Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Mirmil [325l] Palety przez 3 lata - dekoracyjne [Aktualizacja 23-12-12]
Strony: 1 [2] 3 4 ... 28
  Drukuj  
Autor Wątek: Mirmil [325l] Palety przez 3 lata - dekoracyjne [Aktualizacja 23-12-12]  (Przeczytany 163159 razy)
gregorij
Zainteresowany
**
Wiadomości: 133


« Odpowiedz #15 : Maj 12, 2009, 06:50:43 »

zapowiada się profesjonalnie, a co byś powiedział na microrasbora galaxy?? w małym stadku w szkle wyglądają superowo ...
Zapisane
Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #16 : Maj 12, 2009, 07:10:37 »

Smiley
obsada do negocjacji

na razie wiem że będą kiryski i otoski które wpuszczam za perę dni żeby bilogia ruszyła a reszta za 1,5 tygodnia jak bedzie wszystko ok z wodą
Zapisane

Agnus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1028


hydrozagadka


WWW
« Odpowiedz #17 : Maj 12, 2009, 09:44:42 »

Galaxy to prześliczne rybki Smiley Niełatwe do dostania i dość drogie jak na takie przecinki ale w stadku wyglądają świetnie.

Co do akwa - zapowiada się fajnie. Choć przemieszałbym coś z kompozycją. Sam walczę z korzeniem i wiem że dobre umiejscowienie go wcale nie jest tak oczywiście proste Wink
Zapisane

omc
Nowy
*
Wiadomości: 35



« Odpowiedz #18 : Maj 12, 2009, 11:23:49 »

Mnie też podoba sie cały zamysł tego akwarium, a zwłaszcza profesjonalny osprzęt;) zazdroszcze zwłaszcza tego Skalara Home Made, bo mnie sie taki marzy Cool Niestety jestem kompletny laik elektroniczny i nie wiem jak sie połapać w calym tymżargonie uzywanym przy opisie tego urządzonka, nie mówiąc już o tym co jest czym na tych opisach;( zyczę dalszych sukcesów:)
Zapisane

Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #19 : Maj 12, 2009, 12:42:35 »

OMC: dla forumowiczów specjalna zniżka, możesz mieć skalara za 480zł + przesyłka, fachowe porady, gwarancja osprzęt w cenie, no i zawsze możesz zadzwonić jak nie wiesz co i jak chętnie pomagam http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23999.0
Zapisane

omc
Nowy
*
Wiadomości: 35



« Odpowiedz #20 : Maj 12, 2009, 14:13:19 »

wszystko w swoim czasie, aczkolwiek kwestia czasu jest tego typu zakup:) W związku z licznymi podrozami, bedzie to niezbedne..Będę miał na względzie twoją oferte:)Nick z allegro juz zapisalem;)
Pozdrawiam
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #21 : Maj 12, 2009, 17:02:13 »

Smiley
obsada do negocjacji

na razie wiem że będą kiryski i otoski które wpuszczam za perę dni żeby bilogia ruszyła a reszta za 1,5 tygodnia jak bedzie wszystko ok z wodą
Nie wiem czy to dobry pomysl : otoski na start
to bardzo delikatna rybka czula na wszelkie zmiany parametrow
Zapisane

Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #22 : Maj 12, 2009, 17:31:11 »

gina2006: w dodatku z importu ... tez nad tym myślałem i myślę że taniej będzie fire redki (i nie żal jak jedna tester na próbę) wsadzić bo mam tego ze 100 sztuk w 30 litrach tak się namnożyło, a jak tester przeżyje będę wkładał ze 20 szt, w tych 30 litrach było 4 na początku Smiley

z otoskami poczekam chyba ze 3 tygodnie jeszcze aż się ustabilizuje porządnie woda
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 17:33:39 wysłane przez Mirmil » Zapisane

owlman
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1205


« Odpowiedz #23 : Maj 12, 2009, 18:37:06 »

Zapowiada sie niezle ale...
- planujesz zla obsade
- jasne podloze troche razi
- zbyt malo roslin szybkorosnacych /jak na poczatek /potem mozna je wyrzucic zastepujac gat.docelowymi
- czy tam z tylu po prawej to zwartki ? to raczej roslinki na srodkowy plan lub przod
- moze mi sie wydaje ,ale chyba niektore rosliny sa zbyt gleboko w podlozu
- czy to ustrojstwo z tylu po lewej to termometr /tak , tak Gina2006  Grin / ?
 
 Jak sprawuje sie filtr ?
Zapisane
Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #24 : Maj 12, 2009, 21:00:32 »

Zapowiada sie niezle ale...
- planujesz zla obsade

ciekawe zaproponuj inną ...
- jasne podloze troche razi

możesz zakładać okulary słoneczne jak będziesz oglądał moje zdjęcia  Grin... ja robię akwa  dla siebie nie dla innych a mnie się podoba właśnie takie podłoże, poza tym każdy doświadczony akwarysta wie że to kwestia czasu i się przybrudzi czyli auto brightness Smiley

- zbyt malo roslin szybkorosnacych /jak na poczatek /potem mozna je wyrzucic zastepujac gat.docelowymi

jakbyś raczył poczytać od początku to pisałem już że to początek i właśnie dziś dostałem super zestaw więc rośliny dosadziłem

- czy tam z tylu po prawej to zwartki ? to raczej roslinki na srodkowy plan lub przod

nie to nie zwartki, ale szczerze mówiąc to nie wiem o które zielsko Ci chodzi

- moze mi sie wydaje ,ale chyba niektore rosliny sa zbyt gleboko w podlozu

wydaje Ci się

- czy to ustrojstwo z tylu po lewej to termometr /tak , tak Gina2006  Grin / ?

termometr został ze starego akwarium lubię mieć dobrze skalibrowany termometr elektroniczny (to ta rurka nierdzewna od kokosa pod skosem ku górze) skalara więc wsadziłem wzorcowy ale że nie miałem natchnienia do kalibracji więc na razie jest podobnie z PH sonda działa nie kalibrowana od 2 miesięcy bo w sumie na tym samym skalarze więc błędy są na razie małe ale już niedługo i będzie jak w aptece Wink

Jak sprawuje sie filtr ?

nic lepszego na rynku chyba nie ma, tylko ta pompka trzeba się namachać żeby zalało za pierwszym razem
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 21:06:55 wysłane przez Mirmil » Zapisane

owlman
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1205


« Odpowiedz #25 : Maj 12, 2009, 21:34:17 »

nie zaproponuje innej bo to Twoj cyrk i Twoje malpy ; zla ,ze wzgledu na rozne wymagania ryb /paletki-neony innesa,razbory / ,smieszna liczba kirysow w trzech gatunkach /8/
-o okularach pomysle a Ty o " dzieciuchowatym" sposobie odpowiedzi
- jezeli to piach ,to faktycznie sie przybrudzi , jezeli zwir to nie /chyba ,ze ma zczerniec  Grin/, chyba ze ......
- jezeli bys raczyl przeczytac ze zrozumieniem to bys zauwazyl ,ze napisalem wlasnie /na poczatku/ szybkorosnace
- skad wiesz, ze na rynku nic lepszego nie ma ? miales jakis inny ?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 21:40:56 wysłane przez owlman » Zapisane
Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #26 : Czerwiec 08, 2009, 16:23:46 »

aktualizacja foto na pierwszej stronie Smiley
Zapisane

gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #27 : Czerwiec 08, 2009, 16:58:38 »

Z czystym sumieniem moge napisac ze mi sie bardzo podoba, choc nie jest calkiem bez wad  Wink
Takim malutkim (!) minusem jest kolorystyka roslin - owszem jest zachowane stopniowanie wg planu 1,2,3 ale jest taka jednolita barwa i to bardzo psuje doskonaly efekt.
Zapisane

Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 09, 2009, 05:57:00 »

gina2006: dz, ale będzie jeszcze dużo zmian, akwa musi zarosnąć konkretnie ściana z tyłu z roślin

valisneria jeszcze dobrze nie bujnęła bo ją dałem pod samą szybę na tył ma robić za żywopłot zamiast tapety
może uda mi się zrobić jeszcze parę ładnych fotek ta ostatnia jest za bardzo od dołu no i gorszym aparatem syna ale i tak coś tam już widać Smiley
Zapisane

macciek
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219



« Odpowiedz #29 : Czerwiec 09, 2009, 07:01:56 »

Witam super litrarz piekne paletki , roslin ok paletki lubia troche poplywac nie przesadzaj jest super  papa papa papa
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 28
  Drukuj  
 
Skocz do: