Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Bubu:( Ślimorek:(  (Przeczytany 3359 razy)
Wiktoria
Nowy
*
Wiadomości: 37


WWW
« : Marzec 10, 2004, 21:00:35 »

Buu.. Dzisiaj mi umarl najwiekszy slimorek Ampularia, ktorego mialam od poczatku Sad Nazwalam go Habek i pamietam jego pierwszy dzien u mnie.. Eehh Sad Szkoda chlopa, lubilam go, ladny byl, wielki, karmilam go tabletkami dla ryb przydennych, wtedy przypelzal i lizał ją Sad W ogole fajniutki byl, mial taka wielka muszle.. Dzisiaj go znalazlam na powierzchni, jak go zjadały dzieci Sad
Mueeeeeeeeee Sad
Zapisane

moje gadu: 3697279, piszcie :-)
--
wiktoria ze zwierzyncem (kot, zolw, chomik, akwa 10l z bojownikiem i 27 z 5 kiryskami, 2 molkami i 5 kardynalkami) pozdrawia Smiley

Moje Forum-Zapraszam
xmen
Zainteresowany
**
Wiadomości: 50


« Odpowiedz #1 : Marzec 10, 2004, 21:05:02 »

Przykro Mi z powodu Habka  :wink:
Zapisane

Malawi - to jest to Cheesy
Tomlsv
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1308



WWW
« Odpowiedz #2 : Marzec 11, 2004, 14:19:13 »

Wiktorio przyjmij moje wyrazy współczucia z powodu Habka, ale tak to juz jest w akwarium i nie tylko  :? . Na przyszłość może nie nadawaj podopiecznym imion? Wink , będzie mniejszy ból.
Zapisane

http://akwarium.cdi.pl/avataranim.html  avatary (zdjęcia/obrazki pod nick) na forum !
Jak komuś nie działa to dodać www do adresu.
Wiktoria
Nowy
*
Wiadomości: 37


WWW
« Odpowiedz #3 : Marzec 11, 2004, 19:37:19 »

Musze nadawac imiona.. bo tak to takie bez wyrazu są Wink
Mialam nadzieje ze Habeczka zjedza dzieci a muszle bede mogla miec w akwa.. ale niestety sie nie udalo, zaczal okropnie smierdziec i Habuś polecial do morza Sad
Zapisane

moje gadu: 3697279, piszcie :-)
--
wiktoria ze zwierzyncem (kot, zolw, chomik, akwa 10l z bojownikiem i 27 z 5 kiryskami, 2 molkami i 5 kardynalkami) pozdrawia Smiley

Moje Forum-Zapraszam
Olo
Zainteresowany
**
Wiadomości: 136


« Odpowiedz #4 : Marzec 11, 2004, 19:55:34 »

Cytat: Wiktoria
Musze nadawac imiona.. bo tak to takie bez wyrazu są Wink
Mialam nadzieje ze Habeczka zjedza dzieci a muszle bede mogla miec w akwa.. ale niestety sie nie udalo, zaczal okropnie smierdziec i Habuś polecial do morza Sad


Trzeba bylo wygotowac i wydlubac, moze nieeleganckie ale cóż..
Zapisane

http://aquanetta.pl nowatorskie dekory, dyfuzory aquanox, mułapka
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: