. Good ! Większość już nie ma kropek.Jedna samica tylko jeszcze jest cała osywiona, ale i tak mniej niż kilka dni temu.Neonki stały się bardziej energiczne i mają bardziej intensywne ubarwienie.Mam nadzieje że już wkrótce nie bedzie śladu po chorobie.
Zapisane

Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: