Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Biotopy « Malawi wiki « jakie rybki moge dokupic i gdzie
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: jakie rybki moge dokupic i gdzie  (Przeczytany 2319 razy)
irka135
Nowy
*
Wiadomości: 10


« : Styczeń 11, 2007, 09:45:12 »

Mam akwa 200l w nim 5 pundamilia nerai i 5 haplochromis, jakie tybki moge dokupic bo jest dosc blado mam na razie tylko 1 rybke wybarwiona i jest czarna nastepny gatunek to zolto czerwono czarny, wybarwiaja sie tylko samce a z tego co oserwuje mam tylko 2 samce. Nie znam Warszawy ale moze ktos mi pomoze znalezc dobry sklep lub hodowce chce dokupic ze 3 - 4 rybki bardzo prosze o pomoc. Mieszkam w malej miejscowosci Hajnowka i bardzo zadko jestem w Warszawie tylko z koniecznosci.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2007, 17:47:13 wysłane przez Sebastian » Zapisane
irka135
Nowy
*
Wiadomości: 10


« Odpowiedz #1 : Styczeń 15, 2007, 15:52:14 »

moze jednak ktos mi cos podpowie , myslalam o saulosi, afry, rdzawe L CAERULEUS  MAINGANO  nie wim  czy lepiej w sklepie czy od prywatnego chodowcy nie znam warszawy wiec prosciej trafic do sklepu ale czy lepiej?
Zapisane
mwl
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #2 : Kwiecień 09, 2007, 19:24:33 »

Jak wjeżdzasz do Warszawy to na ul.Radzymińskiej masz sklep diskus-zoo naprzeciwko OBI. Chyba największy wybór w W-wie, też duży pyszczaków.  strony www poszukaj w necie.  Pzdr
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: