Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « King 640 l Pawiookie, 600 l Channy Maculata, 840 l Channy Aurantimaculata
Strony: 1 ... 24 25 [26] 27
  Drukuj  
Autor Wątek: King 640 l Pawiookie, 600 l Channy Maculata, 840 l Channy Aurantimaculata  (Przeczytany 83935 razy)
speedeecat
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 530


http://www.moja-akwamania.za.pl


WWW
« Odpowiedz #375 : Czerwiec 16, 2010, 21:08:54 »

No i w końcu baby postawiły na swoim... Na szczęście moje kobity nie wtykają nosa w akwarium Smiley
Zapisane

margin
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 569



« Odpowiedz #376 : Czerwiec 16, 2010, 21:37:56 »

Jakiś czas temu mój samiec Maculata zrzucił ze swego 600 l akwarium szybę nakrywową, wyskoczył i ponieważ rzecz cała działa się podczas długiego majowego weekendu - padł, samicę oddałem. Chciałem więc zapodaĆ tam jakieś nowe monsterki, ale moi współpracownicy (za zastępczynie mam dwie kobitki) zagroziły wyprowadzką "jeżeli znów w akwarium będą pływały jakieś mordercze potwory". Musiałem się ugiąć pod społeczną presją, oto  efekt:






A pływać w nim mają małutkie kolorowe rybki ;(

Marek

 Sad No to masz baniak sałaty, ja bym dała jogurt zamiast rybek Grin
Zapisane

King
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 357



« Odpowiedz #377 : Czerwiec 28, 2010, 13:54:50 »

Kurcze, za bardzo łap nie wsadzam i jakoś tak całkiem dobrze rośnie, chyba ku uciesze żonki sobie takie jeszcze jedno zafunduję w oranżerii:
















Marek
Zapisane

King
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 357



« Odpowiedz #378 : Sierpień 21, 2010, 19:24:12 »

Ostatecznych kształtów nabiera urządzanie gabineciku z 2 x 2640 l:










Teraz sobie wyschną, za 2 - 3 tygodnie próbne zalewanie, potem jeszcze tylko skończyć piętro niżej garaż, sumpy i może w listopadzie wystartujemy z całością  Smiley

Marek
Zapisane

eryk@
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 204


« Odpowiedz #379 : Sierpień 21, 2010, 19:47:29 »

King naprawde gratuluje tak ogromnych zbiorników . Jesteś szcześciażem .Nie moge doczekać sie już użadzonych zbiorników . Naprawde super .Powodenia w funkcjonowaniu akwariów. Na zdjeciach sa dwa akwaria czy jedno to samo bo nie odróżniam? Jakie ryby bedą w nich pływły? Te twoje płaszczki?
Zapisane
stasiek50
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #380 : Sierpień 21, 2010, 20:55:50 »

No to wystrzałowe to masz.
Zapisane
Mataertest
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 505



WWW
« Odpowiedz #381 : Sierpień 22, 2010, 22:32:55 »

Ten kolo na zdjęciach to ty? Co do akwariów jakie w nich będzie oświetlenie? Powodzenia życzę, choć lepiej by te płaszczki czy arowany miały w naturalnym środowisku. Tongue
Do up'a: to jest jedno akwarium, można to łatwo dostrzec.
Zapisane

dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #382 : Sierpień 22, 2010, 23:34:45 »

Cytuj
choć lepiej by te płaszczki czy arowany miały w naturalnym środowisku.

Jezu , ale błyskotliwa uwaga  Roll Eyes . Otosek czy bojownik też miałyby lepiej w naturalnym środowisku więc nie rozumiem co one jeszcze robią w twoim akwarium  Roll Eyes
, płaszczka to takie samo zwierze tylko że większe i potrzebuje większego akwarium , a że King takie akwarium posiada to nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie takie płaszczki czy arowany trzymał.
Zapisane
King
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 357



« Odpowiedz #383 : Sierpień 23, 2010, 07:55:51 »

Ten kolo na zdjęciach to ty?

To TheWald, ja nie jestem taki przystojny Wink


Co do akwariów jakie w nich będzie oświetlenie?

Nad każdym baniakiem jest belka oświetleniowa a w niej 2 x 150 HQI 6500 K, 1 x 70 HQI 14000K, 6 x 30 W T4 4500 K

Do up'a: to jest jedno akwarium, można to łatwo dostrzec.

To są dwa takie same akwaria symetrycznie umieszczone do siebie przednią szybą pod przeciwległymi ścianami pokoju akwaria, można to łatwo dostrzec Wink

Marek
Zapisane

Kamil921023
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 411



« Odpowiedz #384 : Sierpień 23, 2010, 19:04:12 »

Myślałem, że tamte akwa są wielkie ale jak widzę to.......no to dopiero basen Wink
Szkoda channów. Były dużo lepsze niż te nowe " przecineczki ".
Zapisane
dobraf
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1782


« Odpowiedz #385 : Sierpień 23, 2010, 21:30:23 »

no co tu gadać litraż POWALA, jaki filtr jest przewidzany na te "stawiki", no i mógłbyś przybliżyć koszt całej inwestycji.




Jezu , ale błyskotliwa uwaga  Roll Eyes .


o ja pierdziu tylko się gość pojawił i od razu musi walić złośliwościami, nie wiem czy to efekt jakiś kompleksów czy jeszcze czegoś innego, tak czy inaczej współczuję Ci chłopie...


, płaszczka to takie samo zwierze tylko że większe i potrzebuje większego akwarium , a że King takie akwarium posiada to nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie takie płaszczki czy arowany trzymał.


btw to jest równie błyskotliwie...

pozdrawiam.
Zapisane

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23648.0
Pterophyllum scalare
Ancistrus dolichopterus
Hoplosternum thoracatum
Mataertest
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 505



WWW
« Odpowiedz #386 : Sierpień 23, 2010, 22:43:56 »

Cytuj
choć lepiej by te płaszczki czy arowany miały w naturalnym środowisku.

Jezu , ale błyskotliwa uwaga  Roll Eyes . Otosek czy bojownik też miałyby lepiej w naturalnym środowisku więc nie rozumiem co one jeszcze robią w twoim akwarium  Roll Eyes


tylko, że bojownik raczej nie jest z odłowu i nie jest przystosowany do pływania w niezliczonych hektolitrach wody
Zapisane

Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #387 : Sierpień 24, 2010, 06:53:58 »

Nie macie innych problemów?  Roll Eyes a jak chcecie o tym dalej dyskutować, to stwórzcie nowy wątek!

King, gratuluje basenu Smiley
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Mataertest
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 505



WWW
« Odpowiedz #388 : Wrzesień 11, 2010, 13:32:40 »

i co zalałeś już je?
Zapisane

neuron
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36



« Odpowiedz #389 : Wrzesień 11, 2010, 14:32:50 »

Świetne te baniaki. A co do tego dużego akwarium. To czy taki filtr od basenu INTEX do 11tys litrowego basenu ,zewnętrzny filtr, spełniał by dobrze role filtra w takim dużym akwarium? Jak by co mam taki basen nowy(nówka) na sprzedaż jak ktoś zainteresowany  Grin
Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 [26] 27
  Drukuj  
 
Skocz do: